Głosowanie w Propozycjach

  • Rozpoczynający wątek Sir Edwardo
  • Data rozpoczęcia

Co o tym sądzisz?

  • Tak ;)

    Głosy: 10 33,3%
  • Tak, ale....;)

    Głosy: 1 3,3%
  • Nie mam zdania...

    Głosy: 6 20,0%
  • Nie, bo.... :(

    Głosy: 13 43,3%

  • W sumie głosujących
    30
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Każdy [od zasad są wyjątki:p] kto stworzy temat ze swoją propozycją głosuje...wiem, że to rzecz normalna, ale moim zdaniem takie coś jest nie potrzebne. Wiadomo jest jakiś głupi pomysł, wszyscy są na nie a założyciel postu sam sobie zagłosował na tak i ta postawa jest sama w sobie irytująca bo jeśli by nie chciał żeby to było wprowadzone do gry lub na forum to by nie robił tego tematu. Więc moja propozycją jest to żeby uniemożliwić głosowanie w tych dwóch działach osobom tworzącym dany post.

[Nie wiem czy to jest wykonywalne więc jeśli nie dalo by sie tego wcielić to prosze moderatora o zamknięcie tematu]

Oczywiście w pozostalych działach [np.Wasza Twórczość itp.] pozostał by stary stan ;) .

Co o tym myślicie?

Czekam na wasze komentarze.


Prośba: jesli ktoś jest na nie lub ma coś do dopowiedzenia to niech rozbuduje swoją wypowiedź i wyjaśni powód dlaczego tak a nie inaczej...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Głosowanie w Propozycjach

No i nie masz racji,przecież załozyciel tematu który daje jakąś "super xDD" propozycje tworząc ją jest na tak.Nie rozumiem czemu miało by byc inaczej.


@wyjątki!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Głosowanie w Propozycjach

jeśli tworzysz temat to znaczy że jetseś już za tym żeby go wprowadzili...więc po co zwiększać liczbe głosujących....

wiem że może sie to wydaś jak jakieś ubeswłasnowolnienie w tych działach ale to tylko taka mała propozycja... ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Głosowanie w Propozycjach

jeśli tworzysz temat to znaczy że jetseś już za tym żeby go wprowadzili...więc po co zwiększać liczbe głosujących....

Każdy ma prawo do głosu,a jeżeli komus sie podoba pomysł(autorowi tematu także) może zagłosować ;f
 

DeletedUser

Guest
Odp: Głosowanie w Propozycjach

generalnie zawsze jest tak ze i wnioskodawca ma prawo glosu i zazwyczaj automatycznie glosuje za swoim wnioskiem. czyli Twoja propozycja na NIE, to w koncu tylko jeden glos, na swoja genialna propozycje. tym lepiej to wyglada jak jest czterdziesci glosow na "beznadzieja" i jeden na "genialne"
 

DeletedUser11226

Guest
Odp: Głosowanie w Propozycjach

jestem na Nie bo...
Koleś który założył temat z propozycja też ma prawo głosu i jego głos powinien być liczony a co więcej widoczny w sondzie !! aby inni widzieli ilu jest za a ilu przeciw, wiem ze pisałeś ze to samo z siebie wynika ze taki delikwent zagłosuje na własny pomysł, ale nie zawsze jest tak ze ktoś daje pomysł i jest za jego zrealizowanie :p
Kurde nie wiem jak to napisac to o czym myślę :p ale moze się domyślicie o co biega.
 

DeletedUser19467

Guest
Odp: Głosowanie w Propozycjach

Jestem na nie... Takie coś jest nie potrzebne, ponieważ jeden głos nie ma takiego wielkiego znaczenia nikomu nie zaszkodzi:p Tworząc pomysł osoba musi byc na tak, bo inaczej by go nie prezentowała nie??
 

DeletedUser482

Guest
Odp: Głosowanie w Propozycjach

Wnioskując z Twojego drugiego postu Sir Edwardo, wynika, że chcesz to wprowadzić żeby zmniejszyć liczbę głosujących. I tu pytanie: Co ci po tym, że w ankiecie zagłosuje jedna osoba mniej? Jakie będziesz miał z tego korzyści? Ponadto, jak napisał Qust, to oczywiste, że jak ktoś coś wymyślił to będzie na tak... Zupełnie nie rozumiem Twojego myślenia. Dałbym głowę uciąć, że albo Ci się nudziło, albo chciałeś nabić posta, albo na siłę chciałeś coś wymyśleć.
 

DeletedUser13429

Guest
Odp: Głosowanie w Propozycjach

Jestem na nie... Takie coś jest nie potrzebne, ponieważ jeden głos nie ma takiego wielkiego znaczenia nikomu nie zaszkodzi:p Tworząc pomysł osoba musi byc na tak, bo inaczej by go nie prezentowała nie??

Jeden z autorów postu podobno zagłosował na nie, bo mu się pomysł nie podobał.

Co do topicu to nie, bo na wyborach kaczory mogły głosować, więc czemu tu miałoby być inaczej?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Głosowanie w Propozycjach

beznadzieja,zakładający topic też ma prawo mieć swoje zdanie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Głosowanie w Propozycjach

A ja prosze nie wymyslac propozycji na sile...
 
Status
Zamknięty.
Do góry