Dyskusji o sytuacji na świecie 135

paulik505

Ciężki Kawalerzysta
No i jest jeszcze ciekawiej, niż się spodziewałem :D
No to w końcu jebłem kontem, zostałem zjechany czy jak? Bo już sam nie do końca kojarzę :p

Pozdrów Kanara

Szlachcic
nie bede cytowal incre bo bana wylapie :D dziwne, ze jeszcze go nie mam bo juz 2 warn wlecial przez tych smutkow moglem ich nie cytowac :D

No pamietam, a pierwszy wojny chcial tacy ludzie sa najlepsi.
Widzisz smutek kogo zrekrutowales? Typa co podkulil ogon, ktory to juz z kolei?

@pochu zyjesz? :D czy tez warn albo banik

Ostatnia edycja:

paulik505

Ciężki Kawalerzysta
A wiesz, że też mam ta rozmowę? Uwiodłes mnie wtedy, że nagle się zaciekawiłeś grą i postanowiłes spytać czy żyję. A sam doskonale wiedziałeś, żem konto przekazał już :p

Tak w skrócie, to bym Cię do naszego tutaj nabytku porównał - Raviniona. Tak, to nie jest komplement :p

Ostatnio edytowane przez moderatora:

crvena zvezda

Lekki Kawalerzysta
Typa co podkulil ogon, ktory to juz z kolei?
ty widzę przeżyć tego podkulonego ogona nie możesz..;]
panie, kompleksy ci znikną kiedy zaczniesz grac tak żeby się nie musieć wstydzić.
od klepania na fo i pokazywania strasznego bólu pupki [pzdr modka ;p] nie znikną.
będziesz tu siedział i przeżywał jeszcze miesiąc albo i dłużej;]

aż mi się ciebie troszkę żal zrobiło, to napiszę specjalnie dla ciebie żeby cię ukoić; grasz super. w naprawdę kozackim plemieniu, zapiera dech, reszta to mało istotne drobiazgi..
wystarczy tyle żebyś sobie wrzucił na luz i już tak nie miauczał;]?

a piochu nie dekoncentruj bo już drugi dzień ostro próbuje coś wymyślić, może się uda.
i chyba się we mnie zakochał albo jest pod mega wrażeniem bo mnie próbuje naśladować, słodziutki..;]

Pozdrów Kanara

Szlachcic
ty widzę przeżyć tego podkulonego ogona nie możesz..;]
panie, kompleksy ci znikną kiedy zaczniesz grac tak żeby się nie musieć wstydzić.
od klepania na fo i pokazywania strasznego bólu pupki [pzdr modka ;p] nie znikną.
będziesz tu siedział i przeżywał jeszcze miesiąc albo i dłużej;]

aż mi się ciebie troszkę żal zrobiło, to napiszę specjalnie dla ciebie żeby cię ukoić; grasz super. w naprawdę kozackim plemieniu, zapiera dech, reszta to mało istotne drobiazgi..
wystarczy tyle żebyś sobie wrzucił na luz i już tak nie miauczał;]?

a piochu nie dekoncentruj bo już drugi dzień ostro próbuje coś wymyślić, może się uda.
i chyba się we mnie zakochał albo jest pod mega wrażeniem bo mnie próbuje naśladować, słodziutki..;]
Sam tak piszesz o swoich ideach, a potem sie ich nie trzymasz wyrzuc go z plemienia tak jak wyrzucasz tych co maja darmy :D

Dzieki nie musiałeś, nie mam tak wygorowanego ego jak wy :p

Dorten

Miecznik
Naprawdę tak trudno to pojąć >?
Nie ważne jak ktoś z ekipy Smutka grał kiedyś. Będziecie teraz każdego gracza rozbierać na części pierwsze.?
Liczy się jak gra dany zawodnik jak się znajdzie w jego ekipie. Tylko to się liczy:) Zmienia się światopogląd, zmienia się złe nawyki i gra się uczciwie i bez szmacenia siebie-plemienia i gry. Gracze ze składu Smutka grają na innych światach w innych plemionach i dostosowują się do tam panujących zasad.
Powtórzę jeszcze raz NIE JEST WAŻNE JAK KTO GRA W INNYCH EKIPACH. WAŻNE ŻE W TEJ KONKRETNEJ GRA NA INNYCH ZASADACH.

Co do 133, to jedna wielka żenada. Same krakeny -ustawki dyplo przed wejściem. Jakieś szmatławe koalicje. Jedno plemię było które wystartowało jednym członem. Jedno plemię grające bez dyplo. W samym centrum. Ale oczywiście ich postawa została wyśmiana.
W temacie darm się nie wypowiadam bo z tego nie korzystam i się tym nie interesuje.

Ja rozumiem że nie macie oglądu jak się gra inaczej. Rozumiem że wam się taka gra jaką reprezentujecie podoba ale nie wypowiadajcie się o czymś o czym nie macie pojęcia. Znając jedną stronę medalu nie możecie pisać opinii o drugiej:) Gracze z Sin mogą, ponieważ oglądali cały medal:)

Ostatnia edycja:

crvena zvezda

Lekki Kawalerzysta
Kanarito, u Ciebie problemem nie jest ego tylko straszliwe kompleksy.
To one Cie popychaja do udawania glupiego (bo chce wierzyc ze nie jestes takim tlukiem jak pochu).
Naprawde trzeba Ci wyjasniac ze nie moge brac odpowiedzialnosci za to co robia inne plemiona, zarzady czy gracze na innych sw na ktorych nie grałem?
Tak bardzo Cie boli ze nie bardzo masz mi co zarzucic choc nozkami przebierasz ze bedziesz popadal w jakies absurdy.
Dopiero co pisalem Ci ze moglbym dac Ci szanse zobaczenia formatu jakiego nie znasz, ze moglbys sie nauczyc grac.
Prosty z tego wniosek moglbys sobie wysnuć gdyby Ci kompleksy nie wlaczaly trybu pajacerki; ze nie traktuje jak trędowatych graczy tylko dlatego ze grali w masowkach. Ja jedynie dbam o pewne standardy u siebie, tam gdzie mam na to wplyw i realne narzedzia zeby to wprowadzic. Bo szanuje siebie, swoich wspolplemiencow i przeciwnikow na tyle zeby nie robic z siebie łajzy. Zeby nie robic sobie wstydu, zeby sie nie musiec mętnie tlumaczyc jak te ogryzki tutaj grajacy wieczna lamerkę.
Chwilami mam wrazenie ze Ci bozia bystrosci nieco poskąpila.
Za to chyba wpadles do kociolka jak Obelix,tyle ze z kompleksami.
Przykra sprawa.. :(

Pozdrów Kanara

Szlachcic
Kanarito, u Ciebie problemem nie jest ego tylko straszliwe kompleksy.
To one Cie popychaja do udawania glupiego (bo chce wierzyc ze nie jestes takim tlukiem jak pochu).
Naprawde trzeba Ci wyjasniac ze nie moge brac odpowiedzialnosci za to co robia inne plemiona, zarzady czy gracze na innych sw na ktorych nie grałem?
Tak bardzo Cie boli ze nie bardzo masz mi co zarzucic choc nozkami przebierasz ze bedziesz popadal w jakies absurdy.
Dopiero co pisalem Ci ze moglbym dac Ci szanse zobaczenia formatu jakiego nie znasz, ze moglbys sie nauczyc grac.
Prosty z tego wniosek moglbys sobie wysnuć gdyby Ci kompleksy nie wlaczaly trybu pajacerki; ze nie traktuje jak trędowatych graczy tylko dlatego ze grali w masowkach. Ja jedynie dbam o pewne standardy u siebie, tam gdzie mam na to wplyw i realne narzedzia zeby to wprowadzic. Bo szanuje siebie, swoich wspolplemiencow i przeciwnikow na tyle zeby nie robic z siebie łajzy. Zeby nie robic sobie wstydu, zeby sie nie musiec mętnie tlumaczyc jak te ogryzki tutaj grajacy wieczna lamerkę.
Chwilami mam wrazenie ze Ci bozia bystrosci nieco poskąpila.
Za to chyba wpadles do kociolka jak Obelix,tyle ze z kompleksami.
Przykra sprawa.. :(
Wez skoncz juz bo naprawdę nie chce sie juz w kolko czytac tego samego i coraz bardziej sie pograzasz.
Co mnie obchodza inne światy, ja pisze o tym bo tutaj rekrutujesz ludzi z podkulonym ogonem a pisales, ze to wbrew twojej idei, to tutaj grasz w sojuszu i grałeś na 123 a pisałeś ze grasz bez.
To tutaj grales na kilka czlonow jak Sin, Sarin itd a pisales, ze na jeden.

Tylko o to mi chodzi, po co sciemniac? Gdybys nie sciemnial to by tyle osob tutaj sie do Ciebie nie odzywalo.

No a ego i sianie propoagandy to juz inna sprawa.

crvena zvezda

Lekki Kawalerzysta
No wiadomo. Ze postanowiles robic z siebie pajaca bez konca bo kompleksy Ci zyc nie dają.

