Godło plemienne

  • Rozpoczynający wątek Fausher
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Jakby ktoś mógł zrobić mojemu plemieniu godło z zawartością hasła Elita Players. Wymiary takie jakie są dopuszczalne w godle.. Nie chce wam narzuca jak ma to godło wyglądać. Tak więc jak już ktoś się będzie się chciał pobawić to niech robi wedle swojego gustu.

Z góry dzięki
Pozdrawiam :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Nikt za darmo ci nie zrobi :p
Na naszym rynku jest dużo graczy co robi godła plemienne: LuckyLuckes, Farmie Zwiadem, Ojciecszestyn itd...
 

DeletedUser

Guest
Wiesz. Jakbym chciał sam bym w gimpie zrobił taki obrazek ,ale nie mam czasu;-/. Po drugie to już zapomniałem jak to się robi. A po trzecie jeżeli ktoś jest spoko to i za dormo może zrobić :D.
 

DeletedUser160335

Guest
To nikt nie jest spoko i Ci nie zrobi..
No! Chyba, że ja:D
 

DeletedUser

Guest
To nikt nie jest spoko i Ci nie zrobi..
No! Chyba, że ja:D

Ja jestem spoko.

a05d7d9a.bmp
 

DeletedUser

Guest
Yhym... a jakieś troszeczkę bardziej twórcze. regis. myślę że ciebie stać na coś więcej :). Proponuje nie power point lecz gimp na przykład.
 

DeletedUser127278

Guest
Obrazek od regis był robiony chyba w programie paint.
Power Point służy do robienia prezentacji.

Do robienie avatarów i sygnatur polecam Gimpa oraz Photoscape.
 

DeletedUser

Guest
Fausher jutro zrobię ci parę prac, lecz nie oczekuj cudów ; )
a jeżeli chcesz wydać trochę PP to polecam farmie zwiadem, robi bardzo dobre prace za przystępna cene.
---
Tak to stary poczciwy ms paint.
 

DeletedUser60292

Guest
Fausher jutro zrobię ci parę prac, lecz nie oczekuj cudów ; )
a jeżeli chcesz wydać trochę PP to polecam farmie zwiadem, robi bardzo dobre prace za przystępna cene.
---
Tak to stary poczciwy ms paint.



Co racja to racja:) Godła robi ładne sama mam już 2 i teraz jeszcze doszedł podpis:)
 

DeletedUser160335

Guest
MASZ ŚWIETNĄ PRACĘ OD REGISKA MOJEGO KOCHANEGO!! A TY JESZCZE WYBRZYDZASZ?! TO JA CI NIE ZROBIĘ! FOCHŁEM SIEM!
 

DeletedUser

Guest
Powiem wam tak... ten temat stworzyłem w pewnym sensie bezmyślnie(niestety) na tak zwanego spontan-a :). Mianowicie nawet nie pomyślałem o pp. W ogóle nie pomyślałem o żadnych wydatkach... A na dodatek nie gram na Koncie Premium. Nawet to nie ja miałem ten avatar wgrać. Po prostu kolega na forum stworzył wątek pod tytułem "godło",a ja zainteresowałem się jakoś pomocą w znalezieniu dla niego czegoś godnego uwadze i czegoś dobrego ,co by godnie nasze plemię reprezentowało ;-). Tak więc po całym tej sprawie znalazłem się tu. Jeżeli ma być tak ,że mam na godło wykładać jakieś pieniądze to już wolę podziękować.

To by było na tyle. Pozdrawiam :)
 
Do góry