Germanizaji przyciskow mowimy NIE

  • Rozpoczynający wątek ambafatimabyloinima
  • Data rozpoczęcia

czy chcesz zeby guziczki byly po polsku???

  • TAK, nie damy pogrzesc mowy, polski my narod...

    Głosy: 173 90,1%
  • NIE, ja szprecham po dojczu i mi nie przeszkadza

    Głosy: 19 9,9%

  • W sumie głosujących
    192
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
taka mala kosmetyczna sprawa. czy nie daloby sie zmienic
forward.gif
i
reply_small.gif
na napisane w jakims bardziej ludzkim jezyku, i tak wiadomo o co chodzi ale zdazylo mi sie czasem po paru [ocenzurowano w myśl ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi.] pomylic te dwa guziczki. Jak polskiej grafiki nie ma to niechze chociaz bedzie po angielsku.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Germanizaji przyciskow mowimy NIE

ja tez nie przepadam za tymi niemieckimi napisami, taki mały szczegół ale powinien być zmieniony:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Germanizaji przyciskow mowimy NIE

Co do pomysłu zmiany. Owszem jestem za. Ale osobiscie mi to nie przeszkadza. Chyba kazdy wie co oznaczają te znaczki ;)
Amfa(z całym szacunkiem;)),ale chyba troche sie przyczepiasz :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Germanizaji przyciskow mowimy NIE

Amfa(z całym szacunkiem;)),ale chyba troche sie przyczepiasz :p

no no no, zadna amfa, wypraszam sobie sugerowanie ze moj dlugi i trudny do przeczytania nick wzial swe brzmienie od substancji zakazanej ustawa podobna do tej wspomnianej wczesniej. jesli juz skracac to bardzo prosze na amba, nie amfa.
oczywiscie zartuje, ale nadmienic trzeba, zeby mnie tu za cpuna nie miano, tym bardziej ze zakladam tematy o czwartej w nocy...

a ze sie przyczepiam... alez oczywiscie, ze sie przyczepiam, uwielbiam sie przyczepiac, a jesli cos jest zle i mozna to poprawic, to czemuz by nie?
 

DeletedUser19643

Guest
Odp: Germanizaji przyciskow mowimy NIE

To bardzo mały szczegół, też chciałem dać taką propozycję, ale uznałem, że to jest za mała błahostka jak dla mnie. Proszę macie tutaj jakby to wyglądało po przetłumaczeniu. W sumie mi to jest obojętne bo nic praktycznie nie zmienia, ale zagłosuję na tak :)

propozycjamj9.jpg


Macie, ambafatimabyloinima jak łatwo zrobić graficzne przedstawienie to staraj się robić, lepiej propozycja wygląda wtedy.

P.S. Po prostu mnie wyprzedziłeś, znalazłem już zdjątko jakby to wyglądało po polsku ale ja chciałem dać więcej tych przetłumaczeń, bo propozycja o przetłumaczeniu już była. ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16572

Guest
Odp: Germanizaji przyciskow mowimy NIE

Ja też za jestem :) Mi też parę razy zdarzyło się, że pomyliłem te przyciski...

@C-You
Dobre, ale zmień kolor na taki, jaki mają inne buttony na forum ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Germanizaji przyciskow mowimy NIE

Ups sorry :p ale wstyd : )
Oczywiscie ze ambafatimabyloinima Nie wiem skad nagle sie amfa wzieła ; ). Wybacz juz była poźniejsza pora i zmeczony byłem ;)
Nadal podtrzymuje sie ze jestem na tak : )
 

DeletedUser

Guest
Odp: Germanizaji przyciskow mowimy NIE

propozycjamj9.jpg


Macie, ambafatimabyloinima jak łatwo zrobić graficzne przedstawienie to staraj się robić, lepiej propozycja wygląda wtedy.

