Gazeta CZAS PLEMION - Wywiady z Przywódcami Świata! HIT

pippin

Łucznik
Wynik reakcji
1.322
Witam kłania się Mateusz Szewczyk dla gazety CZAS PLEMION, mam dzisiaj dla was garść gorących niusów ze świata 182, sami nie uwierzycie, co do powiedzenia mieli nam reprezentanci plemion wiodących prym - takich, które stanowią siłę z którą po prostu trzeba się liczyć. Bez zbędnego przedłużania przejdziemy teraz do zebranych przezeń wywiadów. Zapnijcie pasy, bo zaczynamy z grubej rury!

PRZEDSTAWICIELE MAGÓW NIGDY NIE BYLI BARDZIEJ PEWNI SWEJ WYGRANEJ - ZACHĘCAJĄ DO STAWIANIA NA NICH ZAKŁADÓW!
pippin 01.02. 17:41
Witam z tej strony Mateusz Szewczyk mam takie pytanie otóż jak zapatruje się Pan na swoje szanse na zwycięstwo tego świata?

ArhelanLUKASZ 01.02. 17:42
pewniaczek, można obstawiać na betclicu
Zdecydowanie nie można ująć Magom brawury, ale czy rozumu? Nasi czytelnicy powątpiewają w słowa Arhelana twierdząc, że jest to plemię o miękkich murach i niezwykle biernych pałacach. Wszystko to jednak zweryfikuje jednak jedyny nieomylny sędzia - Czas.

KEY DŁUGO ZASTANAWIAŁO SIĘ NAD ODPOWIEDZIĄ. NIE UWIERZYCIE, CO WYMYŚLILI! 33,3% SZANS NA WYGRANĄ!
pippin 01.02. 17:42
Witam z tej strony Mateusz Szewczyk mam takie pytanie otóż jak zapatruje się Pan na swoje szanse na zwycięstwo tego świata?

Pozdrawiam Mateusz Szewczyk

MatiMK10 01.02. 18:11
Witam, matematycznie rzecz biorąc na 33,3%, ale według mnie w 100% KEY idzie po wygraną.

Pozdrawiam

Jak się powszechnie mawia, matematyka jest królową nauk, i w tym konkretnym przypadku nie pozostawiła na Key GOŁEJ NICI!!! 33,3% szans to tyle co za przeproszeniem kot napłakał, choć optymizm i pewna doza pokory ich przedstawiciela może napawać graczy tego plemienia nadziejami na zwycięstwo.

PLAYERBOY ZWIJA MANATKI! PO SROGIM MANCIE OD POTĘŻNYCH STEFANÓW NIE MAJĄ JUŻ ZA WIELE DO POWIEDZENIA!
pippin 01.02. 17:52
Witam z tej strony Mateusz Szewczyk dla gazety CZAS PLEMION mam takie pytanie otóż jak zapatruje się Pan na swoje szanse na zwycięstwo tego świata?

Pozdrawiam Mateusz Szewczyk
CZAS PLEMION

pippin 01.02. 17:56
Dziękuję, mojemu wydawcy powinno to wystarczyć

ADVENTURES OF STEFAN - ZŁOTE DZIECKO ŚWIATA 182, CZY KOLOS NA GLINIANYCH NOGACH? MANKOVSKY I LOLITEK NIE ZOSTAWIAJĄ ZŁUDZEŃ!
pippin 01.02. 17:43
Witam z tej strony Mateusz Szewczyk mam takie pytanie otóż jak zapatruje się Pan na swoje szanse na zwycięstwo tego świata?

Pozdrawiam Mateusz Szewczyk.

Kocham Lolitki 01.02. 17:50
100% szans na szybką kasacje

Kocham Lolitki 01.02. 17:50
czy naszą czy wroga, to pozostawiam tobie do rozpatrzenia

pippin 01.02. 17:55
Dziękuję, mojemu wydawcy powinno to wystarczyć
pippin 01.02. 17:42
Witam z tej strony Mateusz Szewczyk mam takie pytanie otóż jak zapatruje się Pan na swoje szanse na zwycięstwo tego świata?

Pozdrawiam Mateusz Szewczyk

Mankovsky 01.02. 17:52
ez win


pozdrawiam
Na dzisiaj to wszystko Drodzy Czytelnicy.


Mateusz Szewczyk z Gazety CZAS PLEMION, 01.02.23 Numer Pierwszy Wydanie Pierwsze.
 

pippin

Łucznik
Wynik reakcji
1.322
WYWIAD EKSTRA Z WODZEM KAT ALE TO W SUMIE NIC CIEKAWEGO NIE POWIEDZIAŁ, NIE POZOSTAJE NIC INNEGO JAK MU JESZCZE WŁĄCZYĆ SMUTNOM MUZYCZKE XD XD
pippin 01.02. 17:53
Witam z tej strony Mateusz Szewczyk dla gazety CZAS PLEMION mam takie pytanie otóż jak zapatruje się Pan na swoje szanse na zwycięstwo tego świata?

Pozdrawiam Mateusz Szewczyk
CZAS PLEMION

Misteryo777 01.02. 17:55
Nie graliśmy z tym nastawieniem. Nie powinniśmy się nawet tak rozwinąć. Żadnych szans nie mamy;)

pippin 01.02. 17:56
Dziękuję, mojemu wydawcy powinno to wystarczyć
 
Do góry