Filtr raportów - "Przyjęcie ofert z rynku"

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser114179
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba ci się pomysł ??

  • Tak

    Głosy: 7 100,0%
  • Nie

    Głosy: 0 0,0%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    7
Status
Zamknięty.

DeletedUser114179

Guest
Filtr raportów "Przyjęcie ofert z rynku" blokuje przysyłanie raportów o przyjęciu, jeżeli przyjmie się ofertę innego gracza. Jeżeli przyjmie się swoją własną - nie blokuje. Pomysł jest taki by zwiększyć liczbę filtrów:
1 - "Przyjęcie ofert z rynku (inny gracz)" - blokuje przesyłanie raportów jeżeli ktoś przyjmuje moje oferty.
2 - "Przyjęcie ofert z rynku (własne)" - blokuje przesyłanie raportów jeżeli samemu przyjmuje się CZYJEKOLWIEK (swoje/kogoś) oferty.

Dlaczego taki pomysł ??

Jestem szczęśliwym posiadaczem raczej bardzo dużej ilości wiosek (1k++). Z czego tak 1/3 gdzieś to off regularnie wykorzystywany. Powoduje to konieczność przesyłania czasem surowca by odbudowa offa była ciągła - własna produkcja surki we wiosce nie jest wystarczająca do moich zapotrzebowań :)

Żeby nie siedzieć i ręcznie nie przesyłać surowca można do tego użyć Rynku wystawiając dość szalone propozycje, np oferowanie 10 gliny za 100k żelaza, oczywiście w wiosce gdzie się chce tą ilość otrzymać. Po wystawieniu 400 ofert przychodzi czas na przyjęcie ich. I tutaj szybo przechodząc między wioskami w grupach defowych przyjmuję oferty i dostaje dobrze ponad 400 raportów o przyjęciu własnych propozycji.
Natykam się niestety na ten problem średnio raz na 2 - 3 tygodnie :|
 

wtkc

Zwiadowca
Wynik reakcji
9
głos na TAK choć bez większego entuzjazmu
przeszkadzać nie będę

z tym że
jeśli jesteś posiadaczem tylu wiosek to i zapewne przez przypadek posiadasz również wbudowany filtr raportów
jeden z nich to zdaje się HANDEL
więc: » Usuń wszystkie raporty tej kategorii i voila :)

no dobra, nie chcesz widzieć raportów
oki
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser121859

Guest
No jak sie ma sporo wiosek to te raporty strasznie utrudniają ale chyba można je wyłączyc?? ale ja zawsze je usuwam ręcznie.
Co do pomyslu na TAk
 
Status
Zamknięty.
Do góry