farma ankieta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser135080
  • Data rozpoczęcia

Co wy na to ? ? ?

  • Dobre

    Głosy: 2 50,0%
  • Do Bani

    Głosy: 2 50,0%
  • Do dopracowania (napisz jak)

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    4
Status
Zamknięty.

DeletedUser135080

Guest
W Budynku "Farma" nic nie można robić to tylko kolejny (tak jagby) surowiec. Mój plan to to aby w farme można było wyrobić "Farmera" (baz ataku, obrony i pojemności). Mógłby iść na wolne pole (nie na lasy, góry itd) przez co wyrosło by tam zboże(np. Zboże) dodając wiosce z której został by wysłany 10000 miejsca w zagrodzie. Mgłby iść 2 pola. Przyczym 15 min na pole i kosztował by na początek 50k każdego i co kolejny 20k więcej.
 

DeletedUser114179

Guest
Jak nie wiesz co to są tzw farmy - to nie wymyślaj farmera :)
 

DeletedUser135080

Guest
ej

"Jak nie wiesz co to są tzw farmy - to nie wymyślaj farmera"


W plemionach mówi się tak na atakowanego bez przerwy gościa, ale mi chodzi o Farme na której coś cię hoduje np. zboże.
 

DeletedUser135301

Guest
W Budynku "Farma" nic nie można robić to tylko kolejny (tak jagby) surowiec. Mój plan to to aby w farme można było wyrobić "Farmera" (baz ataku, obrony i pojemności). Mógłby iść na wolne pole (nie na lasy, góry itd) przez co wyrosło by tam zboże(np. Zboże) dodając wiosce z której został by wysłany 10000 miejsca w zagrodzie. Mgłby iść 2 pola. Przyczym 15 min na pole i kosztował by na początek 50k każdego i co kolejny 20k więcej.

Po 1. Słownik języka polskiego.
Po 2. Nowy surowiec? 10000 miejsca w zagrodzie? Chyba cię fantazja ponosi.
 

DeletedUser19566

Guest
Nie ma takiego budynku jak "Farma" w grze plemiona, wiec zupelnie nie wiem skad ma sie wziasc farmer...ba powiem wiecej w plemionach nic nie hodujemy:>
Temat kiepsko obrazujacy pomysl, innymi slowy spam:)
Tak wiec zamykam i zycze powodzenia przy opracowywaniu kolejnego pomyslu aczkolwiek prosze aby on mial wiecej wspolnego z gra plemiona anizeli ten.
 
Status
Zamknięty.
Do góry