Daj juz sobie spokoj kanar bo przebiles juz nawet Dracona:)

A mnie to najbardziej smieszy nie tyle Twoja gadka lvl999, ale to ze Ty przez tą gre takiej nedzy przez tyle czasu, nawet wyobrazic sobie nie mozesz ze mozna grac na jedno. Styki Ci pali xD

Btw. Itd to tez nie byl nasz czlon. To chyba tez Ci wytlumaczyc pasuje sądząc po Twoich zdolnosciach umyslowych xDDD

Ostatnia edycja:

KayaNaPaczaju

Szlachcic
Karol weź przestań juz pisać non stop o tym samym bo juz sie tego znieść powoli nie da... ceniłem Cię od kiedy pierwszy raz zagrałem u Ciebie na s85, ale od tamtego czasu przeszedłeś dziwną metamorfozę w całkiem odwrotną stronę... traktujesz kazdego rozmówcę jak śmiecia - Ty za to jesteś " ten najlepszy i najbardziej oświecony " - no prosze Cie... troche szacunku i nawet na tym Fo gdzie same bzdetne spiny są o złote gacie - notorycznie obrażasz każdego kto ma tylko inne zdanie od Twojego. Zastanów się nad sobą. Masz swoje racje i swoją ideę gry którą się kierujesz - Twoja sprawa - ale czemu reszta która gra inaczej niz Ty to są " nooby " , " słabigracze , " ? Ty ustalasz zasadę moralności w tej grze ? Każdy gra jak chce i będzie grał własnie tak jak bedzie chciał i tego nie zmienisz - szkoda czasu na takie coś serio.

Ostatnio edytowane przez moderatora:

crvena zvezda

Lekki Kawalerzysta
To mam zaczac pisac ze gramy na darmach? Albo ze boty są super tylko dlatego ze ktos chce tak grac?
Na głowe upadles?
Pisze to samo bo mam jasny na to poglad. Mozesz miec inny ale nie oczekuj ze sie bede motal:)
I nie przeszedlem metamorfozy bo ja pisze to samo odkad pamietam, moze dopiero teraz zauwazyles.

No stary, jak ziomek bez jakiegokolwiek pojecia pisze ze gram tu na kilka plemion takich jak Sin i sarin plus itd. to jak mam go traktowac powaznie? Jak mam z tego nie ryc? Przeciez to rece opadają.
Ja to wyroslem w przekonaniu ze jak sie czegos nie wie, nie ma nic do powiedzenia to sie nie blaznuje.
Ale tu jest inna moda no to żeruje troszke na tym ,dla smieszkow. Przeciez ja mu pisac nie kaze. Sam to robi i to na swiecie na ktorym nie gra.

I to nie są moje zasady moralnosci czy postawy tylko uniwersalne.
To ze oszustwo jest parchate to nie jest moj wymysl. To tak jakbys skrytykowal ze ktos kradnie a jakis nynus by wypadl i Ci napidal zebys nie komentwal bo siedzimy cicho w tym temacie a swoje zasady moralne zachowaj dla siebie i nie kradnij.
I nad czym sie mam zastanowić? Czy nie zaczac grac w 5 plemion w koalicji z 15 zeby nikt nie mial kompleksow? Ty sie dobrze czujesz?
Przemysl zanim cos napiszesz bo to juz drugi raz jak piszesz bez sensu.
Owszem mam swoje racje i przekonanie.
I sobie je wyrazam.
I nie traktaktuje z gory kazdego z byle powodu.
Jedynie traktuje z pogarda i politowaniem pewne konretne rzeczy i insynuacje, pajacowanie, i frajerska grę ktora konkretnie wskazuje.
Cos jeszcze?

Pozdrów Kanara

Szlachcic
No wiadomo. Ze postanowiles robic z siebie pajaca bez konca bo kompleksy Ci zyc nie dają.

Daj juz sobie spokoj kanar bo przebiles juz nawet Dracona:)

A mnie to najbardziej smieszy nie tyle Twoja gadka lvl999, ale to ze Ty przez tą gre takiej nedzy przez tyle czasu, nawet wyobrazic sobie nie mozesz ze mozna grac na jedno. Styki Ci pali xD

Btw. Itd to tez nie byl nasz czlon. To chyba tez Ci wytlumaczyc pasuje sądząc po Twoich zdolnosciach umyslowych xDDD
Skoro ja przebilem dracona to pomysl co Ty tutaj robisz jak sie kompromitujesz i pograzasz z kazdym kolejnym postem i walkujesz ciagle w kolko jedno i to samo.
To dopiero musza byc styki przepalone.

