Dzielenie łącza

  • Rozpoczynający wątek piorun445
  • Data rozpoczęcia

Czy Ci się to podoba, Drogi Graczu?

  • Tak!

    Głosy: 15 93,8%
  • Nie!

    Głosy: 1 6,3%

  • W sumie głosujących
    16
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Mam pomysł dotyczący drobnego usprawnienia. Jak każdy pewnie wie ,że jak gra się z 1 komputera na 1 świecie w 2 osoby trzeba wpisać loginy obu kont w ustawieniach w zakładce "dzielenie łącza". Propozycja polega na tym ,żeby zapobiegać blokadom ,w takich oto sytuacjach:

no własnie ja zapomnialem tego zrobic i tego samego dnia co moj brat zrobil konto nas zablokowali :/ wyslalem pozew i im wytlumaczylem zobaczymy co odpowiedza a moj brat gra na laptopie ale mamy taki sam modem wiec lepiej zawsze zrobic dzielenie lacza tak na wszelki wypadek i lepiej nie zrobic tego bledu co ja zrobilem i ja zadnego komunikatu nie mialem tylko moj brat mnie wpisal a ja go nie moze dlatego

Pomysł polegałby na tym ,że gdy gracz A wpisze gracza B w "dzielenie łącza" to graczowi B przyjdzie wiadomość o tytule "dzielenie łącza" ,o treści "Gracz A dodał Cię do listy graczy ,z którymi dzieli łącze internetowe. Potwierdź."

Przycisk potwierdź ,tak jak w przypadku dodawania do przyjaciół przeniósłby nas ,ale oczywiście nie do listy przyjaciół tylko do zakładki "dzielenie łącza" w ustawieniach. Tam byłby napisany nick gracza ,a obok "potwierdź".


Myślę ,że to zapobiegnie zapominaniu dodawania gracza przez jedną z osób ;]
 

DeletedUser114179

Guest
Pomysł całkiem dobry. Gdyby taka informacja przychodziła w momencie zalogowania się na plemiona z jakieś większej sieci - serwer by sam wyszukał podobne IP i wysłał automatycznie informację.

Oczywiście twój kolega moim zdaniem zrobił coś więcej, że dostał bananika. Coś czego mógł nawet sam, umyślnie czy nie, nie napisać. Sam znajdowałem się nie raz w podobnej sytuacji, np padł mi net, a miałem akcję poważną i musiałem przekazać zasta. Poszedłem do kumpla i odpaliłem na chwilę u niego swoje konto by przekazać komuś z plemienia zasta i instrukcje. Kumpel też miał na tym świecie konto - jednak nie atakował tego samego gracza, ani od dawna nie przesyłaliśmy sobie surowców/woja itd. Żadnych działań podpadających pod bana przy dzieleniu łącza.
 

DeletedUser

Guest
Jest to bardzo dobry pomysł, ale za takie coś bana by nie dostali. sam miałem dwa konta swoje na jednym świecie, i dopóki nie zacząłem wysyłać do siebie surowców, to mnie nikt nie banował...
 

DeletedUser109506

Guest
taka opcja napewno ułatwiłaby graczom "zapominalskim grę " ;) a co do stars1992 to również uważam, że dostał bana nietylko za "zapomnienie wpisania dzielenia łącza"
 
Status
Zamknięty.
Do góry