Dzień Dobry Misiaki

Sir ThornWar

#FRONT69
Wynik reakcji
517
Cholera, ale dzisiaj spam, a ja dopiero ze służby wróciłem, i po treningu mega zmęczony :(
Nie mam siły nadrobić, ale powiedzcie tylko, kto jest największym niegodziwcem, zdrajcą, i patologicznym kłamcą dnia dzisiejszego?
Bo rano tam o jakiejś kosie czytałem?
 

Tak Byłem Pod Wpływem

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.236
Cholera, ale dzisiaj spam, a ja dopiero ze służby wróciłem, i po treningu mega zmęczony :(
Nie mam siły nadrobić, ale powiedzcie tylko, kto jest największym niegodziwcem, zdrajcą, i patologicznym kłamcą dnia dzisiejszego?
Bo rano tam o jakiejś kosie czytałem?
tutaj masz odpowiedź:
Długo wyczekiwana, zaktualizowana lista największych niegodziwców, zdrajców, kosowników, kretów i patologicznych kłamców:

1. markopolo19 / Paka X Barca X Rafcio
3. Pacik / Zakalis
4. Sylwan
5. BulwaŻenady
6. Ruda Tańczy
7. hcxzkjldsa
8. Kanarinios.
9. Choriel
10. Zdrowa Pięta Achillesa


--






Grozisz mi?
 

DeletedUser209423

Guest
I dobrze :D Nie będą mi ludzie pisać, że mnie gdzieś oznacza i coś pierdoli.
Póki co nie gram tutaj więc proszę mnie tu nie oznaczać bo nie chce mi się czytać :)

Patrzcie go, koncert życzeń sobie wymyślił. A może jeszcze kawior i szampana?

Co za mózg, wlazł na publiczne forum i oburzony, że ktoś go oznacza.
Ten chłop od dawna ma rozdwojenie jaźni.
Na 176 tak koordynował defem, że tylko swoje wioski na mapie widział, wszystko dookoła wrzucił na czerwono.
 

hcxzkjldsa

Rycerz
Wynik reakcji
2.030
Długo wyczekiwana, zaktualizowana lista największych niegodziwców, zdrajców, kosowników, kretów i patologicznych kłamców:

1. markopolo19 / Paka X Barca X Rafcio
3. Pacik / Zakalis
4. Sylwan
5. BulwaŻenady
6. Ruda Tańczy
7. hcxzkjldsa
8. Kanarinios.
9. Choriel
10. Zdrowa Pięta Achillesa


--






Grozisz mi?

chyba lista twoich obsesji forumowych xD bo to ze sobie w glowie dopiszesz, ze jestem kretem albo kosownikiem niczego nie udowadnia, panie pozer xD
 
Do góry