Grabież

Co sądzisz o tej propozycji?

  • Jest dobra

    Głosy: 6 30,0%
  • Do dopracowania

    Głosy: 1 5,0%
  • Taka sobie

    Głosy: 4 20,0%
  • Do bani

    Głosy: 9 45,0%

  • W sumie głosujących
    20
Status
Zamknięty.

DeletedUser146432

Guest
Witam, przybywam z propozycją. Mój pomysł polega na tym że gdy atakujemy czyjąś wioskę możemy ustawić jakich surowców ma szukać. Chodzi o to że przykładowo:
Atakujemy wioskę, wybieramy jednostki, a niżej mamy do wyboru - Splądruj: [lista rozwijana] Drewno, Glina, Żelazo, Wszystkie.
Wysyłamy ileś tam jednostek wielkość łupu 1000 w wiosce jest 800 każdego surowca. Gdy wybraliśmy Drewno to bierze nam 800 drewna, 100 gliny, 100 żelaza. Można również dodać jeszcze jakiś stosunek, tzn. Gdy wybierzemy Drewno to możemy wybrać stosunek to pozostałych 2 surowców, czyli np. 100 do 1 czyli jak będzie w wiosce 1000 drewna, 1000 gliny, 1000 żelaza, a wielkość łupu to 1200 to weźmie 1000 drewna i po 100 pozostałych 2 surowców. Propozycja może jeszcze być poddana do dopracowania czekam na wypowiedzi.

Propozycja v1.1
Aktywne do osiągnięcia 300 pkt.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Za proste farmienie by było, chyba była kiedyś taka propozycja i... Tak czy siak często zabieramy wszystkie surowce ( łącznie by zabrać wszystkie z wioski 116 pkt. trzeba około 3600 co nie jest dużo. Wprawdzie w dosłownym starcie przyda się, ale gdy pojawi się lekka kawaleria to żadnych surowców nie zostawimy ) i zostawiamy w spichlerzu po 0 surowców ( nie licząc schowka )
 

DeletedUser146432

Guest
Racja to się przyda tylko na samym początku tak do 300 pkt ;) Bo po kilku letniej przerwie zacząłem grę na ś. 45 i tak wpadłem na ten pomysł.
Czyli:
Propozycja v1.1
Aktywne do osiągnięcia 300 pkt.
 

DeletedUser

Guest
Nadal nie ma sensu się męczyć z wprowadzeniem tego, już w trzecim, drugim dniu przy staraniu się można wysyłać lekką co oznacza że żaden surowiec się nie ukryje.
 

DeletedUser

Guest
Jestem na nie ponieważ , to by ułatwiło zbytnio grę .
 
Status
Zamknięty.
Do góry