Dajcie spokoj juz temu smuteczkowi, cale zycie ma smutne tu na Fo bo gra bez sojuszy, bez darm, kretow, rekrutacji i na 1 czlon.
Nigdy nie będziecie tak dobrzy jak on i nie dacie rady siac takiej propagandy.

crvena zvezda

Lekki Kawalerzysta
No stary, spamujesz 3 dzien bez przerwy. napisales dopiero co ze jedyne o co Ci chodzi to o moje klamstwo bo przeciez gramy tu na 3 plemiona sin sarin itd.
Zostales w moment wyjasniony.
I zrobiles z siebie mega przyglupa
Nie ja z Ciebie tylko ty sam.
A im bardziej robisz z siebie pajaca tym wiecej i glupiej piszesz.

Tyle ze ja sie nie czuje nękany bo twoje kompleksy powoduja tylko banana na mordzie. Widzisz jak ja lubie tyrac, szczegolnie kiedy ktos mi daje tyle "materialu" co Ty.
Jestes źrodlem swietnej zabawy po prostu. Zwykle pieniacze szybko znikaja ale Ty jestes niezlomny, albo z powodu chorobliwej zawisci, albo tępoty;l
Ty 2 dzien nie jestes w stanie zalapac prostych rzeczy. I po 2 dniach wymysliles tyle ze gramy na kilka plemion.
Jak ja mam nie myslec ze jesres uposledzony troszke, no jak? :D

Btw, jak sobie Ciebie wyobrazam po drugiej stronie spoconego mysleniem to nie wiem czemu ale masz bystrą twarz artura szpilki hahahaha
Sorry, musialem;) haha

Pozdrów Kanara

Szlachcic
Przeczytaj sobie ile razy Ty zostałeś tu zgaszony niczym pet na dworcu i przez ile osob.
Zyj dalej w swoim wyimaginowanym swiecie i w nim sie obracaj skoro Ci sie to podoba.

Jak Ci podsylalem mapki i wszystko odosnie chociażby 137 swiata to ucinales temat i znowu zaczales pisac swoje dyrdymaly z ktorymi raz sie zgadzasz a raz nie, bo cos piszesz tutaj a w grze robisz to calkiem odmiennie wrecz przeciwnie do tego co tutaj wypisujesz co tez juz każdy zauwazyl.
Zwyczajnie szkoda czasu na takich jak Ty, chyba z 20 osob Cie tu wyjsnilo w ciagu tych 2 dni a Ty dalej ze swoimi kredkami wyskakujesz i dalej rysujesz to co dla Ciebie ma miec znaczenie i reszta i nikt inny sie nie liczy.

Idz na ten 147 i sie zmierz ze speed.

crvena zvezda

Lekki Kawalerzysta
Ani razu. A Ty dziesiątki. Nawet przed chwilą. Chyba ze teksty w stylu "smuteczek napisal" ale znalezc 2 dzien nie mozesz albo ze sin sarin i itd to 3 rozne plemiona mam liczyc to pewnie z 200 bedzie jak mnie zaorales, hyhyhi.
Tyle zeswoim niedorobieniem xDD

Misiu, ja nie wchodze na 137, nie gram tam i jak zauwazyles nie robie z siebie tam turbopajaca jak Ty tutaj.

I robisz to oporowo, po 2 dniach zostalo z Twojego gadania tyle ze odkryles nasza gre na kilka czlonow na 135. No geniusz.
Ale teraz juz wiesz jakiego babola zrobiles. Mimo to dalej popiskujesz zamiast sie troche szanowac.

A w istocie to o co Ci chodzi kolego?
Po co jest ten Twoj spam?
Juz Ci pisalem wieeele razy ze on Ci kompleksow nie usunie. Czegos nie wiesz to zapytaj, odpowiem Ci jasno jak kazdemu. Chcialbys mnie dotknąć, zatrzec wrazenie typa o bardzo kiepskim intelekcie? To tez Ci nie idzie.

Więc pytam wprost: po co to Twoje pisanie? Bo juz mi się trochę nudzisz.
Tylko bez belkotu prosze.
Postaraj sie skonstruowac jakies sensowne choc ze 2 zdania.
Bardzo prosze..

Btw. Jak juz sie kolego dosc osmieszysz to nie zaslaniaj sie kazdym. Bo js tu widze Ciebie i pochu o wypowiedziach na podobym lvl dramatu.
Keymil, zord czy szari mimo ze po 2 stronie nie zyja kompleksem jak Ty i wystarczylo im 2wiad zeby wszystko bylo jasne.
Poczytaj sobie.. A Ty jestes jakis mocno nieudany. Bo w kazdej wypowiedzi walą z Ciebie straszne kompleksy.
Ale ja nie zaczne myslec i grac jak Ty zeby Ci przeszly, no sorry, wiec tracisz czas.

Ostatnia edycja: