Dziękujemy

Status
Zamknięty.

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
Widzę drubens bardzo urozmaica rundki, bardzo dziękujemy :)
Robi nam niespodzainki z eho przyspieszonym o 3x:)

Co o tym sądzicie o takim rozwiązaniu:)?
wyższe ego brak farminia i botów!
swietne rozwiązanie:)
 

DeletedUser168002

Guest
oby takich było więcej, fajnie się gra przy takich urozmaiceniach:)
 

DeletedUser167483

Guest
Również dziękuję w imieniu swoim oraz innych, którym się to podoba i nie podoba.
 

DeletedUser136373

Guest
Bardzo fajnie się gra na takich rundach :)

Dając eko 2-3x większe niż normalnie proszę dawać to tylko z rund 26p :) Dużo lepsza rozgrywka jest :)
 

DeletedUser159420

Guest
heh jeszcze nie grałem na takiej rundce mam nadzieje, że po wakacjach też takie będą
 

DeletedUser157137

Guest
Oswiece was czyli eko przykladowo na 18 da tyle co na 25 normalnie i zamiast stawiac 25 to stawiacie 18 i farmicie.
 

DeletedUser168002

Guest
mogło by być częściej więcej graczy w plemieniu niż 1,2 czy 3 chociaż z 5:)
 

DeletedUser136373

Guest
By nie zakładac nowego tematu to pytanie do kogoś kto ustawia rundy oraz opisy.

Czy można było by w opisach rund wpisywać jaka prędkość surowców będzie ? Typu speed 400 , surowce x2 .
 

DeletedUser

Guest
Naprawde jestem bardzo mile zaskoczony... barby, rozbudowy wiosek, różne urozmaicenia, mega :)
 

Deleted User - 7388697

Guest
a byly takie rundy, typu kibice i policja, albo brunetki i blondynki, czy tam jakies clustery itp?
 

DeletedUser167523

Guest
mogło by być częściej więcej graczy w plemieniu niż 1,2 czy 3 chociaż z 5:)

Święta racja , przez ostatni miesiąc widziałem tylko dwie rundy z 4,5 graczami w plemieniu , to na prawdę za mało .
Gdy jest więcej osób w plemieniu można się lepiej bawić nić tylko jedna . Uwierzcie mi , że te rundy które najbardziej
utkwiły w mojej pamięci były te własnie z 3,4,5 graczami w plemieniu . Nie twierdze , że jak jest 1,2 osoby nic się nie dzieje
ale po prostu jest ciekawiej gdy można mieć te min. 5 osób w plemieniu.
 

DeletedUser120954

Guest
tylko żeby były takie rundy gdzie nawala się kilka plemion a nie jak ostatnio ja z danielsem na 5 a reszta nie chce bo ma sojusze
 

DeletedUser

Guest
Drubensiku kochany,dasz jakieś fajne rundki przed tą rundą nr 5000? jakieś urozmajcone tak jak jest to tutaj u góry no:
-eko x3,4
-jakieś inne wsie np 116 (eko 10/10/9) itd
-dużo osób w plemieniu :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry