Forum Plemienne

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser75292
  • Data rozpoczęcia

Przyda się?

  • Tak

    Głosy: 17 58,6%
  • Nie

    Głosy: 12 41,4%

  • W sumie głosujących
    29
Status
Zamknięty.

DeletedUser75292

Guest
Dzień dobry albo raczej dobry wieczór! Chciałbym przedstawić Wam moją propozycję. Polega ona na poprawieniu forum plemiennego. A mianowicie. Będzie ona na wzór wiadomości prywatnej, czyli:

[1][2][Wszystkie]

Powód? Częsty brak czasu, a ta (ewentualna) poprawka ułatwiła by znacznie życie.

Proszę o zabranie głosu!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser93204

Guest
Screena wstaw.Z tego co zrozumialem wynika że chcesz aby forum plemienne wyglądało tak jak pw.Otóż mój głos jest na Nie.
 

DeletedUser

Guest
Jeśli komuś zależy żeby wątku nie stracić, poprzez przeskoczenie na następna stronę, to i owszem, pomysł dobry. Jak dla mnie może być ale nie musi.
 

DeletedUser

Guest
wiem o co chodzi
zeby na 1 stronie forum było max. np. 20 wątków
 

DeletedUser

Guest
Jest to ciekawa zmiana, można będzie szybcie znaleźć informacje. Mam tylko jedno zastrzeżenie. Napisałeś
[1][2][Wszystkie]
Czyli tylko trzy strony. A jak to będzie wyglądać jeśli tych stron będzie 50 i więcej? Przykład: akcja na przeciwnika i wiele raportów.
 

DeletedUser75292

Guest
marmistrz napisał:
wiem o co chodzi
zeby na 1 stronie forum było max. np. 20 wątków

W tym właśnie sęk. Zamiast otwierać strony po kolei ([1], [2]) można automatycznie wszystkie za pomocą opcji [Wszystkie]. Kapejszyn?

tomcio1988 napisał:
Jeśli komuś zależy żeby wątku nie stracić, poprzez przeskoczenie na następna stronę

Między innymi o to biega.
 

DeletedUser

Guest
W tym właśnie sęk. Zamiast otwierać strony po kolei ([1], [2]) można automatycznie wszystkie za pomocą opcji [Wszystkie]. Kapejszyn?



Między innymi o to biega.


może i kolego jak napisałeś kapejszyn ale nie wielu to rozumie bo tak to dziwnie napisałeś że za wielu odpowiedzi się nie spodziewaj
 

DeletedUser118794

Guest
jestem na tak te kilkanie na nastepną w nocy jest meczące i szukanie ;./ na tak :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry