1. Od dnia 1.02.2019 w życie wejdzie nowy regulamin forum.
    Zapraszamy do lektury! --> KLIK <---
    Dismiss Notice

Dyskusji o sytuacji na świecie 135

Dyskusja w 'Dyskusje' rozpoczęta przez użytkownika Sparta129, 13. Lis 2018.

Poleć tę stronę

1. crvena zvezda

crvena zvezda Zwiadowca

Docenione treści:
    111
    Ale co jest przechwałką? Powinniśmy grać na 5 plemion, z darmami, z sojuszami, bo wtedy nie mielibyśmy gigantyczngo ego, nie upokarzalibyśmy przeciwników, nie byłoby przechwałek ani arogancji??
    Czy jak?

Last edited by a moderator: 15. Sty 2019 o 00:43
  2. arda26

arda26 Miecznik

Docenione treści:
    41
    Ale caly czas mu odpisujecie co spowodowało, że postanowiłem coś tu napisać bo nic innego tu nikt nie pisze tylko Wy i On prowadzicie wojenke o to samo w koło jakby coś to miało zmienić:D
    Nie, grajcie sobie jak chcecie, przecież ja nigdzie nie skomentowałem Waszej gry, raczej chodzi mi o to, że po co na każdej stronie tego forum przynajmniej dwa razy można przeczytać "jesteśmy kozakami", "gramy bez darm" , "nie chcemy sojuszow". Dobrze to Wasz wybór dziękujemy, że caly 135 został poinformowany, życzymy Wam powodzenia jak każdemu i bawmy sie bo to tylko gra internetowa. Ale już wszystkim tego oszczędzić możecie i tylko o to mi chodzi :D

3. Tabula-Rasa

Tabula-Rasa Łucznik

Docenione treści:
    128
    Trzeba być niekumatą osobą żeby przechodzić do plemienia które notorycznie traci wioski w wojnie <cisza><cisza><cisza>

Last edited by a moderator: 15. Sty 2019 o 00:44
  4. Krystian Nowak

Krystian Nowak Łucznik

Docenione treści:
    73
    Dokładnie, ciągle to samo. A ja bym sobie przeczytał coś innego. Np kogo znowu BUM zrekrutowało, bo to zawsze aktualne pytanie w sumie.

5. BulaLdz

BulaLdz Miecznik

Docenione treści:
    34
    Oczywiście, że Wam wolno i czy ja to negowałem? Co więcej raczej nikt tego nie negował, nawet wyśmiewany przez Ciebie Czahrol. Rzecz rozbija się o to, że jednak sami nie gracie tylko posiłkujecie się pomocą TASAKa i SMILE. Tyle. A druga sprawa (na marginesie) - na razie to nie walczycie z całym światem czy tam z 90% tylko z pobliskimi plemionami.

Prywatne powiadasz... TataMałegoWariata o Smuteczku:
    Dla mnie to nie wygląda na prywatne układy, a postronni czytelnicy niech sami sobie ocenią.

No i mam :) Musieć to można utrzymać dziecko na przykład, ale nie grać w plemiona. W plemiona się gra bo się CHCE i co za tym idzie gra się jak się chce. Ktoś woli kretować, ktoś woli zmieniać plemiona jak rękawiczki, ktoś woli robić darmy, ktoś woli być deffówkami, ktoś chce grać ofensywnie, a ktoś defensywnie, a ktoś woli zająć barbę :) ) itd. Tyle. Przegra to przegra ale dlatego że tak CHCIAŁ GRAĆ. A nie że musiał jakoś tam grać.
    Chodzi o to, że dla jednych to bzdury (np. dla Was) a dla innych nie. I tyle. Choćbyś napisał milion razy to nie zmienisz niektórych przekonań, w tym np. mojego - że skoro "pożyczacie" deffa od TASAKA i SMILE (choć macie do tego oczywiście prawo) to nie powinniście pisać jak to sami gracie przeciwko wszystkim. No i obowiązkowo 1 członem, a TASAK to poczekalnia (sic!)
    Śmiem twierdzić, że przypisujesz sobie sukcesy których nie ma :) Po prostu co postronni gracze mają pisać? Im się pewnie nawet czytać tego nie chce. A co dopiero roztrząsać czy SIN gra samo czy jednak z TASAKIEM (przykładowo).

