faq - najpopularniejsze tickety - pytania i odpowiedzi

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: faq - najpopularniejsze tickety - pytania i odpowiedzi

Lekka kawaleria
 

DeletedUser11656

Guest
Odp: faq - najpopularniejsze tickety - pytania i odpowiedzi

czy w plemionach mozna wogle przesylac sorowce npw stosunku 1:4000??? wiem ze ta fuznkcja w rynku jest zablokowana tylko nie weim czy narazie dopuki nie rozbuduje rynku??? odpowiedzcie mi
 

DeletedUser

Guest
Odp: faq - najpopularniejsze tickety - pytania i odpowiedzi

czy w plemionach mozna wogle przesylac sorowce npw stosunku 1:4000??? wiem ze ta fuznkcja w rynku jest zablokowana tylko nie weim czy narazie dopuki nie rozbuduje rynku??? odpowiedzcie mi

9 błędów. Ściągnij sobie Firefoxa 2.004 sam poprawi błędy. Chodzi Ci chyba o wystawienie takich surowców na rynku. Nie można i nic się nie zmieni po rozbudowie rynku- jedyne co daje jego rozbudowa to to że przy 10 poziomie możesz zbudować pałac i to że po każdym ulepszeniu masz więcej kupców
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: faq - najpopularniejsze tickety - pytania i odpowiedzi

Przesyłać, czy handlować? Handlować możesz w każdym stosunku.
 

DeletedUser

Guest
Pytanko ( ważne )

Jeśli inny gracz przejmie moją jedyną wioskę to ja wypadam z gry i konto się kasuje?
 

DeletedUser7378

Guest
Odp: faq - najpopularniejsze tickety - pytania i odpowiedzi

Nie. Zaczynasz grę od nowa, w innym miejscu z nową wioską.
 

DeletedUser

Guest
Odp: faq - najpopularniejsze tickety - pytania i odpowiedzi

Czy jesli chce przejsc do innego plemienia i odejdę ze swojego to zastępstwa które tam na siebie wzięłam będą dalej kontynuowane czy się skończą:confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: faq - najpopularniejsze tickety - pytania i odpowiedzi

Czy jesli chce przejsc do innego plemienia i odejdę ze swojego to zastępstwa które tam na siebie wzięłam będą dalej kontynuowane czy się skończą:confused:

Zastępstwa, które wzięłaś będą dalej kontynuowane do chwili, gdy właściciele konta, na których masz zastępstwa nie zrezygnują z Twojego zastępstwa na ich kontach.
 

DeletedUser

Guest
Odp: faq - najpopularniejsze tickety - pytania i odpowiedzi

Tak myślałam wolałam się upewnić dzięki :D
 

DeletedUser8740

Guest
Odp: faq - najpopularniejsze tickety - pytania i odpowiedzi

a ja mam takie pytanie: kiedy mur (na mapie) zmienia sie na najwyzszy poziom tz. ile trzeba miec punktow ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: faq - najpopularniejsze tickety - pytania i odpowiedzi

a ja mam takie pytanie: kiedy mur (na mapie) zmienia sie na najwyzszy poziom tz. ile trzeba miec punktow ?

8. Kiedy moja wioska zmieni wygląd na mapie?
ODP.: Każda wioska zmienia wygląd w zależności od punktów. Progi wyglądają nastepująco:
0-299
300-999
1000-2999
3000-8999
9000-10999
11000-12355

Hmm w FAQ było.
 

DeletedUser12715

Guest
Odp: faq - najpopularniejsze tickety - pytania i odpowiedzi

witam ,pytanie nooberskie oczywiście bo zaczynam zabawę na 9 świecie

1. Jak wybrać plemię ( dużo propozycji ale nie mam pojęcia na co zwrócić uwagę: TOP czy liczbę graczy, średnią liczbę pkt graczy, po prostu nie orientuję się w sytuacji )
2. Co to są masówki i od ilu graczy się zaczynają? i dlaczego są tak pogardzane przez resztę graczy ( pewnie ilość nie idzie w jakość :D)
3. Czy do jakiegoś poziomu gry można sobie poradzić samemu (bez plemienia) i jak długo można tą sytuację ciągnąć
Dzięki za ewentualne odpowiedzi.Pozdrawiam
 

DeletedUser529

Guest
Odp: faq - najpopularniejsze tickety - pytania i odpowiedzi

1.Najlepiej zwrocic uwage na to kto jest blisko ciebie.
2. Masowki na ogol zaczynaja sie od 100 graczy +
3.Zawsze mozna grac bez plemienia ... decyzja nalezy do ciebie
 

DeletedUser3823

Guest
Odp: faq - najpopularniejsze tickety - pytania i odpowiedzi

witam ,pytanie nooberskie oczywiście bo zaczynam zabawę na 9 świecie

1. Jak wybrać plemię ( dużo propozycji ale nie mam pojęcia na co zwrócić uwagę: TOP czy liczbę graczy, średnią liczbę pkt graczy, po prostu nie orientuję się w sytuacji )
2. Co to są masówki i od ilu graczy się zaczynają? i dlaczego są tak pogardzane przez resztę graczy ( pewnie ilość nie idzie w jakość :D)
3. Czy do jakiegoś poziomu gry można sobie poradzić samemu (bez plemienia) i jak długo można tą sytuację ciągnąć
Dzięki za ewentualne odpowiedzi.Pozdrawiam

1. Plemię wybierz zgodnie ze swoim stylem gry;] Jeśli grasz 1 raz i nikogo nie znasz to najlepiej dołącz do jakiegoś kontynentalnego (wszyscy bądź większość graczy gra na Twoim kontynencie z tego plemienia) jak to sprawdzić? Najlepiej przez ranking plemion na kontynencie;] zacznij od czołówki a co;]
2. Masówki.. Ciężko stwierdzić bo sporo plemion, które jak dla mnie są totalnymi masówkami nie uważa się za nie;] Ale faktycznie tak od około 100 graczy w górę to już masówka.. Nie warto tam iść z paru względów.. Mało kto lubi masówki xD, rzadko kiedy jest jakaś organizacja, ale za to jak z masówki wywali się 90% osób to może powstać silne plemię;] Odradzam masówki.. Każda upadnie prędzej czy później..
3. Bardzo długo można grać samemu.. Ale pamiętaj, że kiedyś, któreś plemię zdominuje kontynent na tyle, że i Twoje wioski zapragnie mieć;] a wtedy to już będzie ciężko znaleźć plemię..

Nie ma za co;]
 

DeletedUser11288

Guest
Odp: faq - najpopularniejsze tickety - pytania i odpowiedzi

O której kończy się noc na 3 świecie???
 

DeletedUser9255

Guest
Odp: faq - najpopularniejsze tickety - pytania i odpowiedzi

O 8:00
 

DeletedUser6793

Guest
Odp: faq - najpopularniejsze tickety - pytania i odpowiedzi

A na 1?
 

DeletedUser9985

Guest
Odp: faq - najpopularniejsze tickety - pytania i odpowiedzi

o 7:00
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11288

Guest
Odp: faq - najpopularniejsze tickety - pytania i odpowiedzi

A o której zaczyna?
 

DeletedUser10055

Guest
Odp: faq - najpopularniejsze tickety - pytania i odpowiedzi

o 24:00
 
Status
Zamknięty.
Do góry