Forum wewnętrzne.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11309
  • Data rozpoczęcia

co o tym sądzisz

  • tak, to dobry pomysł

    Głosy: 44 72,1%
  • wymaga dopracowania

    Głosy: 4 6,6%
  • nie, to zły pomysł

    Głosy: 9 14,8%
  • nie obchodzi mnie to

    Głosy: 4 6,6%

  • W sumie głosujących
    61
Status
Zamknięty.

DeletedUser11309

Guest
ostatnio pomyślałem że przydałoby się wprowadzić opcję w forum wewnętrznym dającą możliwość udostępnienia niektórym osobom jednego ukrytego fora, ale nie dającą równocześnie możliwości przeglądania drugiego. Wiem że to zawile brzmi więc najlepiej będzie jak wytłumaczę na przykładzie:

mamy na forum wewnętrznym 2 ukryte fora:"A" i "B" oraz gracza "p". Opcja umozliwaiłaby graczowi "p" przeglądanie fora "A"(w którym byłby np. temat z akcjami wojskwymi) ale nie dawałaby równocześnie dostępu do forum "B" (np. rada plemienna)

piszcie co o tym myslicie i czy wogóle rozumiecie o co mi chodzi;P
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13897

Guest
Odp: Forum wewnętrzne.

fajny pomysł!! przydała by się taka opcja:)
 

DeletedUser8354

Guest
Odp: Forum wewnętrzne.

Zaraz usłyszysz żebyś sobie założył własne forum w Php by przemo albo PHP-fusion. :f
Pomysł by się przydał ale oczywiście nie zostanie wprowadzony bo to zależy od serwera i szwabskiego teamu.
 

DeletedUser11309

Guest
Odp: Forum wewnętrzne.

mam takie małe pytanie do zarządu plemion(czyt. tych co wiedzą) czy mój pomysł byłby wogóle do zrealizowania?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Forum wewnętrzne.

MI się podoba , ułatwiło by to grę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Forum wewnętrzne.

moim zdaniem moznaby jeszcze bardziej rozbudowac forum - mianowicie dorzucic do zakladek jeszcze pod zakladki.

np. zakladka "wojny"
podzakladka - Wojna z Plemieniem
temat - ataki na Gracza

jestem za - i tak nie zostanie wprowadzone - ale pogdybac mozna
 

DeletedUser11012

Guest
Odp: Forum wewnętrzne.

pomysł dobry, ale wprowadził by jescze zakazy pisania na forum(tak jak jest na głównym forum plemion)
 

DeletedUser4447

Guest
Odp: Forum wewnętrzne.

(I tak nie zostanie wprowadzone, bo przecież ktoś musi z nas idiotów robić), ale jestem za. Ten pomysł przyniesie duże ułatwienie, sporo korzyści i myśl Maksyma również popieram.
 

DeletedUser12230

Guest
Odp: Forum wewnętrzne.

jestem za bardzo dobry pomysł tylko chyba nic z tego nie będzie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Forum wewnętrzne.

aha i moznba by jeszcze dac blokowanie dzialow. zeby nikt oprocz moderatorow forum nie mogl dodawac tam tamatow - wiele plemion tak robi - np. wpjny, ogloszenia itp.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Forum wewnętrzne.

Oczywiście jestem na tak, bardzo brakuje mi takiej opcji.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Forum wewnętrzne.

Pomysł wymaga dopracowania, ale ogólnie jest dobry :) Trzeba by było jeszcze wymyślić gdzie powstałoby to rozgałęzienie :D
 

DeletedUser11086

Guest
Odp: Forum wewnętrzne.

przydało by sie.i jeszcze bym chciał że by bylo takie coś że gracz nie może pisać na forum
 

DeletedUser

Guest
Odp: Forum wewnętrzne.

przydało by sie.i jeszcze bym chciał że by bylo takie coś że gracz nie może pisać na forum

to po co byloby to forum? :rolleyes:

//Skup się... a po co na tym forum możliwość banowania użytkowników? A po co możliwość zabraniania im pisania? Hmmm... Use your force Maksym92 - smiglo
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Forum wewnętrzne.

Pomysł fajny:)Ale we wzgledu na serwer troche to utrudnia sprawe:(
 

DeletedUser482

Guest
Odp: Forum wewnętrzne.

Mnie też podoba się ten pomysł. Możnaby wtedy wprowadzać stopnie wtajemniczenia(zaufanie). :D
 

DeletedUser11309

Guest
Odp: Forum wewnętrzne.

@up
właśnie coś takiego miałem na myśli. Pomysł z zakładkami też jest niezły.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Forum wewnętrzne.

smiglo napisał:
//Skup się... a po co na tym forum możliwość banowania użytkowników? A po co możliwość zabraniania im pisania? Hmmm... Use your force Maksym92 - smiglo

lol... to takich ludzi sie wywala z plemienia i tyle :eek:
 
Status
Zamknięty.
Do góry