GDZIE JEST TOP1 OF STATISTICS USA?

FabcioZiomekPL

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
3.181
Capture.JPG

Nie gram bo nie mam czasu przez moj nowy temporary internship + do tego college, a coop'y poszly na classic'a. Za takie siano to kazdy z was by rzucil te plemsy i wycisnal z tego ile sie da. 31$/hr + doswiadczenie na 3-cim roku studiow za pomaganie profesjonalnemu inzynierowi zbierajac date z budowy, biore w ciemno. Najwyzej wroce za kilka msc i za dniowke kupie TOP1, niech klika za mnie.

Choinkaa

Pikinier
Wynik reakcji
77
Bardzo fajna statystyka, pozdrawiam ciepło twórcę.
Doceniam że Ci się chce takie tworzyć i się z nami dzielić : )

QmpelPawel

Chłop
Wynik reakcji
27
z11z1z11z1z1z1.png

Pierwszy raz robiłem coś takiego także proszę o wyrozumiałość.Wziąłem pod uwagę każde plemię które miało chociaż 1 człon w top 25 plemion na świecie.Brałem też pod uwagę wszystkie człony danego plemienia nawet jeżeli był to już nieaktywny człon,ponieważ chciałem rzetelnie uwzględnić całe RO i RA plemienia.Jeżeli nie wziąłem pod uwagę jakiegoś członu to przepraszam.Niektóre plemiona nie miały wpisanych w opisie swoich członów więc trudno było trochę tego szukać.Ranking jest ustawiony oczywiście na podstawie punktów ze wszystkich członów.Pozdrawiam serdecznie

Ostatnia edycja:

QmpelPawel

Chłop
Wynik reakcji
27
dobra dodałem mucie i usunąłem 1 człon pd.Ale odjąłem wam też statystyki z tamtego członu niestety.Sprawiedliwość musi być :p mam nadzieje że już jest wszystko ok i nie było więcej pomyłek haha

QmpelPawel

Chłop
Wynik reakcji
27
cie dupie sorry szybko to robiłem i mi umknęło xd no to ranking 9 w takim razie.Pierdole nie robie tego więcej bo ślepy jak kret jestem xdddddd

QmpelPawel

Chłop
Wynik reakcji
27
Proszę nie sugerować się punktami na gracza i członkami plemienia bo brałem pod uwagę zapewne też tych już nieaktywnych,ponieważ chciałem uwzględnić całe RA i RO wszystkich członów danego plemienia.Najważniejsze są oczywiście punkty,wioski i ranking pokonanych.Pozdrawiam serdecznie
TOP 1 punktów: FORZA
TOP 1 agresora: FORZA
TOP 1 obrońcy: BADV
TOP 1 wiosek: WS(dawne ID)
TOP 1 członków plemienia: BADV
TOP 1 punktów na gracza: XD

eeeeee.png

Ostatnia edycja: