Galeria Sławy - Wspomnienia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser131652
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser131652

Guest
Pomyślałem sobie, że skoro tak dużo tematów powstaje o TOP'owych plemionach, miło by również było powspominać graczy, którzy byli dla was wzorem, nauczycielem i idealnym kompanem w grze.

1. Illidor - Pierwsza osoba, która wyciągnęła do mnie pomocną dłoń, i podpowiadała jak grać. Założyciel Husarii na s10, (nie mylić z =HUS=). Przez wiele lat graliśmy na różnych światach czy to polskich czy zagranicznych. Wielka szkoda, że już nie gra chociaż liczę, że jeszcze kiedyś uda mi się go namówić na powrót.

2. Mr. Diablo - Początkowo wróg, później jeden z najlepszych kompanów jakich miałem w grze, prawie 7 lat razem spędzonych na plemionach, zawsze ramię w ramie.

3. Halicki - Dobra dusza towarzystwa, chociaż już od dawien dawna nie gra, ostatnio s50. Człowiek lubiący winiaka i nie kryjący się z tym :)

4. Scorpions King - Jeden z największych wrogów na s10, z biegiem czasu wierny i oddany kompan, zarówno na światach polskich jak i zagranicznych. Niestety od 3 lat brak kontaktu.

5. Dober19 i Manius16 - Dwaj weseli Krakowiacy. Dober świetny grafik, którego prezentacje plemion, wielokrotnie były uznawane za najlepsze jakie kiedykolwiek widziano, natomiast Maniek, największy pyskacz jakiego znam, ale mimo to zawsze można było na niego i jego wojsko liczyć.

6. Martyna111 i Tomek Bliżniak -Adam i Tomek Szwagrowie z Górnego Śląska (o ile dobrze pamiętam) Kilka przegranych lat razem, kilka nieprzespanych nocek na wspólnych akcjach. Niestety kontakt się urwał.

7. Herakles Wielki - Jeden z najstarszych graczy z jakimi przychodziło mi wspólne grać. Doskonały taktyk, jak i agresor. Dokładnie wiedział jaki ma pomysł na dany świat. Nigdy nie odmówił pomocy plemieniu.

8. Mercol i Kamadan - Ojciec i syn, Górnik i Student. Bardzo sympatyczna rodzinka, niestety obaj już na emeryturze.

9. Messer Woland - Świetny gracz offowy, zawsze w czołówce RA, kilka wspólnych światów, niestety przepadł bez wieści.

Na pewno, chętnie bym znowu z nimi zagrał ramie w ramie jeszcze na niejednym świecie.

Oczywiście tych osób jest więcej jak Namster, BycMoze, Diuke, Pain czy Mike, ale ich oraz kilku innych da się dalej ściągnąć do gry, więc tutaj nie będę o nich pisał :)
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
a o mnie nic nie napisal :v a gralem z Toba nawet na portugalskich :v ić Ty.
 

DeletedUser131652

Guest
Zobacz ostatnie zdanie :) Chodzi tu o osoby nie aktywne już
 

DeletedUser

Guest
Precel, co ty mi tu slodzisz:D ? Z checia bym wrocil kiedys, jak bym mial na to czas, ale do tego bym musial chyba prace zmienic :p

A ta Husaria to byla HP (Husaria Polska, s8 i s10 i wielkie wojny z Samotnikami, jesli sie nie myle), a potem wiele wiele, wiele innych wspolnych swiatow, jak i te Twoje portugalskie miedzy innymi :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry