1. Od dnia 1.02.2019 w życie wejdzie nowy regulamin forum.
  Zapraszamy do lektury! --> KLIK <---
  Dismiss Notice

Dyskusji o sytuacji na świecie 135

Dyskusja w 'Dyskusje' rozpoczęta przez użytkownika Sparta129, 13. Lis 2018.

Poleć tę stronę

 1. crvena zvezda

  crvena zvezda Zwiadowca

  Dołączył:
  15. Paź 2014
  Wiadomości:
  510
  Docenione treści:
  111
  Ale co jest przechwałką? Powinniśmy grać na 5 plemion, z darmami, z sojuszami, bo wtedy nie mielibyśmy gigantyczngo ego, nie upokarzalibyśmy przeciwników, nie byłoby przechwałek ani arogancji??
  Czy jak?
   
  Last edited by a moderator: 15. Sty 2019 o 00:43
 2. arda26

  arda26 Miecznik

  Dołączył:
  17. Maj 2017
  Wiadomości:
  68
  Docenione treści:
  41
  Ale caly czas mu odpisujecie co spowodowało, że postanowiłem coś tu napisać bo nic innego tu nikt nie pisze tylko Wy i On prowadzicie wojenke o to samo w koło jakby coś to miało zmienić:D
  Nie, grajcie sobie jak chcecie, przecież ja nigdzie nie skomentowałem Waszej gry, raczej chodzi mi o to, że po co na każdej stronie tego forum przynajmniej dwa razy można przeczytać "jesteśmy kozakami", "gramy bez darm" , "nie chcemy sojuszow". Dobrze to Wasz wybór dziękujemy, że caly 135 został poinformowany, życzymy Wam powodzenia jak każdemu i bawmy sie bo to tylko gra internetowa. Ale już wszystkim tego oszczędzić możecie i tylko o to mi chodzi :D
   
 3. Tabula-Rasa

  Tabula-Rasa Łucznik

  Dołączył:
  29. Sty 2018
  Wiadomości:
  335
  Docenione treści:
  128
  Trzeba być niekumatą osobą żeby przechodzić do plemienia które notorycznie traci wioski w wojnie <cisza><cisza><cisza>
   
  Last edited by a moderator: 15. Sty 2019 o 00:44
 4. Krystian Nowak

  Krystian Nowak Łucznik

  Dołączył:
  1. Sie 2009
  Wiadomości:
  309
  Docenione treści:
  73
  Dokładnie, ciągle to samo. A ja bym sobie przeczytał coś innego. Np kogo znowu BUM zrekrutowało, bo to zawsze aktualne pytanie w sumie.
   
 5. BulaLdz

  BulaLdz Miecznik

  Dołączył:
  7. Cze 2016
  Wiadomości:
  70
  Docenione treści:
  34
  Oczywiście, że Wam wolno i czy ja to negowałem? Co więcej raczej nikt tego nie negował, nawet wyśmiewany przez Ciebie Czahrol. Rzecz rozbija się o to, że jednak sami nie gracie tylko posiłkujecie się pomocą TASAKa i SMILE. Tyle. A druga sprawa (na marginesie) - na razie to nie walczycie z całym światem czy tam z 90% tylko z pobliskimi plemionami.

  Prywatne powiadasz... TataMałegoWariata o Smuteczku:
  Dla mnie to nie wygląda na prywatne układy, a postronni czytelnicy niech sami sobie ocenią.

  No i mam :) Musieć to można utrzymać dziecko na przykład, ale nie grać w plemiona. W plemiona się gra bo się CHCE i co za tym idzie gra się jak się chce. Ktoś woli kretować, ktoś woli zmieniać plemiona jak rękawiczki, ktoś woli robić darmy, ktoś woli być deffówkami, ktoś chce grać ofensywnie, a ktoś defensywnie, a ktoś woli zająć barbę :) ) itd. Tyle. Przegra to przegra ale dlatego że tak CHCIAŁ GRAĆ. A nie że musiał jakoś tam grać.
  Chodzi o to, że dla jednych to bzdury (np. dla Was) a dla innych nie. I tyle. Choćbyś napisał milion razy to nie zmienisz niektórych przekonań, w tym np. mojego - że skoro "pożyczacie" deffa od TASAKA i SMILE (choć macie do tego oczywiście prawo) to nie powinniście pisać jak to sami gracie przeciwko wszystkim. No i obowiązkowo 1 członem, a TASAK to poczekalnia (sic!)
  Śmiem twierdzić, że przypisujesz sobie sukcesy których nie ma :) Po prostu co postronni gracze mają pisać? Im się pewnie nawet czytać tego nie chce. A co dopiero roztrząsać czy SIN gra samo czy jednak z TASAKIEM (przykładowo).
   
 6. miecz007

  miecz007 Miecznik

  Dołączył:
  14. Sty 2009
  Wiadomości:
  63
  Docenione treści:
  12
  Nie rozumiem tylko czemu winicie graczy SIN za to, że codziennie wałkowany jest ten sam temat. Przecież nikt z nas nie wchodzi codziennie i nie pisze tego samego bez związku z toczącą się dyskusją. Ktoś rzucił takim tekstem, miał do tego prawo, a jeśli ktoś się z tym nie zgadza to ma dwa wyjścia - albo się wypowiada, że się nie zgadza albo siedzi cicho. I właśnie przez osoby z tego pierwszego grona ten temat jest ciągle wałkowany. Bo przecież wystarczyłoby, żeby tak jak większość po prostu w tej kwestii siedziały cicho i nikt tematu by nie ciągnął. Jeśli uważacie, że to na kogo się kreujemy to jakieś herezje, a jednocześnie nie chcecie kontynuować tego tematu, to po prostu ludzie typu czahrol czy świetlisty władca powinny się w tej kwestii nie wypowiadać. Też możecie się kreować w jakiś sposób, który dla mnie nie będzie miał nic wspólnego z rzeczywistością, ale wtedy najpewniej po prostu to przemilczę zamiast temat ciągnąć. Bardziej sami nawzajem się nakręcacie, niż my to robimy, bo przecież w głównej mierze nasze wypowiedzi na forum, to odpowiedzi na Wasze opinie na nasz temat.
   
 7. wykluczony.

  wykluczony. Miecznik

  Dołączył:
  14. Mar 2016
  Wiadomości:
  149
  Docenione treści:
  24
  Może zmieńmy temat ;) BUM ładnie sobie radzi w cantrum i widzę że idą w stronę obrzeży pomiedzy OBSER i TZM ;) Czyzby nowy faworyt do wygrania świata ? Z kim oni walczą tylko głód i tzm ?
   
 8. Czahrol

  Czahrol Miecznik

  Dołączył:
  9. Gru 2018
  Wiadomości:
  121
  Docenione treści:
  28
  wciaz nie wiem czemu jakis miecz007 sie wypowiada o kims skoro zostal czyjas darma.
   
 9. FailTry

  FailTry Miecznik

  Dołączył:
  11. Lis 2016
  Wiadomości:
  54
  Docenione treści:
  22
  Wielu rzeczy nie wiesz i chyba już nikogo to nie dziwi
   
 10. Czahrol

  Czahrol Miecznik

  Dołączył:
  9. Gru 2018
  Wiadomości:
  121
  Docenione treści:
  28
  wiem ze masz mniej punktow ode mnie i 2x mniej farmisz XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
   
 11. tiktakmiszczunio

  tiktakmiszczunio Miecznik

  Dołączył:
  21. Sie 2018
  Wiadomości:
  94
  Docenione treści:
  39
  ale na froncie by cię zmiażdżył na 99%
   
 12. Kinglord

  Kinglord Miecznik

  Dołączył:
  14. Lis 2007
  Wiadomości:
  148
  Docenione treści:
  10
  W jakim plemieniu gra ten cały Czahrol? Czy to random, którego nawet nie ma na serwie, bo i takie przypadki widziałem...?
   
 13. @rk1992

  @rk1992 Miecznik

  Dołączył:
  14. Paź 2009
  Wiadomości:
  89
  Docenione treści:
  11
  Czy to ważne? Jeśli gdzieś gra to i tak szybko skończy widząc parę krzyży na koncie :)
   
 14. Kinglord

  Kinglord Miecznik

  Dołączył:
  14. Lis 2007
  Wiadomości:
  148
  Docenione treści:
  10
  Ważne, bo można mu załatwić plemienny zakaz wypowiedzi pod groźbą usunięcia z plemienia. Wiem z autopsji, że to skuteczna metoda :p
   
 15. Hitsugaya22

  Hitsugaya22 Ciężki Kawalerzysta

  Dołączył:
  23. Mar 2008
  Wiadomości:
  1.176
  Docenione treści:
  109
  Czohrol to jeden z wodzow obser...
   
 16. MówMiTadzio

  MówMiTadzio Miecznik

  Dołączył:
  12. Sie 2013
  Wiadomości:
  130
  Docenione treści:
  17
  Tak było, nie zmyślam
   
 17. miecz007

  miecz007 Miecznik

  Dołączył:
  14. Sty 2009
  Wiadomości:
  63
  Docenione treści:
  12
  Ja za to wiem, że Ty masz mniej punktów ode mnie i farmisz też mniej ;]
   
 18. Krystian Nowak

  Krystian Nowak Łucznik

  Dołączył:
  1. Sie 2009
  Wiadomości:
  309
  Docenione treści:
  73
  Powinni słać offy po 40h czy ile tam mają na SIN, a nie swoim podwórkiem sie zajmować. Głody i tzm łatwo pokonaja tak jak każdego, rekrutacją :v Tylko Siny im zostaną :p
   
 19. Tevii

  Tevii Chłop

  Dołączył:
  13. Maj 2018
  Wiadomości:
  14
  Docenione treści:
  7
  Ten hutsu coś tam to jest mój faworyt XDDDD Jeszcze chyba żaden jego komentarz nie był trafiony. Zawsze walnie coś bez sensu, i pisze to tak jakby to była najprawdziwsza prawda.
  Nie wiem jak możecie pisać,że denerwuje was czahrol nie wspominając o nim XD Gość ma taki ból pupska o OBSER,ze to jest nieprawdopodobne, jak tylko jest okazja się wypowiedzieć to korzysta XD
   
  Last edited by a moderator: 15. Sty 2019 o 00:47
 20. Dorten

  Dorten Miecznik

  Dołączył:
  9. Lis 2009
  Wiadomości:
  53
  Docenione treści:
  42
  Jeśli jest się tak zapatrzonym w swoje "ja"-to nie dziwne że nie znajdujesz ekip, które graja po "staremu". Jedną z nich mogę wymienić- plemię *CaC*-reaktywacja na 133-lądowanie w centrum-jeden człon-prawie bez darm (pojedyńcze sztuki)-można powiedzieć bez szans-stare zasady-stara gwardia-nikt nam nie dawał nawet 2 tygodni gry-dookoła plemiona 2-3-członowe-walczyliśmy bez sojuszu-skazani tylko na siebie-gwoli prawdy na początku mieliśmy PON-y ale były krótkie i nic nie znaczące-nasza mapa to czerwone kropki-nie dali nam rady-dopiero plemię 4 członowe nas pokonało. Są jeszcze takie ekipy-ale niestety czy się nam to podoba czy nie-plemiona ewoluują i niedługo takie ekipy odejdą w zapomnienie. Tak jak w realu-coś się kończy by mogło zacząć się coś innego. Nie twierdzę że lepszego czy gorszego ale innego:) 133 był moim najlepszym światem-pomimo przegranej-takiej walki dawno nie przeżyłam-takich emocji-ale jak pisałam-wszystko się kiedyś kończy:)

  Odniosę się również do FO-skoro taką taktykę gry macie-brawo-ale czy naprawdę musicie tak zadzierać nosa-przerabiałam to na 133-też były z nas wygłupy-nigdy nie odzywaliśmy się do nikogo w ten sposób w jaki Ty to robisz-ale zamiast nazywać ludzi pajacami (tu jesteś strasznie monotematyczny) to po prostu odpuść odbijanie kolejnej piłeczki-kolejnego "kopiowania" słów- bo również Wasze wypowiedzi nie wnoszą niczego konstruktywnego tutaj:) Ty to lubisz, to widać gołym okiem-bo gdybyś naprawdę był mądry i poważny to odpuściłbyś już dawno. Idźcie na mapę-wyautujcie nas wszystkich-pokażcie nie słowami a walką co potraficie-wtedy powiem-szacun fajterzy-bo na razie tylko na FO górujecie wyzwiskami-naprawdę nie umiesz inaczej rozmawiać z ludźmi->?-dorosły i podobno dojrzały człowiek z Ciebie:) Żaden z oponentów (chyba oprócz Czahora) nie wyzywa Ciebie-nie ubliża nie odnosi się do Twojego reala-Ty do każdego lecisz z tanimi tekstami-taki masz styl życia czy tylko tu i w taki sposób zrzucasz stresy z reala>? Nawet jeśli nie zgadzasz się z opiniami innych to nie daje Ci to prawa do uwłaczania im. Szacunek do oponentów czy przeciwników kolego-cechuje starą gwardię-przynosisz wstyd im wszystkim. Przemyśl-:) Czasem warto przystopować i pokazać klasę:)
  Pozdrawiam
   
  BulaLdz lubi to.