Dzień Dobry Misiaki

DucuS

Zwiadowca
Wynik reakcji
841
Eee! @mefisto75 x Rokush - wyłaź z nory bohaterze. Co to się stało? Ty masz czelność twierdzić, że cokolwiek znaczysz w tej grze, jak Ci chłopaki przetrzepali skórę aż miło?

Na Twoim miejscu nie kompromitowałbym się dalej i nie zgrywał bohatera, bo jak fakty pokazują, bęcki zbierasz niezłe XD XD XD

I nie przyjmuj narracji Twojego idola - @Bl-ack Sno-w. Nie, nie wygrałeś. Nie, nie pokazałeś się nawet z dobrej strony, także przeproś, wyjdź i zawijaj mandżur bezpowrotnie.
Porownujac akcje na Chrystiano, a mefisto :
- meff 100x mniej deffa
- straty 5x mniejsze

Coś jeszcze ? :)
 

DeletedUser209423

Guest
Eee! @mefisto75 x Rokush - wyłaź z nory bohaterze. Co to się stało? Ty masz czelność twierdzić, że cokolwiek znaczysz w tej grze, jak Ci chłopaki przetrzepali skórę aż miło?

Na Twoim miejscu nie kompromitowałbym się dalej i nie zgrywał bohatera, bo jak fakty pokazują, bęcki zbierasz niezłe XD XD XD

I nie przyjmuj narracji Twojego idola - @Bl-ack Sno-w. Nie, nie wygrałeś. Nie, nie pokazałeś się nawet z dobrej strony, także przeproś, wyjdź i zawijaj mandżur bezpowrotnie.

Przestań szajbusie mnie oznaczać, bo znowu Ci zrobię forumową jesień średniowiecza.
Już odżyłeś? Bo Twój kolega Czarodziej już 4 dzień zbiera zęby.

--

Rzetelnie i obiektywnie podsumowując akcje AK, należy złożyć szczere gratulacje.
Myślałem, że większego badziewia niż bELLUM nie zobaczę.
A jednak.
Od początku świata grają bez frontów, rekrutują wszystko co się rusza.
I nic z tego, nadal głową w mur.

Ekstra
 

AlkoKrol x Goku

Miecznik
Wynik reakcji
316
Troche to zabawne, ze jestesmy jedynym plemieniem ktore przetrwało kocioł, EM w takim kotle spłonęło, tajemnica sie spakowała, Fine zniknęło. Tylko my przetrwaliśmy i odwróciliśmy wojnę 5 na 1 z każdej strony bez zaplecza bezpiecznego, oczywiscie ze MS i RA to nie byla klasa witam czy innego porządnego plemienia, ale dalej nakurwianie rowno razem co akcje wszystkim co jest za miliony RO robilo swoje bo fine wchodzilo na prawie puste wsie bez deffa. Nasze dwa czlony byly wtedy w top RO w kulminacyjnym momencie. I po tym wszystkim ktos nam pisze, ze nie pokazalismy, tak jak mowisz a kto pokazal? Witam, ktore caly swiat jeden froncik + rekru? Nie umniejszam tutaj witam, sądze ze są dobrym plemieniem i solidnym, ale po prostu nie pokazali nic wybitnego na chwile obecną. Fine sie zlożyło, KD poszedl na ogorki po pierwszej akcji i nie wrócił, EM z tajemnica sie skasowali jak tylko ofensywa sie zaczela z kilku stron, MS&RA jak tylko odwrocilismy w nich uwage to nagle witam wskakuje na wioski, kto tu cos pokazal poza nami na chwile obecna?


Macie jeden front i to nie jakis specjalnie duzy, nawet deffa do fine slecie, a nie zassał deffa na diody? Na diody to powinno sie zassysać jak leci bo po to są diody, zeby pozniej wiązaly offy i deffa dookoła. To gdzie był ten deff jak nie w diodach? Jesli ktos do diod nie zassysa i je traci mimo, ze ma taka mozliwosc to popełnił błąd i tyle.
EM w takim kotle spłonęło? EM od bodajże 20 dnia świata biło się vs 2 człony fiesty 3 człony % i 2 człony PW + potem doszły 3 człony ak
EM zakończyło grę już dawno a wy dalej pod nimi w rankingu pokonanych więc co ty porównujesz się do EM
 

BranD.

Łucznik
Wynik reakcji
560
Eee! @mefisto75 x Rokush - wyłaź z nory bohaterze. Co to się stało? Ty masz czelność twierdzić, że cokolwiek znaczysz w tej grze, jak Ci chłopaki przetrzepali skórę aż miło?