P.S. Po prostu mnie wyprzedziłeś, znalazłem już zdjątko jakby to wyglądało po polsku ale ja chciałem dać więcej tych przetłumaczeń, bo propozycja o przetłumaczeniu już była. ;)

Wiesz, ja nawet tak naprawde nie myslalem ze komus sie bedzie chcialo przetlumaczyc przyciski, tzn. zrobic polska grafike na takich samych guziczkach. Mialem nadzieje ze sie pojawia po prostu linki, znaczy takie zwykle Odpowiedz i Przekaż albo angielskie guziczki, ktore na pewno sa w silniku forum. Ale dzieki bardzo za dostarczenie grafiki.
 

DeletedUser19643

Guest
Odp: Germanizaji przyciskow mowimy NIE

Ja tego nie zrobiłem, to screen z innego forum. ^^ Jak już mówiłem chciałem zrobić taką propozycję ale z większą ilością przetłumaczeń, do tego już miałem przygotowany screen od bardzo dawna :)

P.S Co do zmiany kolorów to pogadaj z kimś kto się zna na grafice, bo ja do takich osób nie należę i nie wiem nawet jak kolor zmienić takiego tła ^^
 

DeletedUser

Guest
Odp: Germanizaji przyciskow mowimy NIE

ambafatimabyloinima - ty taki znawca i grafik nie potrafisz? ;p

Jestem jak najbardziej za. Wiecie, dzieci w moim wieku czasem nie kapują o co chodzi (chyba, że ja taki wyjątek ;o) i nie wiedzą do czego taka opcja służy zwłaszcza, gdy jest po niemiecku.

Co do grafik, to może coś spróbuje, ale szanse na to, że mi wyjdzie jakaś sensowna są... tycie. :D

#Edit
Nic ciekawego nie wyszło. =/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24339

Guest
Odp: Germanizaji przyciskow mowimy NIE

ambafatimabyloinima - ty taki znawca i grafik nie potrafisz? ;p

Jestem jak najbardziej za. Wiecie, dzieci w moim wieku czasem nie kapują o co chodzi (chyba, że ja taki wyjątek ;o) i nie wiedzą do czego taka opcja służy zwłaszcza, gdy jest po niemiecku.

Co do grafik, to może coś spróbuje, ale szanse na to, że mi wyjdzie jakaś sensowna są... tycie. :D

Zgadzam sie z Guisso w 100% :D:D
 

DeletedUser23897

Guest
Odp: Germanizaji przyciskow mowimy NIE

Ja zagłosowałem na TAK, nie z powodu że nie lubię Niemców, tylko dlatego że nie rozumiem co tam pisze.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Germanizaji przyciskow mowimy NIE

Mógłbyś pisać mniejszymi literami, ta wiadomość nie jest taka ważna, aby tak ją wyróżniać.
 

DeletedUser19795

Guest
Odp: Germanizaji przyciskow mowimy NIE

ja jestem za ale zeby cale forum bylo spolszone

czasem jak nie znajdzie watku (bo jest zamkniety a go cytuje)
to mi pisze:
No wątek specifiled ...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Germanizaji przyciskow mowimy NIE

jetem na TAK
mi czasami zdarza sie pomylic te przyciski
 

DeletedUser13971

Guest
Odp: Germanizaji przyciskow mowimy NIE

TAK! Polskie forum, polskie znaki ;]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Germanizaji przyciskow mowimy NIE

oczywiście jestem na tak

jak zaczynałem z forum to nie wiedziałem do czego są i myśle że początkującym się to przyda :)
 

DeletedUser22995

Guest
Odp: Germanizaji przyciskow mowimy NIE

Nie damy pogrześć mowy naszej... !!!!! Fajny pomysł bo fajny :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Germanizaji przyciskow mowimy NIE

Czy ja jestem inny:D czy u mnie(albo w ogóle) napisy są po polsku, bo widzę "PW" i "Cytuj" do dłuższego czasu, na pewno przed założeniem tego tematu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry