fotografowanie

DeletedUser

Guest
Witam, od jakiegoś czas zajmuję się fotografowaniem amatorski, narazie głównie dominuje natura.
Jak narazie w swoim dorobku mam drobne osiągnięcia i 2 miejsce w pewnym konkursie.
oto link do mojej galerii, narazie skromnej:
http://picasaweb.google.com/BoyFarmerB
a tutaj zamieszce kilka zdjęć które mi się najbardziej podobają:
1.
rozkwitaj%2525C4%252585cy_pierwiosnek.JPG

2.
jablko2.jpg

3.
SAM_0308.JPG

4.
SAM_0374.JPG

5.
SAM_0548.JPG
 

DeletedUser

Guest
bardzo ładne zdjęcia.Może i ja sie zajmę fotografią.
 

DeletedUser

Guest
bardzo ładne zdjęcia.Może i ja sie zajmę fotografią.

polecam na początek nawet sprzęt jakiś wybitny nie jest potrzebny bo za bardzo przeładowany opcjami cię zniechęci, ja mam samsunga PL100 średniej j jakości to aparat ale daje radę.
 

DeletedUser

Guest
Mm telefon komórkowy nokia x2 a w nim aparat 5 megapikseli
 

DeletedUser154577

Guest
Szczerze mowić chciałem iść w strone fotografii ale niestety musiałem podazyc inna scieszka....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Szczeze mowić chciałem iść w strone fotografii ale niestety musiałem podazyc inna scieszka....

zdaża się, ale nie rezygnuj, co jakiś czas rób nawet dla siebie tylko jakeiś zdjęcia bo już niedługo to będą tylko sweek focie na nk i poza tytm żadnego normalniego zdjęcia nie bedzie mozna spotkac, a żeby zrobic ladne zdjęcie nie potrzebny jest nawet wypasilny sprzet, wystarczy troche sie pobawic w ustawieniach
 

DeletedUser

Guest
Dzisiaj dodałem kilka nowych zdjęć.
A to jest moim zdaniem najlepsze z tych nowych:
6.
SAM_1865.JPG
 

DeletedUser

Guest
Mi się podobają :) Nie twierdzę że są amatorskie, według mnie na wyższym poziomie.
 

DeletedUser

Guest
łoł ... ; d mnie to nigdy nie interesowało ... ; d Ale foty full wypas ;)
 

DeletedUser161680

Guest
Foty robisz rewelacyjne po prostu. Zazdroszczę i jednocześnie gratuluję talentu. Ja chce sobie teraz kupić jakiś aparat cyfrowy chociaż sam jeszcze nie bardzo wiem jaki, ale powoli się do tego zakupu przymierzam :))
 

DeletedUser

Guest
Foty robisz rewelacyjne po prostu. Zazdroszczę i jednocześnie gratuluję talentu. Ja chce sobie teraz kupić jakiś aparat cyfrowy chociaż sam jeszcze nie bardzo wiem jaki, ale powoli się do tego zakupu przymierzam :))

jeśli mogę doradzić to nie sugeruj się ceną (przekonanie ze droższe lepsze często myli) ja mam samsung 100PL za 600 zł kupiony
i ważne jest żebyś zanim kupisz mógł go wypróbować sklepie jeszcze żeby zobaczyć ogólnie jak działa i czy odpowiada
i na początek nie szalej z jakimiś rewelacjami typu dodatki jakieś bajeranckie bo wszystkiego naraz nie ogarniesz, teraz kup sam aparat za jakiś czas statyw potem jeszcze coś.
 

DeletedUser

Guest
Ładne zdjęcia. Pierwsze jak dla mnie najlepsze, barwy do siebie pasują i ogólnie jest ok. :)

Motyw kwiatowy już mi się przejadł trochę. ;p
Czekam na nowe;)
 

DeletedUser161152

Guest
Ładne zdjęcia a w szczególności kotek mi się podoba.
 

DeletedUser

Guest
Mi tak średnio ;/ Ja jednak wole fotografowąc art, starzy dziadkowie, coś co ma klimat a nie kwiatki na łące. Popracuj nad wyostrzaniem, kadrowaniem i kontrastem. Poza tym spoko :)
 
Do góry