Galeria sygnatur by Lukasz032 - Prawdziwie polskie sceny

Status
Zamknięty.

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Witam wszystkich.

Szczerze mówiąc, nie jestem specjalistą w dziedzinie grafiki komputerowej, jednak zebrało się od pewnego czasu trochę materiałów zdjęciowych i pomyślałem nad adaptacją ich do zastosowań w sygnaturach.

Obecnie pracuję nad sygnaturami w tematyce wspólnoty katolickiej "MAGIS", jednak prace z tej dziedziny ukażą się dopiero po otwarciu witryny internetowej starowiejskiej wspólnoty MAGIS'u. Będzie to strona oparta o autorski CMS pisany w PHP - L.safeCMS, który będzie dostępny publicznie na licencji freeware \ adware.

Wróćmy więc do tematu - oto moje obecne prace w tematyce ogólnej:

1) Szanujmy polski krajobraz - motyw morski (400 X 100 pikseli, PNG):
sygnatura1.png




2) Nie zapominajmy o Ojczyżnie - motyw patriotyczny (400 X 100 pikseli, PNG):
sygnatura2.png




3) Bieszczadzkie anioły - motyw krajobrazowy (400 X 100 pikseli, PNG):
sygnatura3.png




4) Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu - motyw krajobrazowy (400 X 100 pikseli, PNG):
sygnatura4.png




5) Ktoś Cię dzisiaj woła - motyw MAGIS-owy (400 X 100 pikseli, PNG):
sygnatura5.png





Mój pierwszy layout, zresztą mocno niedoskonały (tło! - pracuję nad tym):

[rw][noparse]http://www.lslhackers.yoyo.pl/images/magissite/ls_site_preview.png[/noparse][/rw]



Następne prace będą dodawane sukcesywnie.

PS. Wyprzedzam pytania - pracuję na programie Adobe Photoshop CS3 PL (zresztą dopiero od 5 dni).
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser38210

Guest
Wszystkie sygnaturki są takie same więc co tu oceniać, widać że dopiero się uczysz dlatego Ci wybaczam ;)
Layout spoko, sam bym lepszego nie zrobił.

Pozdrawiam i zapraszam do obejrzenia mojej galerii rysunków :)
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Takie same? Obrazki w tle są różne na każdej, a co do rozplanowania - wszystko robię według standardowego wzoru.

Trwają prace nad sygnaturami MAGIS-u, tam będzie zupełnie inny układ (choć rozmiary zostaną zachowane).
 

DeletedUser38210

Guest
No właśnie, robisz według standardowego wzoru, czyli wystarczy zmienić napis i obrazek i gotowe :p
Czekam za sygnaturami MAGIS-u i życzę wesołych snów :)
 

DeletedUser24560

Guest
Ech...
Nie ma co oceniać w prawdzie, bo podmieniłeś tło i zmieniłeś napis...
Mogłeś zmienić czcionkę dodać coś od siebie.

Layout, spoko.
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Aktualizacja galerii, odświeżam temat. (Post zniknie przy następnym odświeżeniu.)
 

DeletedUser125784

Guest
Podpis wydaje się być nieco zbyt wielki oraz sama czcionka nie wpada w oko (rzuca się to od razu)

Same sygnaturki są ładne biorąc pod uwagę tematykę ;)
 

DeletedUser

Guest
Czwóreczka mi się nie podoba, gdyś napis tak jakby zlewa się z tłem..Nie idzie się rozczytać.. :(
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Już za niedługo nowe sygnatury, lecz zanim to nastąpi, chciałbym obwieścić, iż layout wielu podstawowych elementów strony wspólnoty, którą cały czas piszę, zostało już wykonanych.

Zrobiłem demo wyglądu strony, inspirację zaczerpnąłem z witryny Grepolis, zanim się ukazała.

Pracę można podziwiać tutaj . Wiem, że yoyo to szajs, ale docelowo strona będzie na serwerze jezuitów, a że miałem quotę na zbyciu, to proszę bardzo ;)

Pozdrawiam wszystkich :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry