Wydarzenie Ferie wiosenne 2024

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.962

Ferie wiosenne 2024Witaj, dzielny poszukiwaczu przygód! Przynoszę Ci mnóstwo skarbów, bo czas pożegnać się z mroźnymi duchami zimy. Możesz wybrać wszystko, co moje, ponieważ jestem tutaj, aby podzielić się ciepłym pocałunkiem wiosny. Ale uważaj, nie ułatwię Ci tego - nie oddam tego tak po prostu, ale ukryję to przed Twoim wzrokiem, zanim będziesz mógł wybrać. Czy możesz zgadnąć, gdzie ukryłem prezent, którego najbardziej pragniesz?

Drodzy Gracze,

witajcie w wydarzeniu "Ferie wiosenne". Aby uczcić nadejście nowej pory roku, potężny rycerz zaoferuje Wam możliwość wzbogacenia swoich inwentarzy o cenne przedmioty, które zapewnią Wam szybszy rozwój w te coraz cieplejsze dni.

Start: 25 marca 2024 o 14:00
Koniec: 29 marca 2024 o 14:00
Światy: z dodatkowymi funkcjami Premium (czyli o numerach nieparzystych oraz Arkadie)


Mnóstwo skarbów

Raz na dobę zobaczycie listę prezentów możliwych do zdobycia. Będziecie mogli wybrać dowolne okienko, ale... najpierw zostaną one przemieszane i zasłonięte.
Event składać się będzie z cykli trwających po 24 godziny.
Dwa razy na cykl (czyli co 12 godzin) otrzymacie możliwość bezpłatnego wyboru któregoś z okienek i otrzymania ukrytej za nim nagrody. Pamiętajcie, że trzeba te darmowe losy wykorzystać w danym cyklu. Gdy czas się zrestartuje (co następuje co 24 godziny), to niewykorzystane szanse przepadną.

Oprócz klasycznych nagród, w postaci itemów do inwentarza, pojawią się w wydarzeniu także trzy dodatkowe pozycje, które są też widoczne bezpośrednio w pasku pod bannerem z nazwą wydarzenia. Pierwsza z nich pozwala na dokonanie ponownego darmowego losowania nagrody, druga odkrywa (pamiętajcie: ODKRYWA a nie przyznaje!) losowo jedną z dostępnych nagród pomagając w dokonaniu wyboru, trzecia zaś podwaja nagrodę otrzymaną podczas kolejnego wyboru.
Prosimy pamiętać, że wszystkie te specjalne przedmioty zostaną automatycznie użyte podczas najbliższego wyboru nagrody, nawet jeśli będzie to kolejnego dnia. Nie ma możliwości ich NIE użycia przy następnym wyborze. Więc wybierajcie mądrze!

Korzystając z funkcji Premium możliwe będzie odblokowanie kolejnych nagród na ekranie, nawet wszystkich. Gdy tak się stanie, to można albo poczekać na koniec odliczania czasu (czyli do pojawienia się nowych nagród) albo wybrać ponowne ich pomieszanie. Ale uwaga - nagrody będą takie same, zmienią się dopiero po zakończeniu odliczania czasu, kiedy to pojawi się nowy zestaw możliwych do zdobycia prezentów.

Życzymy Wam szczęścia i zdobycia nagród odpowiadających Waszym potrzebom! Powodzenia!

Wasz Plemiona Team
 
Do góry