Emotki z Plemion

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19643
  • Data rozpoczęcia

Chcecie tą zmianę??


  • W sumie głosujących
    98
Status
Zamknięty.

DeletedUser19643

Guest
Tak. To znowu ja i moja propozycja ^_^ Zapewniam, że jest ona sensowna, przemyślana i bardzo łatwa do wprowadzenia.

Przejdźmy do sedna sprawy. Otóż proponuję, aby były dostępne obrazki jednostek na forum w emotikonkach. Od razu przedstawię grafikę do tej propozycji.

Do tego screena dodałem tylko link w postaci napisu "Więcej". Zauważcie, że został poprawiony błąd w języku. Zamiast "Emotioikonki" dałem "Emotikonki". To taki mały szczegół do prawdziwej propozycji :)

propozycja3qn6.jpg


Teraz ujawnię, gdzie nas będzie przenosić ten link. Tamdaradam, przedstawiam moją główną propozycję:

propozycja2pl5.jpg


Nowe obrazki na forum. Będą one przydatne w pisaniu i będą ładniej wyglądały posty :) Oczywiście nie będzie wolno ich nadużywać tak jak reszty ^_^ Klikając na obrazek jednostki będzie się pojawiać w poście tak jak jest w przypadku minek ;) To będzie się otwierało w nowym oknie.

Na początku powiedziałem, że propozycja będzie bardzo łatwa do wprowadzenia, gdyż to jest wzięte z głównego forum Rosyjskich Plemion. Wystarczy mała zmiana w przetłumaczeniu i gotowe. Mam nadzieję, że to się spodoba. Głosujcie i komentujcie.
 

DeletedUser25816

Guest
Odp: Emotki z Plemion

Świetny pomysł bardzo mi się podoba. Jestem jak najbardziej za :)

Masz rację takie coś były by czasem bardzo przydatne :)
 

DeletedUser25414

Guest
Odp: Emotki z Plemion

Oczywiscie na TAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser22581

Guest
Odp: Emotki z Plemion

Jestem na tak!
C-you widzę, że nie brakuje Ci czasu... ;)
 

DeletedUser25536

Guest
Odp: Emotki z Plemion

pomysł mi się poda więc jestem na NIEEEE!!!żart jestem na[MARQUEE]TAK[/MARQUEE]
 

DeletedUser23033

Guest
Odp: Emotki z Plemion

pomysł mi sie podoba a prawde mówiąc niewiele tu takich :D:D

TAK!!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Emotki z Plemion

oczywiście. Masz moje pełne poparcie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Emotki z Plemion

W grze na pw lub na forum plemiennym też by się to przydało
 

DeletedUser

Guest
Odp: Emotki z Plemion

Na cholere to?? Te nowe emotki są zbędne. Nie wiem gdzie w ogóle chcesz je wykorzystać. Z postów zrobić komiks?? C-you tobie się na prawde nudzi. Co chwila masz jakaś wizje odnośnie forum
 

DeletedUser25414

Guest
Odp: Emotki z Plemion

Na cholere to?? Te nowe emotki są zbędne. Nie wiem gdzie w ogóle chcesz je wykorzystać. Z postów zrobić komiks?? C-you tobie się na prawde nudzi. Co chwila masz jakaś wizje odnośnie forum

1. a pomysl o tym ze mozolne jest pisanie "drewno", "zelazo", "glina" a tak wystarczy tylko wkleic emotke
PS to samo dotyczy sie jednostek np. "pikinierow"
2.pomysl o niektorych obcokrajowcach ktorzy graja w polska wersje plemion(sam znam 3-ech) ktorzy nie umieja napisac wymienionych powyzej nazw a ze o polskich znakach nie wspomne ktorych sam na klawiaturze nie mam.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Emotki z Plemion

1. a pomysl o tym ze mozolne jest pisanie "drewno", "zelazo", "glina" a tak wystarczy tylko wkleic emotke
PS to samo dotyczy sie jednostek np. "pikinierow"
2.pomysl o niektorych obcokrajowcach ktorzy graja w polska wersje plemion(sam znam 3-ech) ktorzy nie umieja napisac wymienionych powyzej nazw a ze o polskich znakach nie wspomne ktorych sam na klawiaturze nie mam.

OMFG. Co ty tutaj wypisujesz

1. Pisanie pikinier jest dla Ciebie mozolne?? To jakie mozolne dla Ciebie jest pisanie innych słów. Możne za każde słowo dać jakaś emotke. Cofniemy się do ery kamienia łupanego i będziemy zapisywać wszystko pismem rysunkowym:D
2. Jak ktoś nie zna Polskiego to w niczym mu te emotki nie pomogą. Poza tym jak ktoś nie potrafi napisać pikinier to współczuje. Taka osoba powinna lepiej skupić się na swojej edukacji, a nie na wypisywaniu bzdur na forum.

btw:Nie masz polskich znaków bo trzeba ustawić klawiatue Polski programisty:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19643

Guest
Odp: Emotki z Plemion

Hm... Wasai, tutaj nie chodzi o to, aby robić komiks z postów, bo równie dobrze możesz minek się do tego przyczepić. Przedstawiłem tą propozycję, gdyż uznałem, że:
  • Będzie czasami przydatna, np. w prezentacji plemienia, w pisaniu poradników i zwykłych postów.
  • Bardzo łatwo ją wprowadzić, ponieważ jest na forach plemion zagranicznych.
Wasai mi się nie nudzi, jestem chory i muszę siedzieć w domu, a więc, żeby poćwiczyć język rosyjski wszedłem na forum Rosjan. ^_^
 

DeletedUser

Guest
Odp: Emotki z Plemion

Jestem na tak, przyda się ta opcja :)
 

DeletedUser25166

Guest
Odp: Emotki z Plemion

świetna myśl
jestem oczywiście na

[marquee]tak[/marquee]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Emotki z Plemion

Pomysł wyciągnięty z Niemieckiego forum
Moim zdaniem to sie nie przyda ,jestem na NIE
 

DeletedUser25655

Guest
Odp: Emotki z Plemion

Tak jak np na forum gry Tavian Nacje są w emotach głosowałem na tak !!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry