Goście i Użytkowincy

  • Rozpoczynający wątek Lester-X
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba ci się ten pomysł ??

  • Tak ,jestem za

    Głosy: 9 50,0%
  • Nie ,jestem przeciwny/a

    Głosy: 4 22,2%
  • Tak ,ale coś bym zmienił/a

    Głosy: 2 11,1%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 3 16,7%

  • W sumie głosujących
    18
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Chciałmem aby szanowni admini wprowadzili mój kolejny pomysł :

Aby zamienić to:
nowerf2.png

Na to :
nowe2xf6.png


Czasami czekamy na jakąś ważną wiadomość ,a gość na to nie odpowie.
I gdy jakiś gość przegląda dział myślimy że to użytkownik nie nie potrzebnie klikamy xD
Ale ma to też wiele innych znaczeń myśle że wam się to spodoba ,chcoaż wątwie :D
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Odp: Goście i Użytkowincy

Na tym poziomie (widoku całego forum) nie ma to najmniejszego sensu, bo tylko by niepotrzebnie zaśmiecało. Ale zakładam, że jak czekasz na odpowiedź, to czekasz chyba aż nadejdzie ona w jakimś konkretnym temacie, tak? To podpowiem, że po wejściu w wybrany wątek masz już na dole informację właśnie z podziałem o którym piszesz (a nawet podaniem listy użytkowników).
Na wyższych szczeblach agregacji jest to wg mnie nie tylko nieprzydatne, ale wręcz apelowałbym o wyrzucenie tego, gdyby taka funkcja była. O.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Goście i Użytkowincy

Również uważam, że nie ma sensu tak dzielić. Nie jest to aż tak ważna informacja, żeby od razu wyświetlała się na pierwszej stronie:)
 

DeletedUser19643

Guest
Odp: Goście i Użytkowincy

Heh... Patrz na Twoją wypowiedź w temacie, gdzie proponowałem, aby było widać ile osób przegląda dany temat. http://forum.plemiona.pl/showthread.php?t=25314 Miałeś wtedy swoje multi konto Darkos-X.
Hm... Tamta propozycja była bardziej sensowna (moim zdaniem, ale wydaje mi się, że także innych) od tej, a jednak zagłosowałeś na obojętne, a więc zauważam tutaj trochę brak konsekwencji :) Mi pomysł jest całkowicie obojętny, ponieważ nie obchodzi mnie ile gości, a ile użytkowników przegląda dany temat.
 

DeletedUser23897

Guest
Odp: Goście i Użytkowincy

Jestem ZA! To bardzo dobry pomysł! Wkurza mnie jak widzę napis 2 przeglądających, a okazuje się, że to dwóch gości, nie userów.
 

DeletedUser27653

Guest
Odp: Goście i Użytkowincy

Też jestem ZA!! Łwtwiej bedzie dostrzec ze ktos przeglada twojo wypowiedz i wiesz ze moze ja skomentowac:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry