Fosa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser25775
  • Data rozpoczęcia

Podoba się pomysł

  • TAK

    Głosy: 126 75,0%
  • NIE

    Głosy: 42 25,0%

  • W sumie głosujących
    168
Status
Zamknięty.

DeletedUser26776

Guest
Odp: Fosa

ja sadze zeby zeby była jeszcze jedna budowla ''Cech Kopaczy''

co o tym sadzicie ?
 

DeletedUser23771

Guest
Odp: Fosa

Matek 635 niezły pomysł ale nie cech kopacza coś innego:confused:
 

DeletedUser26776

Guest
Odp: Fosa

cech kopaczy to tylko to mi do glowy przychodzi ....
 

DeletedUser23771

Guest
Odp: Fosa

może ktoś inny coś lepszego wymyśli


PS-jak coś wpadnie do głowy to pisać:D:rolleyes:
 

DeletedUser23897

Guest
Odp: Fosa

Pomysł cienki! Mi to obojętne czy fosa będzie czy nie. A po drugie nie przedstawiłeś nam dokładnie swojego pomysłu.
 

DeletedUser26905

Guest
Odp: Fosa

:)wiecie cegielnia by się zmieściła pomiędzy koszarami a rynkiem tartak na południowym-zachodzie a kopalnia żelaza na północnym-wschodzie jestem ZA:):):)
 

DeletedUser1743

Guest
Odp: Fosa

Matek635: Po co jakiś barak kopaczy? A jak już dałeś propozycje to napisz do czego by to było.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Fosa

Napisał cihy strzelec
Fosa dawała by obrane ale można by ją podkopać

Przekopywał by nakprzykład nowa jednostka:
Kopacz i robiło by się go w koszarach

Co wy na to


PS-można było by coś zmienić jak coś;):D:cool:

Podkopac fose?? Troche dziwne podkopywac sie pod fosą jeszcze tunele Ci zaleje :)
Może poprostu jednostka "Mostowiak" :p mosty bedzie wam stawiac :p:):p;):cool::eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Fosa

Ciekawe jestem czy ktos pomyślał skąd ta woda w tej fosie sie weźmie. Zazwyczaj fosy wykonywało sie jako sztuczny kanał odprowadzony od rzeki nad którą zbudowana była osada. Nie mamy rzek, nie powinno byc fosy :).

powtórze cos co jest na tym forum pisane nagminnie " atakujący i tak ma trudniej, po co dokładać?"

aczkolwiek pomysł pochwalam, ale juz sie chyba kiedys pojawił
 

DeletedUser

Guest
Odp: Fosa

kazdy sobie moze wrzucic taka grafike, jaka mu sie podoba. mozesz miec fose, pole silowe, okopy z armatami i co tylko wymyslisz. nawet tancerki. po co to zmieniac i motac? na calym swiecie jest tak jak teraz i dobrze, bo tak jest ladnie. chcesz fose - dorysuj fose. bo pomysl zeby ja sie dalo podkopac wprowadza za duzo zamieszania. trzeba by wprowadzic jakiegos zolnierza z lopata, jakis budynek do trenowania zolnierza z lopata i tyle innych rzeczy ze bania zaczyna bolec. jesli chodzi o grafike to jak wyzej - niech Cie poniesie inwencja tworcza wspomagana pirackim photoshopem
 

DeletedUser1743

Guest
Odp: Fosa

Ciekawe jestem czy ktos pomyślał skąd ta woda w tej fosie sie weźmie. Zazwyczaj fosy wykonywało sie jako sztuczny kanał odprowadzony od rzeki nad którą zbudowana była osada. Nie mamy rzek, nie powinno byc fosy :).

powtórze cos co jest na tym forum pisane nagminnie " atakujący i tak ma trudniej, po co dokładać?"

aczkolwiek pomysł pochwalam, ale juz sie chyba kiedys pojawił

Sa jeziorka na mapie wiec jest i woda. A jak dodasz jakis pakiet graficzny to beda i rzeki:) Jak by cos takiego bylo to mozna by bylo zrobic rzeki. Poza tym moga byc fosy bez rzek.. W sumie to i ludzi nie moglo by sie miec bo w koncu co oni jedza?? Gdzie mieszkaja?? Ale jednak sa w tej grze.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Fosa

Sama zmiana w grafice mało daje. Mi to obojętne, ale za to mogliby wprowadzić fose. Zawsze jakieś bonusy w obronie by były

Czyżbyś był defensywnie do gry nastawiony?
Gracz A.P.K defensywnie do gry nastawiony?:)
Co sie dzieje:)
 

DeletedUser25186

Guest
Odp: Fosa

cihy strzelec >>>> Jeśli już używasz cudzych grafik to przynajmniej nie mów, że są Twoje :mad:


Na danym obrazku nie ma tartaku, cegielni i huty żelaza bo to był obrazek robiony do innego pomysłu http://forum.plemiona.pl/showthread.php?t=28882,a tan wielki budynek to jest propozycja Zamku......
 

DeletedUser15555

Guest
Odp: Fosa

Pomysł mógłby być dobry, moim zdaniem fosa utrudniałaby atakowanie taranami muru. To chyba normalne. TAK
 
Status
Zamknięty.
Do góry