Dzień Dobry Misiaki

4Justice

Chłop
Wynik reakcji
19
Wszystkim znawcom teraz podpowiem, że jeżeli jesteś zalogowany na telefonie, możesz jednocześnie być zalogowany na pc, i wylogowanie nie nastąpi. Nie widzieliście? Teraz już wiecie. Czy to over, czy witam rozwiązało, tego nie wiem. I bez dowodów oraz bezpodstawnie oskarżał nie będę, jak to robią gracze wITAM na czele ze swoim dowodztwem
Takiej bzdury dawno nie słyszałem ^^

Szumix, weź się po prostu przyznaj że sam wbiłeś na konto Overka dodałeś siebie do plemienia i "żeby nie było żadnych dowodów na to że wszystko sam ukartowałeś" usunąłeś Plemię w ile hmm 16 sekund tak?
Dzięki temu usunąłeś całe podejrzenia z siebie, co śmieszniejsze mogłeś rozpisać się na FO jakimi Pietrek i Reszta chłopaków są oszustami bla bla bla

A Tak naprawdę poczułeś mocz w majtkach i musiałeś znaleźć jakiekolwiek Wytłumaczenie aby na FO nikt nie Pisał że Webaliście kose we własne plemię i jego członków "czyt. fieste"...

-Overek poszedł na Coopa
-Wina spada tylko na niego
-Fiesta się rozpadła
-Każdy pisze tylko o rozpadzie a nie o wbiciu kosy we współplemieńców przez Overka i Szumixa
-ak widziało że jeśli nie zrekrutują top Fiesty to dostaną w dupę "i tak dostaną"
 

ROCCATmateo

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.798
A skąd wiesz o której on się logował? Mógł się pół godziny wcześniej zalogować z swojego IP i cały czas być zalogowany na swoim, po czym później o 09:44 ktoś się zalogował z innego geniuszu dAMYAN.
Były wcześniej screeny i nie było nieudanych logowań przed 9:44, więc o shackowaniu nie ma mowy. Właściciel albo sam to zrobił, albo udostępnił passy nieodpowiedniej osobie - czyli to jest i tak jego wina.

Mogło tak być, mimo wszystko obalam twoja teorie. 2 osoby na raz mogą być zalogowane jednocześnie.
To akurat prawda, o ile się logujesz z apki.
 

Kurumii x Roogh

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
796
A skąd wiesz o której on się logował? Mógł się pół godziny wcześniej zalogować z swojego IP i cały czas być zalogowany na swoim, po czym później o 09:44 ktoś się zalogował z innego geniuszu dAMYAN.


Mogło tak być, mimo wszystko obalam twoja teorie. 2 osoby na raz mogą być zalogowane jednocześnie.



Udowodnij mi to internetowy napinaczu. Póki co, nikt nic na mnie nie wrzucil, tylko bezpodstawne oskarżenia które szybko zdementowalem.
A te całuski wysyłaj sobie do twojego chłopaka.
Mogą być dwie osoby zalogowane ale nie na dwóch przeglądarkach, więc musiałby ktoś wejść przez telefon, a jestem w stu procentach pewny że przez telefon żadnego hasła nie złamiesz, musiałoby być to robione na komputerze..
 
Wynik reakcji
2.996
Były wcześniej screeny i nie było nieudanych logowań przed 9:44, więc o shackowaniu nie ma mowy. Właściciel albo sam to zrobił, albo udostępnił passy nieodpowiedniej osobie - czyli to jest i tak jego wina.


To akurat prawda, o ile się logujesz z apki.
Oczywiście, że jego wina. Co do logowania, bodajże było o 09:13 nieudane. Co nie zmienia faktu, że to wina overa w 100%, jestem ciekaw ile osób znało passy do jego konta.

Mogą być dwie osoby zalogowane ale nie na dwóch przeglądarkach, więc musiałby ktoś wejść przez telefon, a jestem w stu procentach pewny że przez telefon żadnego hasła nie złamiesz, musiałoby być to robione na komputerze..
Zgadza się. Dlatego napisałem, jeżeli miało dojść do włamania over musiałbyć wtedy zalogowany na aplikacji w telefonie.

Takiej bzdury dawno nie słyszałem ^^

Szumix, weź się po prostu przyznaj że sam wbiłeś na konto Overka dodałeś siebie do plemienia i "żeby nie było żadnych dowodów na to że wszystko sam ukartowałeś" usunąłeś Plemię w ile hmm 16 sekund tak?
Dzięki temu usunąłeś całe podejrzenia z siebie, co śmieszniejsze mogłeś rozpisać się na FO jakimi Pietrek i Reszta chłopaków są oszustami bla bla bla

A Tak naprawdę poczułeś mocz w majtkach i musiałeś znaleźć jakiekolwiek Wytłumaczenie aby na FO nikt nie Pisał że Webaliście kose we własne plemię i jego członków "czyt. fieste"...

-Overek poszedł na Coopa
-Wina spada tylko na niego
-Fiesta się rozpadła
-Każdy pisze tylko o rozpadzie a nie o wbiciu kosy we współplemieńców przez Overka i Szumixa
-ak widziało że jeśli nie zrekrutują top Fiesty to dostaną w dupę "i tak dostaną"
Nie mam pojęcia kim jesteś, pierwszy raz widzę twój nick, ale ok.
Jakimi Pietrek i reszta jest oszustami? Napisałem łącznie o 3 osobach z pietrkiem, ale okej. I tak napisałem, że są kłamcami, nie oszustami. Został wyprowadzony atak w moją stronę wiec się z tego wybronilem, jak widać skutecznie.

Po drugie, o co Ci człowieku chodzi? Ja wyjaśniałem swoją sytuację odnośnie słania deffa do fiesty a nie kto rozwiązał fieste a kto nie. Nie wiem, kto rozwiązał, czy over czy nie on. Nie mam na to dowodów wiec bezpodstawnie nie będę rzucał oskarżeń.

Masakra, tyle razy tu namieszałeś, że mam wrażenie, że masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem.
 
Wynik reakcji
2.996
Nie było opcji zweryfikować tego skoro sam napisałeś wyraznie sprawdz sobie w TW stats to myslałem, ze wiesz co piszesz. Sprawdziłem i było napisane, ze z plemienia nie wyszedłeś i siedzisz tam od lutego. Tak więc nie był to mój błąd, a TW stats. Dowody wskazywały co innego. Fajnie, ze dałeś radę sie wybronić ze stawianych zarzutów. Tak wiec wycofuje się ze swoich słów i mogę napisać, ze masz rację co do braku możliwości wysłania wsparcia z Twojego konta.
Zgadza się, napisałem o TW-STATS bo byłem, przekonany, że zostało to zarejestrowane. Jak widać, też się myliłem w tej sytuacji.

Mam nadzieję, że było to pierwsze i ostatnie spięcie między nami, bo jak widzę jesteś jednak równy gość.
 
Do góry