6. miecz007

miecz007 Miecznik

Docenione treści:
    12
    Nie rozumiem tylko czemu winicie graczy SIN za to, że codziennie wałkowany jest ten sam temat. Przecież nikt z nas nie wchodzi codziennie i nie pisze tego samego bez związku z toczącą się dyskusją. Ktoś rzucił takim tekstem, miał do tego prawo, a jeśli ktoś się z tym nie zgadza to ma dwa wyjścia - albo się wypowiada, że się nie zgadza albo siedzi cicho. I właśnie przez osoby z tego pierwszego grona ten temat jest ciągle wałkowany. Bo przecież wystarczyłoby, żeby tak jak większość po prostu w tej kwestii siedziały cicho i nikt tematu by nie ciągnął. Jeśli uważacie, że to na kogo się kreujemy to jakieś herezje, a jednocześnie nie chcecie kontynuować tego tematu, to po prostu ludzie typu czahrol czy świetlisty władca powinny się w tej kwestii nie wypowiadać. Też możecie się kreować w jakiś sposób, który dla mnie nie będzie miał nic wspólnego z rzeczywistością, ale wtedy najpewniej po prostu to przemilczę zamiast temat ciągnąć. Bardziej sami nawzajem się nakręcacie, niż my to robimy, bo przecież w głównej mierze nasze wypowiedzi na forum, to odpowiedzi na Wasze opinie na nasz temat.

7. wykluczony.

wykluczony. Miecznik

Docenione treści:
    24
    Może zmieńmy temat ;) BUM ładnie sobie radzi w cantrum i widzę że idą w stronę obrzeży pomiedzy OBSER i TZM ;) Czyzby nowy faworyt do wygrania świata ? Z kim oni walczą tylko głód i tzm ?

8. Czahrol

Czahrol Miecznik

Docenione treści:
    28
    wciaz nie wiem czemu jakis miecz007 sie wypowiada o kims skoro zostal czyjas darma.

9. FailTry

FailTry Miecznik

Docenione treści:
    22
    Wielu rzeczy nie wiesz i chyba już nikogo to nie dziwi

10. Czahrol

Czahrol Miecznik

Docenione treści:
    28
    wiem ze masz mniej punktow ode mnie i 2x mniej farmisz XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

11. tiktakmiszczunio

tiktakmiszczunio Miecznik

Docenione treści:
    39
    ale na froncie by cię zmiażdżył na 99%

12. Kinglord

Kinglord Miecznik

Docenione treści:
    10
    W jakim plemieniu gra ten cały Czahrol? Czy to random, którego nawet nie ma na serwie, bo i takie przypadki widziałem...?

13. @rk1992

@rk1992 Miecznik

Docenione treści:
    11
    Czy to ważne? Jeśli gdzieś gra to i tak szybko skończy widząc parę krzyży na koncie :)

14. Kinglord

Kinglord Miecznik

Docenione treści:
    10
    Ważne, bo można mu załatwić plemienny zakaz wypowiedzi pod groźbą usunięcia z plemienia. Wiem z autopsji, że to skuteczna metoda :p

15. Hitsugaya22

Hitsugaya22 Ciężki Kawalerzysta

Docenione treści:
    109
    Czohrol to jeden z wodzow obser...

