Dzień Dobry Misiaki

Mocarny Diakon93

Łucznik
Wynik reakcji
582
@Czarownica z Mopem

siedzieć po 10 h dziennie na dc, gadać o głupotach. I jebana 20 letnia chujoza wjebała kosę siedząc z nami, z chłopakami na dc i jeszcze dyskutowała i pierdoli coś o zasadach. BO DOSTAŁ PÓŹNO ZAPKE DO AK I POCZUŁ SIĘ JAK SZMATA? XDDDDD

Zadaliśmy mu pytanie. To jak się czujesz siedząc z chlopakami po kilka h na dc i zrobić cos takiego? XDDD beka jak chuj

nie chodzi o to ze przeszedl tylko o sam fakt :DDD

jebać kurwy jebać!! <3
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
8.865
@Czarownica z Mopem

siedzieć po 10 h dziennie na dc, gadać o głupotach. I jebana 20 letnia chujoza wjebała kosę siedząc z nami, z chłopakami na dc i jeszcze dyskutowała i pierdoli coś o zasadach. BO DOSTAŁ PÓŹNO ZAPKE DO AK I POCZUŁ SIĘ JAK SZMATA? XDDDDD

Zadaliśmy mu pytanie. To jak się czujesz siedząc z chlopakami po kilka h na dc i zrobić cos takiego? XDDD beka jak chuj

nie chodzi o to ze przeszedl tylko o sam fakt :DDD

jebać kurwy jebać!! <3
Jak naiwnym trzeba być wierząc w zasady w tej grze jak dosłownie 3 dni temu twój szef ci plemię wyjebał bo się bał że będzie że świat przegrał (nie widze innego sensownego powodu idk)
 

DeletedUser209423

Guest
To, że pisałem, że nie ma dowodów na jednoznaczna jego winę, to nie znaczy, że go bronie xD ll

No co Ty nie powiesz, takiś prawilniak, że bez dowodów nie oskarżasz, ani nie bronisz...
A co napisałeś po rozwiązaniu Fiesty?
Przypomnijmy

Zajebiści jesteście w tym wITAM.

HEJ, @Bl-ack Sno-w co tam? Dalej będziesz ich bronił, że są tacy szlachetni? Niezłych masz przyjaciół

Tadam! Kurtyna!

Poznajcie państwo pajaca, kłamcę, nieudacznika, kapusia i miernotę - @TheSzumix

Dzień dobry
 
Wynik reakcji
2.870
No co Ty nie powiesz, takiś prawilniak, że bez dowodów nie oskarżasz, ani nie bronisz...



Tada! Kurtyna!

Poznajcie państwo pajaca, kłamcę, nieudacznika, kapusia i miernotę - @TheSzumix

Dzień dobry
Dzień dobry, poproszę dowód na to, że to over usunął plemię. Jeżeli takowego nie masz, wyjdziesz na klamce i nieudacznika, na którego już zreszta dawno wyszedłeś. Nie bronie go w żaden sposób, jednak w dalszym ciągu brak jakiegokolwiek potwierdzenia, że to on.
 

DeletedUser209423

Guest
Dzień dobry, poproszę dowód na to, że to over usunął plemię. Jeżeli takowego nie masz, wyjdziesz na klamce i nieudacznika, na którego już zreszta dawno wyszedłeś. Nie bronie go w żaden sposób, jednak w dalszym ciągu brak jakiegokolwiek potwierdzenia, że to on.

Aha ok
Jak widzę bycie pajacem to zbyt mało. Czas brnąć dalej i robić z siebie barana.

Dowód Ty przedstawiłeś. Zatem proszę, masz. Nie dziękuj.

Teraz odbijam piłeczkę i poproszę dowód na to, że zrobiło to Witam, jak publicznie ich oskarżyłeś
 
Wynik reakcji
2.870
Aha ok
Jak widzę bycie pajacem to zbyt mało. Czas brnąć dalej i robić z siebie barana.

Dowód Ty przedstawiłeś. Zatem proszę, masz. Nie dziękuj.

Teraz odbijam piłeczkę i poproszę dowód na to, że zrobiło to Witam, jak publicznie ich oskarżyłeś
Zatem pokaż ten dowód, który ją przedstawiłem. Chyba nie chcesz mi powiedzieć, że wysłanie zaproszenia i usunięcie plemienia kilkanaście sekund później to dowód? A może ktoś kto wszedł na konto specjalnie to zrobił, żeby zrzucić wszystko na overa? Chyba nie jest problemem odczytanie ostatniego PW które było pisane kilka minut wcześniej? Wiec ten twój "dowód" o którym mówisz, jest śmiechu warty, zresztą jak wszystkie twoje "dowody".
Nie mam dowodu, że to wITAM, pospieszyłem się z ich oskarżeniem. Jednak po wczorajszej próbie bezczelnego zrobienia ze mnie kłamcy, wcale bym się nie zdziwił, jeżeli jednak był to ktoś od nich, jednak dowodu brak.
 
Wynik reakcji
356
Zatem pokaż ten dowód, który ją przedstawiłem. Chyba nie chcesz mi powiedzieć, że wysłanie zaproszenia i usunięcie plemienia kilkanaście sekund później to dowód? A może ktoś kto wszedł na konto specjalnie to zrobił, żeby zrzucić wszystko na overa? Chyba nie jest problemem odczytanie ostatniego PW które było pisane kilka minut wcześniej? Wiec ten twój "dowód" o którym mówisz, jest śmiechu warty, zresztą jak wszystkie twoje "dowody".
Nie mam dowodu, że to wITAM, pospieszyłem się z ich oskarżeniem. Jednak po wczorajszej próbie bezczelnego zrobienia ze mnie kłamcy, wcale bym się nie zdziwił, jeżeli jednak był to ktoś od nich, jednak dowodu brak.
Jest coś takiego jak domniemanie niewinności. Póki nie zdobędziesz dowodu, że to Witam stoisz w jednym rzędzie z osobami z wyrokami o zniesławienie.
 
Wynik reakcji
2.870
Jest coś takiego jak domniemanie niewinności. Póki nie zdobędziesz dowodu, że to Witam stoisz w jednym rzędzie z osobami z wyrokami o zniesławienie.
Takowego dowodu nie zdobędę, tak samo jak nie będzie jednoznacznego dowodu, że zrobił to over, wiec sytuacja jest jaka jest. Prawdy się i tak nikt nie dowie.

Z tego miejsca chciałbym publicznie przeprosić plemię Witam. Moje oskarżenia w ich stronę były zbyt pochopnie wyprowadzone. Nie posiadam dowodów, że zrobiliście to wy, tak więc przepraszam za moje bezpodstawne pomowienie.
 

DeletedUser209423

Guest
Zatem pokaż ten dowód, który ją przedstawiłem. Chyba nie chcesz mi powiedzieć, że wysłanie zaproszenia i usunięcie plemienia kilkanaście sekund później to dowód? A może ktoś kto wszedł na konto specjalnie to zrobił, żeby zrzucić wszystko na overa? Chyba nie jest problemem odczytanie ostatniego PW które było pisane kilka minut wcześniej? Wiec ten twój "dowód" o którym mówisz, jest śmiechu warty, zresztą jak wszystkie twoje "dowody".
Nie mam dowodu, że to wITAM, pospieszyłem się z ich oskarżeniem. Jednak po wczorajszej próbie bezczelnego zrobienia ze mnie kłamcy, wcale bym się nie zdziwił, jeżeli jednak był to ktoś od nich, jednak dowodu brak.

Ty pajacu, znowu teoria spiskowa, znowu cały świat przeciwko Szumixowi.
Jesteś tak głupi, że brak słów.

Tak, wysłanie zapki i kilka sekund później usunięcie plemienia, to ewidentny dowód na działanie z premedytacją założyciela Fiesty.
 
Wynik reakcji
2.870
Ty pajacu, znowu teoria spiskowa, znowu cały świat przeciwko Szumixowi.
Jesteś tak głupi, że brak słów.

Tak, wysłanie zapki i kilka sekund później usunięcie plemienia, to ewidentny dowód na działanie z premedytacją założyciela Fiesty.
Ty masz problemy z łączeniem faktów czy jak? Nie wiem, nie kompromituj się bardziej. Gdzie napisałem, że to działanie założyciela fiesty? Wyraźnie napisałem, że nie mam dowodow, że to zrobiło witam, zresztą napisałem to wyżej, tak samo jak nie mam dowodow, że zrobił to over. Wszystko to, to są po prostu przypuszczenia. Ktoś kto MÓGŁ się wkraść mógł POMYSLEĆ (coś z czym ty masz ewidentny problem panie Black Snow) jak zrzucić wszystko na overa. ALE NAPISZE WIELKIMI LITERAMI ZEBYŚ ZAPAMIETAŁ: NIE MAM POJĘCIA CZY ZROBIŁ TO KTOŚ Z WITAM CZY NIE.

Twoja głupota nie zna granic, może odnioslbys się do oskarżeń skierowanych we mnie? Łamanie zasad, używanie botów? Klapać jęzorem potrafisz, to wiemy. I tylko tyle.
 
Do góry