Dzień Dobry Misiaki

Wynik reakcji
335
Hmm jednak poziom głupoty Rebelsow przebił wszystkie inne plemiona na tym świecie nie ma to jak wystawić najwierniejszego sojusznika dla Bellum a dopiero jakiś czas temu ich tu chwaliłem na forum ^^ <lol>Ale no cóż życie, jedyne co to zmienia to daje nam to więcej wiosek do podbicia <szampan>I to jest ta informacja która miała zmienić losy świata ? Jak tak to idę dalej spać w zasadzie to nic się nie zmieniło :p
 
Wynik reakcji
335
Smutne te dzisiejsze plemiona, jezeli rzeczywiscie przy takich ustawieniach swiata 2 najwieksze plemiona fine i witam sie dogaduja na wspolne zakonczenie swiata, wsadzcie sobie w dupe te gowno warte blaszki
Wspólne zakończenie świata xD na świecie z Blokadami składów potężne Fine wraz z potężnym Witam wyjasni kosownikow a później finał na uczciwych warunkach :)
 

Tak Byłem Pod Wpływem

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.236
Hmm a to niech sobie dołączają. Po podpisaniu tego Rebelsi nie będą mieć odwrotu i teraz pytanie czy im się to opłaca skoro wytrzymali tyle czasu i jako jedyne plemię walczyło tyle czasu nie zmieniając strony :) człowiek się nachwalił ich tyle a tu odwalą taki ruch, to w sumie mogę powiedzieć że wtedy myślcie o dołączeniu do kolejki by nikt wpierdzielu dwa razy nie dostał :)

@Bl-ack Sno-w przestałeś pilnować i popatrz co się dzieje :(
 
Ostatnia edycja:

Fluxik

MEMIARZ
Wynik reakcji
2.282
Kurczaki, ale jebło tam na dole.

@Fluxikkk jestem dumny z ciebie, wyszkoliłeś pewniaczków w takim stopniu, że już nie są przegrywami tylko POTĘŻNYM FINE. Props.

Przyjacielu jak widać nie wyszło to pEWNIACZKOM na dobre :/
Uczciwa gra na tym świecie nie popłaca :|
Przykro mi się zrobiło, bo pomagałem rebelsom na ile mogłem.
 
Do góry