Dyskusja

Czy chciałbyś wziąć udział w turnieju sp??


  • W sumie głosujących
    17
  • Głosowanie zakończone .

DeletedUser199633

Guest
Masz jakiś dowód? Cokolwiek? Bo ja twierdzę że to ty lecisz na skryptach, a nie ja

Zresztą nie ma znaczenia. Na pewno grasz i będziesz na nich grał, bo jesteś hipokrytą, jak to udowadniam w innym dziale. Na dodatek oszustem co mogę potwierdzić ss-ami.
 

DeletedUser199262

Guest
Nie oszukujmy się, 95% ludzi na SP używa skryptów z poza skryptoteki. Tylko większość i tak się będzie wypierać i udawać niewiniątka. Nie wiem po co się licytujecie, przecież Korren w bajki o tym, że grasz czysto chyba tylko ty sam wierzysz.
Śmieszne jest to, że jeden drugiego tu oskarża o skrypty, piszecie coś o hipokryzji, a prawda jest taka że na około 200+ graczy SP którzy przewinęli się przez mój ts3 od końca 2017 roku, każdy używał czegoś z poza skryptoteki. Tyle skryptów ile dostałem czy to od randomów czy graczy starej reprezentacji, czy to od angolów, to już zakładek w chrome brakuje.
To jest trochę taki syndrom jak na światach z giełdą premium, ci co ładują grube kwoty PP na starcie, zawsze twierdzą że przewagę daje im skill, nie te wydane PP.
Więc skończcie tą licytacje o skrypty, bo każdy wie jak jest, a każdy kto gra na skryptach prawie, i tak będzie palił głupa, że jest czysty.
To jak "możesz" to udowodnij tymi ssami te oszustwa, jestem sam ciekaw :)
Ramajad i Owned trochę mnie zawiedli, że tak szybko się poddali. Można było spokojnie jeszcze powalczyć. Cóż, liczę że na następnych meczach nie będzie odpuszczania po rozbiciu wojsk na samym początku, taki słomiany zapał i szybka zwijka tylko blokuje serwer na te kilka h, w których inni gracze mogliby sobie pyknąć, zamiast obserwować na gościnnym rundę oddaną bez walki. Liczę, że się odkujecie na kolejnych meczach.
 

DeletedUser199633

Guest
Ss-y były wstawiane i usuwane przez moderatora, bo okazuje się że rozmowy niestety nie mogą zostać wstawione na forum publiczne. Ale jeśli jesteś ciekaw to dam ci na pw.
 

DeletedUser199633

Guest
Mogę nagrać kolejną, tylko jak pisałem nie ma mnie w przyszłym tygodniu. Ma to być pojedynek z kimś uznawanym za dobrego czy po prostu kolejna runda W turnieju?
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
Jeżeli zgadasz się z kimś z grupy to mogę ustawić Was w dowolny dzień w tygodniu o dowolnej godzinie.
 

DeletedUser199633

Guest
Super! Najwcześniej mogę zagrać w poniedziałek (23 września), bo później kursuję pomiędzy miastami. Możliwe że wtorek też będzie wchodził w grę.

Jakieś polecane programy na linuxa do nagrywania ekranu?

Ja mogę nagrać, ale nie chcę później zarzutów, że przeciwnik był za słaby. Poza tym raczej zaufam że przeciwnik nie będzie grał na skryptach, chyba że lonsdale zdecyduje się na powtórkę - z powodów wymienionych w poprzednich postach warunkiem wtedy będzie nagranie gry także przez niego ;) W przypadku pozostałych osób nie będę tego oczekiwał.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

IownedU

Miecznik
Wynik reakcji
8
Alko Kaktus pije Perłę odnośnie Twojej odpowiedzi to przykro mi że nie spełniliśmy Twoich oczekiwań ale kiepsko nas rozrzuciło no i skillem tez odstawaliśmy.
Postawiliśmy wszystko na jedną kartę grając 2x off. W momencie gdy offy pękły murki mieliśmy na 0, a kopalnie też nie były specjalni podniesione, a przeciwnik trochę pików i lk, którą oprócz tego że farmil to jeszcze regularnie wpadał i czyścił nam wioski. Czy Twoim zdaniem budowanie schowka i ciułanie po kilka pików przeciwko takim przeciwnikom ma sens?
A propo farmienia to mam mieszane uczucia memento :p
Szybciej od Ciebie miałem stajnie z tego co kojarzę a i tak 2x mniej lk narobiłem.
Farmiłem po 2-3 lk i nawet pełnych łupów nie było. Żelki brakowało to specjalnie podbiłem kopalnie żelaza, a i tak była kicha.
 

DeletedUser199633

Guest
Szkoda że nie ma jakiegoś streama, fajnie byłoby obejrzeć.

Iowned to ja farmiłem diametralnie inaczej. *usuwam, nie wiem po co tlumacze jak farmilem*. Ale nie Ty jeden masz podejrzenia co do mnie, dlatego wyszła inicjatywa z nagraniem. Ps: ktoś chętny zagrać przeciwko mnie?

A ramajad miał lk? Ja dzielilem farmy bardziej z nim niż z Tobą, a pamiętam że on zaczął robić topory zamiast lk. I jestem na 99% pewny że najszybciej miałem zbadane lk

Obstawiam że dziś wygrają Witaminki i Freak, ktoś ma inne przemyślenia? :D Ja obstawiam że Witaminki wyjdą z pierwszego miejsca w tej grupie pierwszej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
Pisz na pw lub na innych komunikatorach to szybciej się dogadasz. Chyba lepiej ustalić termin według własnego upodobania niż jak ja go ustalę. Tak jak pisałam dowolna godzina, więc może to być 10 rano czy 2 w nocy.
 

DeletedUser199633

Guest
Niekoniecznie. Co jeśli skończą z tą samą liczbą punktów na koniec?

Hahahah, dobre ;D jeszcze Total wyrówna i będzie do rozdania 60pp zamiast 20
 

DeletedUser199633

Guest
Co się dzieje w tym wypadku? Teoretycznie remis powinien być możliwy

A czemu gwiazdeczka weszła na rundę?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry