Działy na forum

Dyskusja w 'Archiwum działu "Pytania"' rozpoczęta przez użytkownika Cakeso, 20. Lis 2016.

Poleć tę stronę

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. Cakeso

  Cakeso Chłop

  Dołączył:
  7. Wrz 2016
  Wiadomości:
  2
  Docenione treści:
  0
  Witam!

  Na wstępie - albo nie potrafię korzystać z "szukajki", albo rzeczywiście pytanie to nie padło. Jeśli jest jak w pierwszym przypadku to prosiłbym o link odsyłający do właściwego wątku i zamknięcie tego.

  Dzisiaj przyszło mi na nowo ustawiać działy na forum dla drugiego członu. Problem jest jeden, brak zmiany kolejności działów, ale ja tu nie o tym... Ktoś wie, na czym bazuje auto-układanie się działów na liście? Nie jest to na pewno wg alfabetu czy kolejności akceptacji, ponieważ testowałem to wielokrotnie. Czy znalazł ktoś rozwiązanie, aby "ujarzmić" tą kwestię?

  Pozdrawiam,
  Krystian.
   
 2. Sleeppy

  Sleeppy Chłop

  Dołączył:
  7. Kwi 2007
  Wiadomości:
  13
  Docenione treści:
  2
  Założyłem konto 10 lat temu w 2007 roku, grałem kilka lat na kilku światach, po wielu-miesięcznej przerwie wchodzę, a tu zero postów ;/ wszystko usunięte, to norma czy mam pecha?
  Co jaki czas usuwacie dane/posty, tak samo nie mogłem zalogować się na żaden świat więc musiałem złożyć nowe konto na plemionach... :/
   
 3. Bobik19

  Bobik19 Łucznik na koniu

  Dołączył:
  15. Gru 2008
  Wiadomości:
  911
  Docenione treści:
  113
  Nie kasujemy postów o ile są zgodne z Regulaminem, Forum :)
   
 4. Lukasz032

  Lukasz032 SuperMod Plemiona Team SuperMod Operator Gry

  Dołączył:
  2. Lip 2008
  Wiadomości:
  2.557
  Docenione treści:
  45
  Odpowiadając na post tytułowy - w plemieniu źródłowym działy są zawsze układane alfabetycznie po nazwie. Co do tego nie mam wątpliwości. Natomiast jeżeli zakładki są współdzielone i są odbierane od innego plemienia, to tutaj jest nieco inaczej, bo działy odebrane są sortowane po ID działu (czyli inaczej - po kolejności założenia zakładki od początku istnienia świata) i zawsze po działach stworzonych w samym plemieniu.
   
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.