Dzielenie Łacza

Wiktor657

Chłop
Wynik reakcji
0
Witam Was mam takie pytanko na temat dzielenie łącza gdyż suuport nie chce mi na ten temat odpisać nic.
Gram już jakiś dłuższy czas w plemiona A od roku gra ze mną moja dziewczyna . Jako że mieszkamy razem to zawsze włączamy dzielenie łącza aby nie było problemów. Oboje jednak używamy niestety jednego komputera i jednego łącza internetowego . Oboje mamy aplikację na telefon gdzie korzystamy ze swojego Internetu. Nagle dzisiaj przychodzi informacja że konta zostały zablokowane i może być odblokowane tylko jedno lecz dopiero za 5 dni.
Po mimo moich pytań jak działa dzielenie łącza, prośba o to aby osoba sprawdziła że logujemy się na 2 różnych urządzeniach mobilnych. Osoba z sportu nie chce mi odpisać nic na ten temat tylko ciągle że jestem jedną osoba :) wiem co to multikonto i wiem że jest ono niedozwolone więc nigdy bym nie ryzykował . Dlatego jestem zdziwiony że pomimo tego że mamy włączone dzielenie łącza nie chcą tego sprawdzić .
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
170
Z oczywistych względów nie rozpatrujemy takich pytań na forum publicznym i nie powinno się tu ich zadawać, bo i tak nie otrzymają odpowiedzi w miejscu innym niż system supportowy.

A trochę offtopem, z punktu widzenia "człowieka od zabezpieczeń":
Oboje jednak używamy niestety jednego komputera
Słyszeliście o czymś takim jak konta użytkowników na komputerze? I ogólnie o zasadzie ograniczonego zaufania? Wyobraź sobie, że na Twoim komputerze są dane firmy, w której pracujesz, objęte klauzulą poufności "tajne" lub "ściśle tajne". Jakakolwiek inna osoba uzyskująca dostęp do danych poufnych jest potencjalnym zagrożeniem - dlatego zawsze każdy powinien korzystać z własnego konta i tyle (i broń Boże nie dawać nikomu swoich haseł!). Windows 10 dodatkowo to znacznie upraszcza ;)
 

ziom2223

Chłop
Wynik reakcji
1
Niestety mam ten sam problem i jeśli dwóch graczy rozwija się mniej więcej tak samo to jaki jest sens banowania tych kont. Jedna osoba nie jest w stanie prowadzić dwóch kont jednocześnie przez tak długi czas. Jeszcze jedną kwestią jest to, że niemożliwe jest atakowanie oraz wspieranie tych samych wiosek, co utrudnia jakąkolwiek wspólną grę i współpracę miedzy sobą. Oczywiście support uzna to jako multikonto i w taki właśnie sposób blokuje mi możliwość gry. Jeśli spróbuję założyć nowe konto, po 2 miesiącach zostanie zbanowane i w kółko to samo. Pozdrawiam
 

PabloCanaletto

Topornik
Wynik reakcji
138
Nie raz się zdarza, że jedna osoba leci na 4 konta (swoje + 3 zastępsta "od znajomych"), jako "legalne multi", więc argument faktycznie nietrafiony.