Geneza nicku

  • Rozpoczynający wątek Usztywniony Mlecz
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
czyli skąd wziąłeś nick :D

Mój nick nie jest zbyt oryginalny bo wziął się z neta :)
a dokładnie gdy hitem YT stał sie filmik o usztywnianiu mlecza :)
 

DeletedUser161820

Guest
Zamknąłem oczy i wpisałem jakieś literki, wyszło Heksone :)
 

DeletedUser167848

Guest
O mój mózg jest już tak zidiocony, że wymyśliłem ten nick.
 

DeletedUser165979

Guest
NaCoMiTo?

Nick z sumie zadaje zasadnicze pytanie "Na co mi to?". Po wielu latach bycia użytkownikiem, moderatorem, supermoderartorem, adminem różnych for internetowych chciałem w końcu odpocząć/odizolować się od takich miejsc i miałem ambitne założenie nie wracania. Aczkolwiek w porywie nudy urlopowej oraz poświątecznej postanowiłem sobie troszkę podyskutować tutaj i założyć konto.
 

DeletedUser163071

Guest
dawid1997214

no to 'dawid' to moje imię, cyferki '1997' to mój rok urodzenia a cyferki '214' to są przypadkowe :)
strzeże to ten nick jest stary i głupi ale z przywiązania wszędzie go stosuje, pierwszy raz go użyłem na naszej klasie ponad 5 lata temu a że było dużo użytkowników to musiałem tyle cyferek wpisać żeby się nie powtórzył :)
 

DeletedUser122807

Guest
Farmie Zwiadem

Znajomy zaproponował mi tą grę, zerknałem, poczytałem i trafiłem na jednostkę zwiad, która to nie przynosi żadnych łupów, wiec drogą dedukcji postanowiłem stworzyć coś nietypowego, i tak od świata 35 do dziś gram pod tym nickiem.
 

DeletedUser163071

Guest
co się chwalić nie chcecie genezami swoich nicków???
 

DeletedUser167001

Guest
:D

Mac-Kub

W sumie to nie wiem sam :D

Ale podoba mi się :D
 

DeletedUser

Guest
Yenlikasio, wbrew pozorom nie jest z jakiegoś anime czy innych dalekowschodnich bajek. Tak jak nick Heksone powstało. :)

Zdechły Ślimak z kolei, to już dłuższa historia. W sumie krótka, ale napisałem tak żeby fajnie się zaczynało. Tworzyłęm konto na plemionach, kiedy mój ślimak wypłynął nieżywy na powierzchnię wody. Ku jego czci mam taki nick. Nazywał się Manfred. Teraz mam drugiego i nazywa się Maniek. W sumie Manfred też na niego mówią. Szczegół... :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
czeskimarynarz - czeski marynarz

ponieważ czechy nie mają morza ;)
 

DeletedUser166635

Guest
MightGuy

Nick znaczy tyle co silny facet do tego tak sie nazywa moja ulubiona postać z anime
 

DeletedUser

Guest
@Czeski

To że nie mają morza, wcale nie oznacza że nie mogą mieć marynarzy. :D
 

DeletedUser167955

Guest
ja mam taki nik bo poprostu jestem superprzystojnym prawiczkiem, ale pisze ten post bo chce co ssprawdzic;p(kiedys na forum byl dzial gdzie mozn abylo pisac probne posty al echyba juz nie ma)
 

DeletedUser146505

Guest
Pedro Costa

Zacznę od tego że w momencie kiedy tworzyłem ten nick marzyłem o wyjeździe do Portugalii, teraz marzę o wyjeździe do Argentyny. Pedro to pewnie jak każdy wie piłkarz Fc Barcelony, jako 15 letni chłopak świata poza nimi nie widziałem, a Costa to kojarzyło mi się z pizzą, którą lubię sobie czasem zjeść.

I to chyba tyle o moim cudownym nicku.
A zapomniałbym bo co ma wspólnego FC Barcelona z Portugalią. I tu właśnie nic, ale po wyjeździe do Portugalii chciałbym zmienić na to nazwisko.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Deleted User - 2002360

Guest
gdy tworzyłem to konto moim idolem był Cristiano Ronaldo
grał w tedy w Manchesterze United
teraz po kolei wyjaśniam
crmup97
cr - cristiano ronaldo
mu - manchester united
p - portugalia
97 - mój rok urodzenia
skomplikowane,ale ten nick jest zawsze wolny :D
 

DeletedUser121306

Guest
no to ja tak piotr448

^piotr^ to jest moje imie i co do 44 dodająć wychodzi 8 to jest moja ulubiona liczba i co do 8 że ją bardzo lubie :D
 

DeletedUser193149

Guest
Mój nick jest uhonorowaniem dokonań jednego z najlepszych graczy na polskich plemionach: Kermitto vel Puszek.


Zmieniłem poprostu Ke na Da i Puszek na Napuszony. ;)
 

DeletedUser192302

Guest
Ja po prostu podczas rejestracji miałem przy sobie książkę "Poczet królów i książąt polskich" i wtedy otwarło mi się na tym królu to wpisałem.;)
 
Do góry