Gawryluk

Gawryluk

Operator Gry
Operator Gry
Hej wszystkim! :- )
Nazywam się Damian, a nazwiska nie zdradzę, bo dbam o swoją prywatność.
Mieszkam na Islandii, pracuję w wypożyczalni samochodów. Uwielbiam jeździć samochodami ^^
Moje hobby to montowanie filmów, kamerowanie, fotografowanie, granie w gry - 95% czasu to plemiona :D
W przyszłości chcę zawodowo zajmować się produkcją filmów - reklamowych, krótkometrażowych a kto wie, może uda się coś pełnometrażowego.
Mam fazę na "nietypowe" zwierzęta, a najbardziej na szopa pracza. Ostatnio kupiłem piżamę szopa pracza :D
A tu spotkanie z futrzakiem :D

Do Teamu trafiłem 15 stycznia 2019r. Pewnie dostanę pytanie dlaczego zostałem supporterem, więc od razu odpowiem:
• Chęć sprawdzenia czy supporterzy są leśnymi dziadkami (Nie są leśnymi dziadkami),
• Chęć pomagania innym,
• Dla doświadczenia w obsłudze klientami,
• Z ciekawości.

W zamian oferuję najszybsze odpisywanie na tickety ze wszystkich członków teamu (oops antyreklama),

Bardzo cenię kulturę osobistą, byłoby miło gdyby wszystkie Wasze tickety były z pełną życzliwością :)

Grałem na światach 108, właśnie skończyłem 124 i teraz gram 138 w plemieniu Wadiya gdzie pełnię funkcję założyciela(dyktatora) :)

OlciQ

SuperMod
Plemiona Team
SuperMod
Co do tych leśnych dziadków, ja bardzo proszę nie zdradzać tajemnicy służbowej.

Leandere

Marząca o różowej belce
Plemiona Team
Moderator
Źle z nami, Ola już nawet zasypia na siedząco. Nie ma się z czego śmiać, tez kiedyś będziesz w naszym wieku... :D