~FF~ oraz JOKER

Dyskusja w 'Dyskusje' rozpoczęta przez użytkownika NowakJokero, 14. Sty 2017.

Poleć tę stronę

1. NowakJokero

NowakJokero Miecznik

Docenione treści:
    11
    Witam

Dzisiaj zajrzałem w mapę na południe od moich wiosek i zauważyłem dużo brązowych kropek między plemieniem sojuszniczym PIEKŁO oraz między wrogami LIFE.
    Sprawa wydała się podejrzana więc przyjrzałem się temu bliżej. Między wioskami graczy PIEKŁO mieści się plemię ~FF~ którego gracze rozpoczęli grę na świecie stosunkowo niedawno (początek grudnia w większości). W twstats widać u niektórych jak dołączali na chwilę do PIEKŁO, jak się domyślam, przerzucać defa. Sprawa została od razu zgłoszona do supportu.
    Teraz dopiero zauważyłem plemię JOKER (LIFE IS BRUTAL) które podejrzewam pełni dla LIFE funkcję taką jak ~FF~ dla PIEKŁO.

Wiecie co Wam napiszę na zakończenie? Jest mi przykro, że takie rzeczy spotyka się na plemionach. I powiem Wam jeszcze, że nie ważne czy to sojusznik, wróg czy nawet własny współplemieniec. Jak zobaczę takie zagrywki od razu będę zgłaszał.
    Dla mnie jest to niszczenie ducha walki i smaku tej gry. Brzydzę się takimi zagrywkami i ludźmi które je stosują.

Jeśli popełniłem błąd i oskarżenia okażą się fałszywe, to support nie wyciągnie konsekwencji. Obym się mylił w co wątpię. Zapraszam do dyskusji.

Życzę Wam chęci do uczciwej walki i szacunku do przeciwnika bo to tylko gra dla której nie ma sensu zniżać się poniżej poziomu podłogi.

Pozdrawiam
    Joker

Edytacja 17:42 ; Przepraszam graczy którzy są w PIEKLE oraz LIFE a nie mieli z tym nic wspólnego ! Nie chciałem wszystkich urazić a zapomniałem tego wcześniej dopisać. Nie można teraz każdego kto jest w PIEKŁO i LIFE utożsamiać z takimi zagrywkami bo to mogła być sprawa jednostek.

Last edited: 14. Sty 2017
  2. FeCra

FeCra Pikinier

Docenione treści:
    40
    Z tego co mi wiadomo ~FF~ to Akademia Piekła, szykują ekipę na kolejne światy

3. lordkins

lordkins Szlachcic

Docenione treści:
    830
    SSGB zapytanie , czy są to darmy plemienia MDV
    Leża przy plemieniu MDV nie mając oczywiście miejsca wśród nich , duże zagęszczenie , a przejęcia głównie wśród nich, więc to chyba jednak ich darmy.

ElessarPlay lubi to.
  4. lordkins

lordkins Szlachcic

Docenione treści:
    830
    chyba za bardzo się zaprzyjaźnił z Wielkim Przywódcą Nurgli- Wielki ZTP
    znaczy zaczyna robić konkurencje

5. NowakJokero

NowakJokero Miecznik

Docenione treści:
    11

Nie ośmieszaj się. Najlepiej nic nie pisz. Spójrz w twstats obu plemion i dopiero się wypowiadaj
    SSGB to zbieranina graczy którzy dostali po pupie i grają od początku. PIEKŁO im zabrało +/- tyle wiosek co my.
    0 oleju w głowie Panie

Last edited by a moderator: 30. Mar 2019
  6. NowakJokero

NowakJokero Miecznik

Docenione treści:
    11
    Powiedziałbym Ci tutaj gdzie mam istnienie na FO i spiny z takimi oszustami. ~FF~ - 0 RA i jedynie 17 przejęć przez PIEKŁO wiosek od 4 do 6 tyś.
    Pozdrawiam jeśli tak się buduje ekipy na następne światy :)

DNO

7. NieJestemTuOdWczoraj

NieJestemTuOdWczoraj Chłop

Docenione treści:
    16
    Popieram autora tematu. Pieklo to dno i co swiat to samo. Potrafia tylko krecic, oszukiwac i grac bez honoru. Powinni miec zakaz logowania na nastepne swiaty.

MrKiker lubi to.
  8. sest0element0

sest0element0 Pikinier

Docenione treści:
    4
    Piekło jest tym samym gównem co świat, nie potrafią się obejść bez darm, dziwne tylko że na tym świecie dopiero teraz zaczęli je zrzerać

9. NowakJokero

NowakJokero Miecznik

Docenione treści:
    11
    Trochę mylisz pojęcia koleżko. To nie zgłoszenie przekleństwa w wiadomości (niektórzy wrogowie od razu zgłaszają), nieodpowiedniej nazwy wioski czy jakiejś pierdoły w opisie tylko sprawa bardzo ważna, ponieważ takie zagrania znacząco zaburzają równowagę w grze. Przejmuj barby po 500 pkt jak Ci wiosek mało a nie masz czym czyścić a nie rozbudowujesz je sobie najpierw z zasta do eko 30/30/30..

