Dzień Dobry Misiaki

DeletedUser209423

Guest
Wstaję, patrzę - nie było mnie a tu 4 strony na forum.
Myślałem, że zdarzyło się coś ciekawego i ważnego a tu...zonk.

Nie rozumiem Szanowni Państwo dlaczego jesteście zaskoczeni.
O ile MS może liczyć na udział w końcowych rozstrzygnięciach i zarówno ich jak i potężne RA trzeba brać pod uwagę, tak niedorajdy z Rebels raczej nikomu do niczego nie są potrzebne. Są na mapie ale nie wiadomo po co i komu.

Ta zmiana dyplomacji, nie zmienia kompletnie niczego, prócz większej liczby darmowych wiosek dla Fine.
Przecież masowych ilości deffa to bELLUMOM nie uwolni i tak nie trzymali tam bunkrów, bo Rebelsi rozkładali jedynie nogi.
Proszę wziąć sobie gifa gracza @Stuknięty jak w przeciągu 2 miesięcy zmieniło się ich położenie.
Łudziłem się, że mają coś umiejętności i nawet dałem się takiemu myśleniu zwieść, ale to totalni nieudacznicy.
Zero wizji, zero koncepcji, zero dyplomacji, miotają się jak ryba w sieci, byle ratować tyłek.
Weszli z deszczu pod rynnę, co za debil to wymyślił to nie wiem. Mają upadające bELL, to wolą walczyc z wielkim Fine, które lada moment zawiesi wojnę z AK. To jest pewne.

A zatem polecam mniej emocji, zmiana dyplomacji tych miernot nie zmienia niczego. Fine nie musi tam wstawiać żadnych ilości deffa, tłuc ich jedynie offami w pusty łeb i tyle
 

Oskar83

Miecznik
Wynik reakcji
298
Wstaję, patrzę - nie było mnie a tu 4 strony na forum.
Myślałem, że zdarzyło się coś ciekawego i ważnego a tu...zonk.

Nie rozumiem Szanowni Państwo dlaczego jesteście zaskoczeni.
O ile MS może liczyć na udział w końcowych rozstrzygnięciach i zarówno ich jak i potężne RA trzeba brać pod uwagę, tak niedorajdy z Rebels raczej nikomu do niczego nie są potrzebne. Są na mapie ale nie wiadomo po co i komu.

Ta zmiana dyplomacji, nie zmienia kompletnie niczego, prócz większej liczby darmowych wiosek dla Fine.
Przecież masowych ilości deffa to bELLUMOM nie uwolni i tak nie trzymali tam bunkrów, bo Rebelsi rozkładali jedynie nogi.
Proszę wziąć sobie gifa gracza @Stuknięty jak w przeciągu 2 miesięcy zmieniło się ich położenie.
Łudziłem się, że mają coś umiejętności i nawet dałem się takiemu myśleniu zwieść, ale to totalni nieudacznicy.
Zero wizji, zero koncepcji, zero dyplomacji, miotają się jak ryba w sieci, byle ratować tyłek.
Weszli z deszczu pod rynnę, co za debil to wymyślił to nie wiem. Mają upadające bELL, to wolą walczyc z wielkim Fine, które lada moment zawiesi wojnę z AK. To jest pewne.

A zatem polecam mniej emocji, zmiana dyplomacji tych miernot nie zmienia niczego. Fine nie musi tam wstawiać żadnych ilości deffa, tłuc ich jedynie offami w pusty łeb i tyle

<rotfl><lol>;D

Dalej wkręcaj sobie na ten chory łeb, a prawda jest taka, że Ty doskonale wiesz co się wydarzy <cisza>
 

DeletedUser209423

Guest
HAHAHAHA.
Nie widzisz, że ta Twoja propaganda nic nie daje? To działa co najwyżej na forum, a gra rządzi się swoimi prawami. Nie wiesz już co masz robić, bo doskonale wiesz, że jesteś bezsilny <tanczy>

Nie wiem dlaczego próbujesz zaczarować rzeczywistość.

Jak widzisz dziś jestem spokojny jak nigdy. Gdy coś idzie nie po mojej myśli, to raczej uwydatniam swoje emocje.
A dziś zero, null.

Witam robi z Fiesty śmigło obrotowe.
AK to widzi, więc kwestia 2-4 tygodni jak polecą do Fine z prośbą o kolejnego pona. Nie będą mieli żadnego wyjścia.

Tak naprawdę Fine musi utrzymać front z AK i czekać.
A Rebelsów lać równo.
Powiem szczerze, że te wypowiedzenie otwiera Fine nowe możliwości, bardziej okopać się na obrzeżach, niewielkim kosztem. Super sprawa.

Wiesz dlaczego jestem wyjątkowo spokojny? Bo dawno to przewidziałem.
Przecież pisałem tu do Buczka, że musi uważać, bo Rebels jest nieobliczalne.
Nie pomyliłem się.

Teraz chociaż obie strony wyrównały siły. Przy czym po jednej jest padające bELL, Fiesta i Rebels, czyli plemiona gdzie morale szorują o dno.
Po drugiej lejące Fine czy Witam.

Masz jakieś wątpliwości?
 

DeletedUser209423

Guest
Wczoraj robiłam Cię tymi odbitkami jak pół roku temu <rotfl>

Skończ już dziamać tą mordą.
1k wiosek przybyło po waszej stronie koalicji i już orgazm masz? Myślisz, że coś to zmieni?

Nagle się kłamczucha uruchomiła, a przez miesiąc miała łeb utkany we wszystkich językach.
Pal wrota, jak co świat dostaniesz lepe a naszczekasz się jak burek
 
Do góry