Dyskusja

Czy chciałbyś wziąć udział w turnieju sp??


  • W sumie głosujących
    17
  • Głosowanie zakończone .

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
247
Znów pojedynek nasz z DEFF XD

Fajny turniej ale troche szkoda że kazdy z każdym nie gra byłoby wiecej emocji a tak to Freak wygra znów.
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
Za dużo meczy by musiało się odbyć, a i tak ciężko niektórym jest się dostosować z terminem.
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
hmm ale przecież turniej jeszcze nie skończony co prawda gracie o 1 miejsce, ale przegrany spada na drugą stronę tabeli i czeka na przeciwnika by zagrać mecz o 2 i 3 miejsce.
 

DeletedUser180001

Guest
Ustawienia takie same jak na wcześniejszych rundach ?
Czy jakaś zmiana ?
 
Wynik reakcji
6.752
No cóż,dzięki za rundkę prawdopodobnie to był ostatni turniej :p

Jod na początku nas zaatakowało czego tak na prawdę się nie spodziewałem ale wypadek ataków to ja za zrobiłem murek + piki na 3 i deff do mnie poszedł,ale jednak ataki poszły w Neva:)Później sobie tak myślę a dlaczego o tak nie wjechać w Ramajada lekką i udało się^^ Wyczyszczony :D Ale nasz plan się sprawdził,czekałem tylko na zrobienie taranów żeby Was zacząć dręczyć :p I te ubicie lekkiej IownedU,nie wiem jak to się stało ^^ Kontra z czasów Nev'a i po zawodach :D
Co do okolicy to wydaję mi się,że lepszej na finał nie mogliśmy sobie życzyć,wyrównana mega :p
Powodzonka w walce o top 2 ;)
 
Ostatnia edycja:

IownedU

Miecznik
Wynik reakcji
8
My również dziękujemy za walkę. Gratulujemy wygranej.
Z tą lk to niefart straszny bo widzialem że leci atak wiec wyslalem lk do ramajada żeby w razie czego szybko sciagnac i kontrować. A on mi nagle mówi, że ataki tez na niego lecą:) Cofnełem szybko i dupa blada;/
A miałem chyba wtedy więcej niż Nev więc to był gwóźdź do trumny;/.
Jak to mówią szczęście sprzyja lepszym więc zasłużona wygrana:)
 
Do góry