16. MówMiTadzio

MówMiTadzio Miecznik

Docenione treści:
    17
    Tak było, nie zmyślam

17. miecz007

miecz007 Miecznik

Docenione treści:
    12
    Ja za to wiem, że Ty masz mniej punktów ode mnie i farmisz też mniej ;]

18. Krystian Nowak

Krystian Nowak Łucznik

Docenione treści:
    73
    Powinni słać offy po 40h czy ile tam mają na SIN, a nie swoim podwórkiem sie zajmować. Głody i tzm łatwo pokonaja tak jak każdego, rekrutacją :v Tylko Siny im zostaną :p

19. Tevii

Tevii Chłop

Docenione treści:
    7
    Ten hutsu coś tam to jest mój faworyt XDDDD Jeszcze chyba żaden jego komentarz nie był trafiony. Zawsze walnie coś bez sensu, i pisze to tak jakby to była najprawdziwsza prawda.
    Nie wiem jak możecie pisać,że denerwuje was czahrol nie wspominając o nim XD Gość ma taki ból pupska o OBSER,ze to jest nieprawdopodobne, jak tylko jest okazja się wypowiedzieć to korzysta XD

Last edited by a moderator: 15. Sty 2019 o 00:47
  20. Dorten

Dorten Miecznik

Docenione treści:
    42
    Jeśli jest się tak zapatrzonym w swoje "ja"-to nie dziwne że nie znajdujesz ekip, które graja po "staremu". Jedną z nich mogę wymienić- plemię *CaC*-reaktywacja na 133-lądowanie w centrum-jeden człon-prawie bez darm (pojedyńcze sztuki)-można powiedzieć bez szans-stare zasady-stara gwardia-nikt nam nie dawał nawet 2 tygodni gry-dookoła plemiona 2-3-członowe-walczyliśmy bez sojuszu-skazani tylko na siebie-gwoli prawdy na początku mieliśmy PON-y ale były krótkie i nic nie znaczące-nasza mapa to czerwone kropki-nie dali nam rady-dopiero plemię 4 członowe nas pokonało. Są jeszcze takie ekipy-ale niestety czy się nam to podoba czy nie-plemiona ewoluują i niedługo takie ekipy odejdą w zapomnienie. Tak jak w realu-coś się kończy by mogło zacząć się coś innego. Nie twierdzę że lepszego czy gorszego ale innego:) 133 był moim najlepszym światem-pomimo przegranej-takiej walki dawno nie przeżyłam-takich emocji-ale jak pisałam-wszystko się kiedyś kończy:)

Odniosę się również do FO-skoro taką taktykę gry macie-brawo-ale czy naprawdę musicie tak zadzierać nosa-przerabiałam to na 133-też były z nas wygłupy-nigdy nie odzywaliśmy się do nikogo w ten sposób w jaki Ty to robisz-ale zamiast nazywać ludzi pajacami (tu jesteś strasznie monotematyczny) to po prostu odpuść odbijanie kolejnej piłeczki-kolejnego "kopiowania" słów- bo również Wasze wypowiedzi nie wnoszą niczego konstruktywnego tutaj:) Ty to lubisz, to widać gołym okiem-bo gdybyś naprawdę był mądry i poważny to odpuściłbyś już dawno. Idźcie na mapę-wyautujcie nas wszystkich-pokażcie nie słowami a walką co potraficie-wtedy powiem-szacun fajterzy-bo na razie tylko na FO górujecie wyzwiskami-naprawdę nie umiesz inaczej rozmawiać z ludźmi->?-dorosły i podobno dojrzały człowiek z Ciebie:) Żaden z oponentów (chyba oprócz Czahora) nie wyzywa Ciebie-nie ubliża nie odnosi się do Twojego reala-Ty do każdego lecisz z tanimi tekstami-taki masz styl życia czy tylko tu i w taki sposób zrzucasz stresy z reala>? Nawet jeśli nie zgadzasz się z opiniami innych to nie daje Ci to prawa do uwłaczania im. Szacunek do oponentów czy przeciwników kolego-cechuje starą gwardię-przynosisz wstyd im wszystkim. Przemyśl-:) Czasem warto przystopować i pokazać klasę:)
    Pozdrawiam

BulaLdz lubi to.