Na Twoim miejscu nie kompromitowałbym się dalej i nie zgrywał bohatera, bo jak fakty pokazują, bęcki zbierasz niezłe XD XD XD

I nie przyjmuj narracji Twojego idola - @Bl-ack Sno-w. Nie, nie wygrałeś. Nie, nie pokazałeś się nawet z dobrej strony, także przeproś, wyjdź i zawijaj mandżur bezpowrotnie.
XD
 

VonDee

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
930
Sylwan ja nie wiem dlaczego zakładasz ze nas pokonacie z Ak. Narazie Ak biło w nasz słabszy czlon wychodząc kilkanaście wiosek na plus. wy atakowaliscie w nieustawiony i reorganizowany front gdzie wojsko jest w rekrutacji i tez słabiutko. Poza tym mowisz ze cyaaa sprzedał plemie. Nie sadze żeby można nazywać sprzedawaniem organizowanie się z sojusznikiem przeciwko Twojemu plemieniu co po Twoich wypowiedziach widać ze mocno sie wystraszyło chyba xD ze takie argumenty wytacza. Sprzedawaniem jest to co zrobili Rebelsi, Bonk, gracze co uciekli z FINe xD No taka skromna różnica a jaka znacząca xD
Wiec nie mierz nas waszą miara, bo jako Bell nie pokonaliście w pojedynkę jeszcze żadnego plemienia na tym świecie xD a niedługo zamknięcie składów już minusów w statach rekrutacja nie uzupełnicie:)
 
Ostatnia edycja:

Sylwan23

Rycerz
Wynik reakcji
4.250
Sylwan ja nie wiem dlaczego zakładasz ze nas pokonacie z Ak. Narazie Ak biło w nasz słabszy czlon wychodząc kilkanaście wiosek na plus. wy atakowaliscie w nieustawiony i reorganizowany front gdzie wojsko jest w rekrutacji i tez słabiutko. Poza tym mowisz ze cyaaa sprzedał plemie. Nie sadze żeby można nazywać sprzedawaniem organizowanie się z sojusznikiem przeciwko Twojemu plemieniu co po Twoich wypowiedziach widać ze mocno sie wystraszyło chyba xD ze takie argumenty wytacza. Sprzedawaniem jest to co zrobili Rebelsi, Bonk, gracze co uciekli z FINe xD No taka skromna różnica a jaka znacząca xD
Wiec nie mierz nas waszą miara, bo jako Bell nie pokonaliście w pojedynkę jeszcze żadnego plemienia na tym świecie xD a niedługo zamknięcie składów już minusów w statach rekrutacja nie uzupełnicie:)
Nieustawiony? Ra i ms mielinz miesiac by ustawic, bo nikt ich nie bil tylko oni sobie bili jak nas lali z 4 stron i dawalismy rade. Nie wiem czy wygramy, nie napisałem tego, ze na pewno win, ale na pewno damy z siebie 101% by wykasować takich pajacy jak cya :)
 
Wynik reakcji
2.102
Przestań szajbusie mnie oznaczać, bo znowu Ci zrobię forumową jesień średniowiecza.
Już odżyłeś? Bo Twój kolega Czarodziej już 4 dzień zbiera zęby.

--

Rzetelnie i obiektywnie podsumowując akcje AK, należy złożyć szczere gratulacje.
Myślałem, że większego badziewia niż bELLUM nie zobaczę.
A jednak.
Od początku świata grają bez frontów, rekrutują wszystko co się rusza.
I nic z tego, nadal głową w mur.

Ekstra
Pizde sklej szmaciarzu i się ciesz majówka .
 

Snuffy83

Szlachcic
Wynik reakcji
7.433
No jestem wróciłem właśnie z weekendu sobie i co? Graty za akcje wyjebaliscie 9 diod i ładny gruzing wszedł. To nazywasz przetrzepaniem skory? XDD Widać ze chuja masz pojęcie o gierce. Dla ak graty, akcja pewnie udana bo zakładali wydupcenie diod które im mocno utrudniały życie. Gramy dalej
Gdzie byłeś kumplu? Ja dopiero dzisiaj jadę. Pogoda od jutra ma się niestety skiepścić :( Widzę, że FO tego świata nadal pełne wyzwisk i jadu skoda bo świat wchodzi w play-offy:( Co do 170 to trzeba być niespełna rozumu żeby porównywać do 186 xd No i Marko jednak zrobił transfery z wielkiego GO ;) Buziaki dla wszystkich :*
 

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
7.732
Gdzie byłeś kumplu? Ja dopiero dzisiaj jadę. Pogoda od jutra ma się niestety skiepścić :( Widzę, że FO tego świata nadal pełne wyzwisk i jadu skoda bo świat wchodzi w play-offy:( Co do 170 to trzeba być niespełna rozumu żeby porównywać do 186 xd No i Marko jednak zrobił transfery z wielkiego GO ;) Buziaki dla wszystkich :*
Wrocław, żużelek i zoo z piękną kobietą bylem odwiedzić afrykanskiego, a spoceńcy tutaj pokroju @Oskar83 podnieta z jakichś 9 wsi xd Udanej majówki przyjacielu.
 

Pa-Triota

NAJLEPSZY FRONTOWIEC SPEED
Wynik reakcji
1.540
AK, Witam - pogódźcie się, bo nie ma sensu, żeby młodzi, utalentowani ludzie się kłócili. Nie ma sensu, lepiej tworzyć razem super scenę i społeczność niż się spinać. Miejsca przy stole wystarczy dla każdego. Proszę jako fan zarówno jednej jak i drugiej strony.
Do wszystkich młodych frontowców – mamy tych samych hejterów. Ci sami ludzie podcinają nam skrzydła. Mogą nam się nie podobać swoje akcje wzajemnie, mogą nam się różnić podejścia, ale edukujmy się i pomagajmy sobie. <szampan>
 
Do góry