Działy na forum

  • Rozpoczynający wątek Cakeso
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam!

Na wstępie - albo nie potrafię korzystać z "szukajki", albo rzeczywiście pytanie to nie padło. Jeśli jest jak w pierwszym przypadku to prosiłbym o link odsyłający do właściwego wątku i zamknięcie tego.

Dzisiaj przyszło mi na nowo ustawiać działy na forum dla drugiego członu. Problem jest jeden, brak zmiany kolejności działów, ale ja tu nie o tym... Ktoś wie, na czym bazuje auto-układanie się działów na liście? Nie jest to na pewno wg alfabetu czy kolejności akceptacji, ponieważ testowałem to wielokrotnie. Czy znalazł ktoś rozwiązanie, aby "ujarzmić" tą kwestię?

Pozdrawiam,
Krystian.
 

DeletedUser6622

Guest
Założyłem konto 10 lat temu w 2007 roku, grałem kilka lat na kilku światach, po wielu-miesięcznej przerwie wchodzę, a tu zero postów ;/ wszystko usunięte, to norma czy mam pecha?
Co jaki czas usuwacie dane/posty, tak samo nie mogłem zalogować się na żaden świat więc musiałem złożyć nowe konto na plemionach... :/
 

DeletedUser91356

Guest
Nie kasujemy postów o ile są zgodne z Regulaminem, Forum :)
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Odpowiadając na post tytułowy - w plemieniu źródłowym działy są zawsze układane alfabetycznie po nazwie. Co do tego nie mam wątpliwości. Natomiast jeżeli zakładki są współdzielone i są odbierane od innego plemienia, to tutaj jest nieco inaczej, bo działy odebrane są sortowane po ID działu (czyli inaczej - po kolejności założenia zakładki od początku istnienia świata) i zawsze po działach stworzonych w samym plemieniu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry