Dzielone zakładki

czy jesteś za żeby wprowadzić możliwość przesuwania dzielnych zakładek

  • tak

    Głosy: 31 91,2%
  • nie

    Głosy: 3 8,8%

  • W sumie głosujących
    34

FR34KZ

Pikinier
Wynik reakcji
41
Witam. Propozycja dotyczy dzielonych zakładek na forum. Są plemiona które mają po 2 a nawet 3 człony i wszystkie zakładki na forum są dzielone. ALe jest problem bo tych zakładek nie można przesówać żeby były poukładane w odpowiedniej kolejności i tutaj robi się problem bo załóżmy:

Jest główny człon który robi całe forum i dzieli je z 2 członem np:

Ogłoszenia
Ogólnie
Atak
Obrona
Front xxx 1
Front xxx 2
Front xxx 3
Zastępstwa
IPN
Karczma
Regulaminy i porady
Zaufani [Z]
Rada
Archiwum


Ale w drugim członie już jest inna kolejnośc..

Rada
Ogólnie
Karczma
IPN
Atak
Obrona
Ogłoszenia
Regulaminy i porady
Front xxx 1
Front xxx 2
Front xxx 3
Zastępstwa
Zaufani

I próbowałem nawet wykasować całe forum w drugim członie i zaakceptować poklei według ważności zakładek ale to również nic nie dało bo zakładki ustawiały się znów tak samo czyli byle jak..

Dlatego w skrócie moja propozycja polega na tym aby zakładki dzielone również szło układać według swojej kolejności.
 

DeletedUser147486

Guest
Dzielone zakładki o ile dobrze pamiętam to układają się w kolejności od najstarszej do najnowszej, ale teraz nie sprawdzę tego... wiem, że na pewno jest sposób, aby to jakoś poustawiać ;

Możesz spróbować kasować działy i tworzyć nowe w kolejności takiej jakiej powinny być.
Daj znać czy pomogło ;)
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.956
Dzielone zakładki o ile dobrze pamiętam to układają się w kolejności od najstarszej do najnowszej, ale teraz nie sprawdzę tego... wiem, że na pewno jest sposób, aby to jakoś poustawiać ;

Możesz spróbować kasować działy i tworzyć nowe w kolejności takiej jakiej powinny być.
Daj znać czy pomogło ;)

no nie wiem... mielismy ten sam problem probowalismy i probowalismy , pytalismy ludzi z innych plemion i tez nie wiedzieli jak... nawet jak jest jakis sposob to i tak powinno to zostać wprowadzone...
 

DeletedUser147486

Guest
Ja pamietam, że na s94 troche sie z tym meczylem, ale wreszcie udalo mi sie to jakos ogarnac ; p
Niemniej faktycznie byloby to ulatwieniem
 

FR34KZ

Pikinier
Wynik reakcji
41
Kolejna propozycja z przed 4 lat. Nadal to samo.
Powiecie że to podgrzewany kotlet. Nie to po prostu ważne tematy, łatwe w realizacji które bardzo przeszkadzają w prowadzeniu plemienia.

Pozdrawiam
 

Dżobi

Szlachcic
Wynik reakcji
6.351
Zakładki na forum są segregowane po ID od najmniejszego do największego. Im wcześniej założyłeś daną zakładkę, tym mniejsze ma ID
Musisz skasować wszystkie i stworzyć od nowa według kolejności, jaką chcesz mieć. Wtedy po współdzieleniu ich z innymi członami będzie kolejność taka sama jak w macierzystym członie
 
Do góry