Gazetka Plemienna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser149279
  • Data rozpoczęcia

Czy chcesz wprowadzic gazetkę plemienną?

  • Tak

    Głosy: 5 22,7%
  • Nie

    Głosy: 12 54,5%
  • Nie mam zdania :*

    Głosy: 5 22,7%

  • W sumie głosujących
    22
Status
Zamknięty.

DeletedUser149279

Guest
Do działów każdego świata możnaby dodać dział "Gazetka" w którym założyciel każdego plemienia lub wyznacozna przez niego osoba mogłaby tworzyć gazetkę plemienną widoczną dla wszytkich. W gazetce znajdowałby się skład plemienia opisy członków itp. W przezentacjach plemion zawarte sa tylko podstawowe infomracje zachęcające do przyjścia do plemienia a to miałoby sens zapisu lartograficznego dla danego zakątku świata :). Dodatkowo skorzystałby kurier plemion który przeglądając gazetki mógłby trafić na genialnego redaktora który mógłby pomóc w tworzeniu Kuriera Plemion :). Co o tym sądzicie?
 

DeletedUser

Guest
Takie zadanie spełnia opis wewnętrzny, jak już to można by było go jakoś urozmaicić, lecz chyba jest opcja dodania grafiki do tego opisu ?
 

DeletedUser159427

Guest
Myślę, że opis wewnętrzny plemienia wystarczy ;) Dodatkowa robota by była przy takiej gazetce
 

DeletedUser159480

Guest
Opis wewnętrzny w zupełności powinien wystarczyć, dlatego jestem na nie ;)
 

DeletedUser

Guest
Poza tym jest dział na FO prezentacje plemion;) I tam w większości są umieszczane informacje, które rzekomo chciałeś umieścić w "gazetce".
 

DeletedUser149279

Guest
tak ale mi chodizło o taką gazekę gdzie mona odświeżać co jakiś czas dopisywać informacje
 

DeletedUser

Guest
tak ale mi chodizło o taką gazekę gdzie mona odświeżać co jakiś czas dopisywać informacje

Jak już piszesz o gazetce to proszę pisz tak by każdy mógł zrozumieć. By nie trzeba było się domyślać:).

Jeśli chodzi o zawieranie tych informacji nikt nie broni Tobie ich zamieszczać w prezentacji plemion, ba im więcej tym lepiej bardzo często. Odnosząc się do odświeżania przeczytaj regulamin działu "Prezentacje Plemion":

http://forum.plemiona.pl/showpost.php?p=1192577&postcount=1

W punkcie czwartym wręcz jest to traktowane jako wymóg. To byłoby po prostu powielenie tego co aktualnie funkcjonuje.
 

DeletedUser

Guest
Za dużo było by z tym bałaganu zresztą każdy założyciel, gracz plemienia może sam to zorganizować i wydawać taką gazetkę spotkałem się z tym na jednym ze światów w sumie ta gazetka trochę propagandowa była;p
 

DeletedUser165979

Guest
Pomysł zaczerpnięty z innego forum. ^,^
Jeśli autor wątku miałby szczegółowy pomysł na funkcjonowanie "Gazetki" to ciekawy pomysł, natomiast w obecnej formie nie ma szans na przeżycie.
 

DeletedUser165979

Guest
Ale powiedz mi to po co to?

Plusów jest wiele. Począwszy od tego, że można wyznaczyć zespół chętnych (których by nadzorował ktoś z Zespołu Plemion), który miałby za zadanie tworzenie/redagowanie tzw. "gazetki" na temat plemion. Gazetka sama w sobie dotyczyła by całkowicie życia w świecie plemion. Można przeprowadzić ciekawy wywiad z zasłużonym gracza albo członkami Zespołu. Opisać w chronologicznym ciągu cała rozgrywkę na danym świecie, przy pomocy paru graczy grających na danym serwerze. Przedstawić np. jak wygląda dzień moderatora lub kogoś innego sprawującego daną funkcję. Minusem pomysłu jest oczywiście znalezienie chętnych do tego projektu oraz jakieś osoby, która będzie koordynować działania oraz odpowiadała, aby gazetka systematycznie wychodziła dla użytkowników.
 

DeletedUser144151

Guest
życzę powodzenia w znalezieniu chętnych.Druga sprawa to znalezienie osób które bezstronnie opiszą sytuacje na świecie :)
 

DeletedUser19566

Guest
Istnieje dział prezentacje plemion, które wystarczająco służą do ich przedstawienia. Do pisania artykułów służy kurier plemion którym zajmuje sie Aquriel tak więc każdego kto ma ochotę coś napisać zapraszam do Niego :)

Temat zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry