Dziara198922 vs byczos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser153359
  • Data rozpoczęcia

Jak bedzie?

  • Wygra Dziara

    Głosy: 9 31,0%
  • Wygra byczos

    Głosy: 15 51,7%
  • Deff defferow byczosa nie wystarczy do wybronienia wioski

    Głosy: 2 6,9%
  • Pojedynek zostanie przerwany

    Głosy: 1 3,4%
  • Pojedynek sie nie odbedzie

    Głosy: 2 6,9%

  • W sumie głosujących
    29
Status
Zamknięty.

DeletedUser153359

Guest
czarna prosil to zakladam :)

Warunki:
wioska 26/66pkt
bez katasow albo max 10 walimy tylko w palac/plac
gramy off na off
minimum wojska w zagrodzie 16k
palac paczki/monety max 3 grube w wiosce
stawka 500pp
5 osob w plemieniu minimum po spelnieniu warunkow przez ktoras ze stron deff z plemienia zostaje odeslany u obydwoch

przerywamy pojedynek jesli deff tych 4 defferow w plemieniu u mnie nie wystarczy i sie przebija przez niego ^_^ albo jesli po odeslaniu deffa zaczna sie ataki na ktoras ze stron

to jak dziara rozumiesz jak wyglada 1 vs 1?
 

DeletedUser167001

Guest
Ogólnie, to ankietę mogłeś wrzucić, Byczku :)

Głos na byczosa oczywiście :)
 

DeletedUser159354

Guest
czarna prosil to zakladam :)

Warunki:
wioska 26/66pkt
bez katasow albo max 10 walimy tylko w palac/plac
gramy off na off
minimum wojska w zagrodzie 16k
palac paczki/monety max 3 grube w wiosce
stawka 500pp
5 osob w plemieniu minimum po spelnieniu warunkow przez ktoras ze stron deff z plemienia zostaje odeslany u obydwoch

przerywamy pojedynek jesli deff tych 4 defferow w plemieniu u mnie nie wystarczy i sie przebija przez niego ^_^ albo jesli po odeslaniu deffa zaczna sie ataki na ktoras ze stron

to jak dziara rozumiesz jak wyglada 1 vs 1?

wszystko raczej jasne , zapytam tylko jeśli będą ataki od osób trzecich to pojedynek zostaje przerwany ? no i stawka pp max 200, oraz jaki limit ataków ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser167001

Guest
Dziara pewnie na siebie postawił :D

Masz głos ode mnie,Pawle :p
 

DeletedUser

Guest
Ofc Byczos chociaż mi wioskę ostatnio wziął i topki nie było ale Czarna to ... i nic więcej;)
 

DeletedUser153359

Guest
wszystko raczej jasne , zapytam tylko jeśli będą ataki od osób trzecich to pojedynek zostaje przerwany ? no i stawka pp max 200, oraz jaki limit ataków ?

pisalem mamy deffowki nie powwinni sie przez nas przebic jestesli zaczna sie powazne ataki od osob 3 po spelnieniu wymagan i odeslaniu deffa pojedynek przerwiemy co do ilosci fejkow max 10 atakow. Wolalbym o 500pp zagrac

Mac lbie Patryk jestem^^ na plemionach zadnego pawla nie znam^^
 

DeletedUser159354

Guest
pisalem mamy deffowki nie powwinni sie przez nas przebic jestesli zaczna sie powazne ataki od osob 3 po spelnieniu wymagan i odeslaniu deffa pojedynek przerwiemy co do ilosci fejkow max 10 atakow. Wolalbym o 500pp zagrac

Mac lbie Patryk jestem^^ na plemionach zadnego pawla nie znam^^

spoczko :) jeszcze rundke wygram ;p no i 200pp nie przesadzajmy
 

DeletedUser

Guest
ja oczywiście stawiam na Dziarę :)
miałem przyjemność grać z nim na jednym świecie i poznałem jego umiejętności, a Szybkie to potwierdzają :)
mam nadzieję Byczos, że tym razem coś pokażesz, bo co startuje na jakimś świecie to nagadasz się najwięcej i jak zwykle nic nie osiągasz :D ale cóż, niektórzy lubią takie czcze gadanie ;p
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
kolejny premke za darmo chce?


grajcie runde przedemna, bo ja dopiero kolo 20 bede w stanie zagrac ;P wiec mozecie do 20 wy pobic sie ;d


czarna odkladaj pp xd
 

DeletedUser153359

Guest
No i czarna dostal baty na rundzie 2k pkt zostalo na 26pkt pokazac mu roznica poziomow :)
 

DeletedUser159354

Guest
No i czarna dostal baty na rundzie 2k pkt zostalo na 26pkt pokazac mu roznica poziomow :)

no gratki, nie mówie że nie dostałem baty bo dostałem, za to ja łykłem detoxa , potem straciłem ofa na sąsiedzie wiec jak zobaczyłem karete to wszystko już było jasne
 

DeletedUser153359

Guest
poscilbys 4 grubasy na regule zagrody z obstawa po 400topa 200lk? :) bylbym pierwszy i tak :p
 

DeletedUser153359

Guest
ja oczywiście stawiam na Dziarę :)
miałem przyjemność grać z nim na jednym świecie i poznałem jego umiejętności, a Szybkie to potwierdzają :)
mam nadzieję Byczos, że tym razem coś pokażesz, bo co startuje na jakimś świecie to nagadasz się najwięcej i jak zwykle nic nie osiągasz :D ale cóż, niektórzy lubią takie czcze gadanie ;p

i mowi to osoba ktora niby cos osiagnela :*
 

DeletedUser159354

Guest
Byczek rozumiem że startujemy o 18.30:) chyba że Ci nie odpowiada ilość osób w plemieniu
 
Status
Zamknięty.
Do góry