Last edited by a moderator: 15. Sty 2017
  10. ElessarPlay

ElessarPlay Miecznik

Docenione treści:
    12
    Zatem czekajmy na wynik donosu :)
    Jak coś znajdą- to przypadki, o których nic nie wiem, jak nie, to liczę na przeprosiny :)

// edit jak masz starą to tylko świadczy o tobie, ja mam matkę, a od niej to ty się... odczep :)

Matt1993pl i lordkins lubią to.
  11. NowakJokero

NowakJokero Miecznik

Docenione treści:
    11

Nie chciałem się mamusi przyczepić, taki po prostu przykład podałem :)
    Spójrz na pierwszy post. Edytowałem jakiś czas temu. Wiem, że większość PIEKŁA czy LIFE nie musi mieć z tym nic wspólnego. Może to nawet robota jednej osoby w co wątpię. Ale to link do statów ~FF~ http://pl.twstats.com/pl109/index.p...source=pl&utm_medium=tribe&utm_campaign=dsref

12. huubu

huubu Szlachcic

Docenione treści:
    118
    Jako jeden z głównych reprezentantów PIEKŁA, chciałbym potwierdzić kilka rzeczy.
    1. Tak, FF to nasze darmy, nasze chamsko zrobione darmy aby wywalczyć przewagę w nieuczciwy sposób.
    2. Kompletnie nie żałujemy i szczerze mówiąc, walniemy ich jeszcze z 50, króle ticketów niech zaczynają marnować czas.
    3. Dzięki za napisanie posta, dobry sojusznik to szczery sojusznik. Dlatego bardzo Was szanuję, trzeba pokazywać innym jak muszą być słabi by klepać darmy by coś ugrać (PIEKŁO)
    4. Gracze PIEKŁA nie czują się urażeni, niestety bądź stety, ale mają gdzieś co napisałeś, a na forum polewkę, że ktoś zaczął taki temat na forum ogólnym.
    5. Po piąte i najważniejsze - proponuję sprawdzić swoje podwórko i napisać odniesienie co do darm Waszych graczy, w innym wypadku będziesz jak to się teraz mówi "nawiasem". Dlaczego nawiasem? Bo krótko mówiąc ten post będzie tyle wart co udział jąder w stosunku płciowym :)

Pozdrawiam,
    Legenda

Last edited: 14. Sty 2017
  13. NowakJokero

NowakJokero Miecznik

Docenione treści:
    11
    Huubu, nie ma to nic wspólnego z naszym sojuszem. Jak już wielokrotnie napisałem support to zweryfikuje i jeśli nie macie się czego obawiać to nie macie się co spinać.

A polewkę to ja będę miał jak pojawią się między Wami szare wioski. Lub jeśli jesteście winni to całkiem te wioski znikną.

14. huubu

huubu Szlachcic

Docenione treści:
    118
    Nie widzę, abym napisał czy sprawa ma coś wspólnego z sojuszem, ja jestem za, trzeba zgłaszać noobów co darmy klepią.

Polewka - każdy ma taką na jaką zasługuje :)

15. tita5

tita5 Rycerz

Docenione treści:
    500

@MrKiker
    Wiesz, że to Wczorajszy gra w Piekle i post napisał z ironią? Nie wyczułeś tego? No cóż...mózgu nie kupisz... :D

perdso, FeCra oraz lordkins lubią to.
  16. ufo13131

ufo13131 Łucznik

Docenione treści:
    103
    Najpierw sprawdź swoje podwórko , a potem rozglądaj się na innych.

17. NowakJokero

NowakJokero Miecznik

Docenione treści:
    11
    Jak masz na myśli przejmowanie barb z zastow graczy którzy juz skończyli to chyba nie jest to samo co tworzenie nowych kont aby zagęścić teren i rozbudować sobie nowe wioski pod przejęcie ?

18. FeCra

FeCra Pikinier

Docenione treści:
    40
    hmmm, chyba wypadało by napisać jakiegoś ticketa do supporta w sprawie tych kont

ElessarPlay lubi to.
  19. NowakJokero

NowakJokero Miecznik

Docenione treści:
    11
    Dobrze, że LordKins napisał do mnie na pw bo przypomniała mi sie pewna sprawa.

Skojarzylem, ze znam Twój nick z św 100. Grałeś w N.

Przypomniała mi się sprawa, jak gracze N i to cała hordą oskarżali A.P.K o to, że ich gracz Robercik nateorzyl nowych wiosek na swoim terenie.
    Wszyscy jechali za to całe plemie Aptekarzy. Nawet założyciel HOTS otworzył nowy temat na forum aby pokazać o ile więcej wiosek jest na odpowiednich kontynentach po prawej (APK) stronie świata i na odpowiednich kontynentach po lewej stronie świata (N). No i ja się z Wami zgadzam w tej kwestii, ze Robercik powinnien dostać bana i to globalnego.

Krótka pamięć?

20. WilhelmIIIZdobywca

WilhelmIIIZdobywca Miecznik

Docenione treści:
    70
    Po czym zaczęli robić to samo dla "wyrównywania szans"...
    Dobrze że poruszyłeś temat:) Jedna z większych patologii współczesnych plemion.
    Przecież w większości plemion takie coś jest... Taki Zwrotny nie robił sobie mulciaków? Sytuacja przypomina mi błędne koło. Jeśli jakiś pseudo-pros pojechał dzięki x darmom itp kogoś - to tamten zaczyna myśleć i dochodzi do wniosku że warto robić podobnie,.
    Bo support zobaczy że np: inne ip i da spokój. Bo przecież zawsze można powiedzieć że ciocia czy coś...
    Jest to klasyczny przykład sztucznego pompowania ego. Jeśli ktoś dla zwycięstwa w gierce internetowej robi praktycznie wszystko.. Pewnie Piekiełko dalej jest wstyd za 101 więc się muszą odegrać:p
    Taki prodecer myślę że co drugi gracz z topki stosuje w podobnej formie:p Wiadomo że przy inteligentnym stosowaniu takie coś jest praktycznie nie do wykrycia ^_^
    Pytanie: czy taka gra może bawić? Każdy gra, natomiast, jak chce.
    Jechanie takich graczy sprawia później jeszcze większą satysfakcję;)

Dlatego zgłaszaj, zgłaszaj :) Może support zacznie wreszcie myśleć..