Gra z bratem

Status
Zamknięty.

Sir Gala

Chłop
Wynik reakcji
0
Witam, nie grałem kilka lat w plemiona. Mam pytanie, chce zagrać z dwoma braćmi na jednam świecie itd. Oczywiscie jest to logiczne ze mamy wspólne ip itd. Jak to jest z tak zwanymi " multikontami" ? Bedziemy mogli sobie pomagać itd ? Czy od razu jest to banowane ? Bo nie wiem czy mamy zaczynać
 

aszxqw92

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.467
Jeśli masz zamiar ruszyć na 1 koncie z braćmi to raczej możesz grać choć z twojej wypowiedzi wnioskuje że chodzi ci o to że z braćmi robicie konta i bedziecie miec ich 3. A więc będziecie mieć blokade przez dzielenie łącza a wiec pomaganie wojskowe, surowcowe będzie niemożliwe a jeśli nie dasz dzielenia każde konto dostanie bana i bedzie mozna odbanować 1 po 5 dniach. Oczywiscie 1 osoba moze zarzadzac 1 konto a wiec jesli któryś by włączył konto na googlach chrom 1 a 2 konto na operze od razu bedzie ban bo 1 osoba moze zarzadzac 1 kontem. Teoretycznie problemy są i możliwość bana ja mógł bym wam zaproponować żeby 1 ruszył na 113 drugi ruszyl na 114 a trzeci gral na telefonie na którymś że światów (chyba że dwaj beda grac na telefonach a 3 na kompie, laptopie).
 

Sir Gala

Chłop
Wynik reakcji
0
Tak myślałem nic się nie zmieniło w tych grasz, przemyśle grę ale marnie to widzę. Dziękuje za pomoc, Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry