Dzień Dobry Misiaki

Wynik reakcji
193
My tu gadu gadu a MS w ciągu 2 dni juz -74, a machina się nie zatrzymuje. Jednostrzałowa armia chłopów w akcji, gdzie są teraz wojownicy forumowi z widłami pod banderą MS? Czyżby szlachcice ich panowie z Witam już powoli wchodzili na zasty? Totalna kompromitacja, wjechać z kosą w puste wioski przez 3 tygodnie wbić nam akcjami za łącznie 31 mln RO i wyjsc +10 i to +7 na pierwszej gdzie pusto i nieustawiono było, by następnie odbić się na +0, +1 albo na minus przy kolejnych,, aby finalnie połamac sie w pół od jednej akcji, pierwszej akcji jaką dostali XD. Podejrzewam, ze witam juz ustawia obronę w połowie ms bo przednie wioski znikają szybciutko :)

View attachment 46998
AK - 4 człony, 8208 wiosek
BELL - 3 człony, 3765 wiosek
Nie wiem czemu tu fiesty nie ma, która też z nami leciała tego samego dnia, a mamy mały minus z nimi, ale chętnie pomogę:
FIESTA - 2 człony (po rozwiązaniu), 2529 wiosek

Nic nie znaczące na mapie MS - 1 człon, 1542 wioski.
Przewaga w wioskach podczas tej akcji: 11:1

-74 po naszej stronie na taki stosunek to kabaret jest xd
 

Sylwan23

Rycerz
Wynik reakcji
4.250
AK - 4 człony, 8208 wiosek
BELL - 3 człony, 3765 wiosek
Nie wiem czemu tu fiesty nie ma, która też z nami leciała tego samego dnia, a mamy mały minus z nimi, ale chętnie pomogę:
FIESTA - 2 człony (po rozwiązaniu), 2529 wiosek

Nic nie znaczące na mapie MS - 1 człon, 1542 wioski.
Przewaga w wioskach podczas tej akcji: 11:1

-74 po naszej stronie na taki stosunek to kabaret jest xd
Przecież wy dalej tracicie, ak nie wysłało wam ze wszystkich offow tak samo fiesta, glowne uderzenie było od nas, a jak wy biliscie w przewadze na północy 3:1 i na południu 7:1 i wbijaliscie po 2, 3 wioski to memy leciały i propaganda od blacka o wspaniałym ms i ra dojeżdżających nas. Nie umiecie w kliny, odbitki ani nawet dziuple pod odbitki, caly czas tracicie wioski i pewnie zatrzymamy sie dopiero tam gdzie witam na zastach ustawi za was obrone.
 
Wynik reakcji
193
Przecież wy dalej tracicie, ak nie wysłało wam ze wszystkich offow tak samo fiesta, glowne uderzenie było od nas, a jak wy biliscie w przewadze na północy 3:1 i na południu 7:1 i wbijaliscie po 2, 3 wioski to memy leciały i propaganda od blacka o wspaniałym ms i ra dojeżdżających nas. Nie umiecie w kliny, odbitki ani nawet dziuple pod odbitki, caly czas tracicie wioski i pewnie zatrzymamy sie dopiero tam gdzie witam na zastach ustawi za was obrone.
A kto powiedział, że nasze akcje były na full potencjał? Podniecacie się wbiciem się we front strollowany przez w zasadzie jednego typa, który rzucił kontem dzień przed wejściem akcji, już gratulowałem wyboru celu, dobrze Wam się udało. Ty dalej odklejki masz jakie to POTENRZNE bellum jest, a prawda jest taka, że gdyby nam Fiesta z AK nie otworzyli drugiego frontu, to chuja byście zagrali.
 

Sylwan23

Rycerz
Wynik reakcji
4.250
A kto powiedział, że nasze akcje były na full potencjał? Podniecacie się wbiciem się we front strollowany przez w zasadzie jednego typa, który rzucił kontem dzień przed wejściem akcji, już gratulowałem wyboru celu, dobrze Wam się udało. Ty dalej odklejki masz jakie to POTENRZNE bellum jest, a prawda jest taka, że gdyby nam Fiesta z AK nie otworzyli drugiego frontu, to chuja byście zagrali.
A to w kogo leciały te akcje jak to nie był full potencjał? 8-10 mln RO co akcje to nie był wasz full potencjał? Skad wiecej offow mieliscie? Dobrze rozumiem, ze próbujesz mi teraz wmówić, że majac JEDEN front, zadnego wroga dookoła nawet potencjalnego waliliscie nie pełnym potencjałem? No i to te słynne offy z innych swiatow chyba jesli majac notatki na was i widzac ze leci wszystko co jest nagle ktos twierdzi, ze to tylko połowa, jak rozumiem 100% off gracie?

I to w dalszym ciągu mowa o tym, że my walczymy jednym członem vs chuj wie ile od Was ;)
1679745448075.png

przez ponad 2 tygodnie biliście KOSĄ w puste wioseczki bez wypowiedzenia w nieustawiony front i wbiliscie w tym dniu 7 wiosek, nastepnie przez kolejne 2 tygodnie wbiliscie ze 2-3 rzucając po 8-10 mln RO, łącznie w całej wojnie 33mln RO mamy na was. Przypomne wy mieliscie około 1600 wiosek vs północy człon 1750 wiosek w tym okresie, dodatkowo 1500 wiosek od RA, czyli północy człon 3100 wiosek vs 1750, prawie 2x przewage mieliscie i nie dostaliscie zadnej akcji bo wszystko lecialo pod buczki i rebels. Południowy człon bił się z rebels i buczkami również w stracie, a w momencie walniecia fine i rebels równo 1750 wiosek vs 7k. I wy cos mowicie o stratach? Na buczkach mielismy setki na plus, na nofear dziesiatki wiosek na plus co akcje, wy w przewadze zamrożeni kompletnie i teraz na jedna akcje sie złożyliście

1679745673503.png
1679745685363.png

Mając tak dwa małe człony w porównaniu do innych wielkich plemion brylujemy w statystkach RO, RW i nawet w RA. Pierdol mi dalej cos o jakiś przewagach bo smieszni jestescie. Musielismy nawet rozdzielic frontowcow na wszystkie 4 fronty, poczekaj jak na jakims froncie sie wszyscy spotkają po takich zmaganiach i będa ramie w ramie się bić.
 
Ostatnia edycja:

West

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
636
No wiadomo było że minimum 100 wyjdziecie na plus przy tym syfie co się zrobił :) Zobaczymy jak dalej sprawy się potoczą ale w końcu coś się dzieje :)
 
Do góry