Godła

  • Rozpoczynający wątek veltroonic
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam, Mam kilka pytań związanych z godłami (kilka niescisłości )
1. "Natychmiast rozbudowuje Pałac o jeden poziom, bez pobierania kosztów. Pałac nie może znajdować się w kolejce budowy Twojej wioski." Jeśli tak jak na serwerze jest jeden poziom Pałacu, to wybuduje go za darmo odrazu ?
2.
"Dodaje natychmiastowo 1 Szlachcic do Twojej obecnie wybranej wioski, pod warunkiem że spełnione są wymagania rekrutacyjne oraz jest wystarczająco dużo miejsca w zagrodzie.

Wymagana populacja: 100 wolnego miejsca w zagrodzie"
Czyli muszę mieć wybite monety i surowce na szlachcica i odrazu go wyprodukuje ? Czy bez monet i za darmo ?


Albo jestem głupi i nie umiem czytać albo nie wiem :D

Z góry dziękuję!
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.962
1. Tak, wybuduje natychmiast i za darmo 1 poziom pałacu (czyli na światach 1-poziomowych wybuduje po prostu "pałac"). Muszą być spełnione warunki budynkowe oraz miejsce w zagrodzie.

2. Potrzebne są wybite monety (jak na każdego "normalnego" szlachcica) ale surowce nie - sam szlachcic jest za darmo.
 

DeletedUser131953

Guest
Podepnę się bo nie chcę zakładać nowego tematu.

Godło "Wymuszony postęp" przyspieszające budowę o 20%.
Czy skrócone są te polecenia budowy będące w trakcie trwania bonusu, czy również te w tym bonusie rozpoczęte? Np. dałem do budowy cegielnię, ale przed końcem rozbudowy kończy się bonus i co wtedy? Dodane zostają prędzej ucięte godziny, czas się nie zmienia, czy pozostały czas jest przemnażany przez 1,25, aby był równy czasowi bez bonusu?
 

DeletedUser

Guest
To mam kolejne pytanie: Jeśli użyje kwiecistej przemowy ( 50% kosztów grubego zostaje zwrócone) i zrobię 4 grubasów z "Przywileju " to mi zwróci ich koszt?

Z gory dziękuję :)
 

DeletedUser181426

Guest
Podpinam się do pytania veltroonic napisałem do suportu ale jeszcze nie dostałem odpowiedzi.
 

CzarnyWrzesien

Pikinier
Wynik reakcji
2
PODOBNE PYTANIE MAM.
DOTYCZĄCE TEGO ;"Natychmiast rozbudowuje Pałac o jeden poziom, bez pobierania kosztów. Pałac nie może znajdować się w kolejce budowy Twojej wioski."

Mam pałac już jeden i pytanie .........................Czy,
Jeśli użyje to zburzy mi aktualny pałac? czy rozbuduje do poziomu 2
 

DeletedUser193885

Guest
To mam kolejne pytanie: Jeśli użyje kwiecistej przemowy ( 50% kosztów grubego zostaje zwrócone) i zrobię 4 grubasów z "Przywileju " to mi zwróci ich koszt?

Z gory dziękuję :)
zostanie ci zwrócone 50% czyli w inwentarzu dostaniesz 4 pakiety surowców równe 2 szlachcicom.
 

DeletedUser126078

Guest
To mam kolejne pytanie: Jeśli użyje kwiecistej przemowy ( 50% kosztów grubego zostaje zwrócone) i zrobię 4 grubasów z "Przywileju " to mi zwróci ich koszt?

Z gory dziękuję :)

Nie, surowce nie zostaną zwrócone, ponieważ szlachta z "przywileju" jest darmowa. 50% z zera to dalej zero.
 

DeletedUser131953

Guest
PODOBNE PYTANIE MAM.
DOTYCZĄCE TEGO ;"Natychmiast rozbudowuje Pałac o jeden poziom, bez pobierania kosztów. Pałac nie może znajdować się w kolejce budowy Twojej wioski."

Mam pałac już jeden i pytanie .........................Czy,
Jeśli użyje to zburzy mi aktualny pałac? czy rozbuduje do poziomu 2

Kolego spokojnie, na moje pytanie też nikt nie odpowiedział, ale nie zachowuję się w ten sposób.
Co do pytania to bardzo proste - Jeśli na świecie jest system pałacu 3 - poziomowy to rozbuduje Ci do następnego poziomu, jeśli jest system jednopoziomowy to albo stracisz bonus, albo wyświetli się coś że nie masz pałacu do rozbudowy.
Podsumowując, czy tak trudno czytać ze zrozumieniem? "Rozbudowuje o jeden poziom" znaczy, że rozbudowuje jeśli oczywiście jest to możliwe bo z 3 na 4 nie rozbuduje bo takiego poziomu nie ma, oraz wyżej niż 1 na świata z jednopoziomowym pałacem też nie zbuduje :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry