Gdzie zgłosić skargę na Support?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser197300
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser197300

Guest
Witam uprzejmie.

Chciałbym zgłosić skargę na Support, ale nie wiem gdzie i do kogo się z tym zgłosić.

Doskonale zdaję sobie sprawę, że niektórzy gracze po prostu narzekają na Support, ale ja jestem gotów odwiedzić osobiście kogo trzeba by poruszyć tą sprawę.
 

OlciQ

Szlachcic
Wynik reakcji
483
Proponuję napisać ticketa/zgłoszenie do administracji z prośbą o przekierowanie do @jarq -egzekutora.
 

DeletedUser197300

Guest
Dziękuję za odpowiedź. Zgodnie z radą wysłałem zgłoszenie z prośbą o przekierowanie do @jarq

Czy powinienem był od razu dokładnie napisać w zgłoszeniu o co dokładnie chodzi? Napisałem aby najpierw mnie przekierowano, ponieważ nie jestem pewien czy zgłoszenie by dotarło do właściwej osoby.
 

OlciQ

Szlachcic
Wynik reakcji
483
Dziękuję za odpowiedź. Zgodnie z radą wysłałem zgłoszenie z prośbą o przekierowanie do @jarq

Czy powinienem był od razu dokładnie napisać w zgłoszeniu o co dokładnie chodzi? Napisałem aby najpierw mnie przekierowano, ponieważ nie jestem pewien czy zgłoszenie by dotarło do właściwej osoby.
Mogłoby to wiele ułatwić, niemniej tak też będzie w porządku.
 

DeletedUser182378

Guest
Najlepiej opisać dokładnie o co chodzi.
W sprawach OG ze światów parzystych - faktycznie do jarqa
W sprawach OG ze światów nieparzystych - do mnie
W sprawie mnie lub jarqa - do kmica
W sprawie kmica - do mnie lub do jarqa.
Opisanie sprawy pomoże osobie przekazującej zgłoszenie ustalić, do kogo skierować zgłoszenie
 

DeletedUser169348

Guest
Ja pisałem do każdego i nikt nie odpisuje, również chętnie odwiedziłbym kogoś z supportu osobiście...
 

DeletedUser182378

Guest
Pewnie dlatego że kontakt z supportem możliwy jest poprzez stosowny system zgłoszeń :)
Prywatna komunikacja nie jest tu wyjściem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry