Dyskusja

Czy chciałbyś wziąć udział w turnieju sp??


  • W sumie głosujących
    17
  • Głosowanie zakończone .

DeletedUser190128

Guest
Szumix zobaczę twoje umiejętności 2 na 2
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
Podoba mi sie podział na grupy chciałem grupe śmierci i mam

Ile wychodzi zespołów?

No grupy jak zaznaczałam były losowane, na dodatek nie przeze mnie tylko poprosiłam kolegę w pracy, więc totalny przypadek, że taka grupa się trafiła.
Kolejny etap najlepiej żeby wyszło 8 zespołów tak jak było ustalone na początku. W takiej ilości lepiej będzie wyglądała rozgrywka pucharowa. Ale zaznaczam, że tylko pierwsza drużyna w grupie ma pewny awans, kolejne drużyny (pozostałe 5) zostaną wybrane według wygranych meczy.

Ja też jestem chętny, ale mieszanie między grupami zrobiłoby straszny chaos, a ustawianie rundki tylko dla nas do treningu nie byłoby zbyt uczciwe ;P Mam nadzieję że uda się to załatwić, dodatkowy problem jest że szczęśliwa nie czyta tego forum więc jestem pośrednikiem między wszystkimi. Jeśli będą ustawienia z niskim eko to sądzę żę mógłbym wbić nawet sam z kimś z dobieranki na swoją grupę (poza ramajadem i iownedu) w praktycznie dowolnym czasie w TYM tygodniu:D

Nie ma mieszania między grupami. Na zastępstwo można wziąć tylko osobę nie biorącą udziału w turnieju.

Gwiazdeczka ustawiłabyś nam nocną? :D Byłoby super, wbiłoby z 10-15 osób i moglibyśmy się zmierzyć w miarę uczciwie. Najlepiej z niskim eko :p
Chyba to zbyt duża prośba :p ale można pomarzyć

Nie jest to zbyt duża prośba, ale już byłam nieaktywna :D

W ogóle powinny być nocne ustawione na niskim eko i sporo barb byłoby ciekawiej po pracy pograć z kims :D

Jest ustalone, że nocnych rund nie ma. Od czasu, do czasu mogę ustawić ale na regularne nocne rundy obecnie nie ma takich planów.

Kiedy będą znane ustawienia rundy?

Sama jeszcze ich nie znam :D Możecie porozmawiać tutaj na temat odpowiadających Wam ustawień, czytam ten temat regularnie i na pewno wezmę pod uwagę to co Wam się podoba:D
 
Wynik reakcji
6.752
Poziom 1 - wioska startowa 66 punktów
Prędkość- 400
eko x1
7 barb na gracza
Rycek- przedmioty stare
Technologie- 1-3

Myślę,że coś takiego byłoby spoko :p
 

DeletedUser180001

Guest
Ceiter napisał:
Poziom 1 - wioska startowa 66 punktów
Prędkość- 400
eko x1
7 barb na gracza
Rycek- przedmioty stare
Technologie- 1-3

Myślę,że coś takiego byłoby spoko :p

To ja proponuje:

Poziom 1 - wioska startowa 66 punktów
Prędkość- 370 lub 350
eko x1
12 barbarek na gracza
Rycek- przedmioty stare
Technologia - Brak

Takie coś było by spoko.

Runda ma trwać 2.5h to 28 barb na 4 farmiących graczy ledwo co zrobisz karere pewnie.
Zmniejszona prędkość a więcej barbarek moim zdnaiem będzie lepiej.
 

DeletedUser184281

Guest
Poziom 1 - wioska startowa 66 punktów
prędkosc 400
eko x1
wioski barb na gracza 10
Rycek ze starymi przedmiotami
Technologia prosta

To by było piękne:D
 

DeletedUser190128

Guest
nitro idę po ciebie w niedziele ;>

ceiter wyjdź tylko z grupy bo chcę się tam z Tobą spotkać. <nonono><nonono><nonono>
 

DeletedUser159420

Guest
nitro idę po ciebie w niedziele ;>

ceiter wyjdź tylko z grupy bo chcę się tam z Tobą spotkać. <nonono><nonono><nonono>

Daj mi wygrać i wygraj reszte meczy to może uda nam się też wyjść dzięki temu ok?



Gwiazdka, a ja proponuję rundkę 2k lub np. 12k i przejmowanie barbar, i potem walka na kilka wiosek a nie nudy na jedną wioske
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
A ja pisałam aby kontaktować się w wiadomości prywatnej bo ją na 100% przeczytam a forum to niekoniecznie. Większości nie pasowało, więc musiałam kogoś ustawić na piątek. Dogadaj się ze swoim przeciwnikiem to może znajdziecie jakiś inny wspólny termin to Wam ustawię rundę.
 

DeletedUser178225

Guest
Co jak co ale w niedziele o 21 możecie oglądać przedwcześny finał xD
Ceiter jakie by nie były ustawienia nie będzie lekko ani nam ani wam XD
zdecyduje okolica i pomyśł na grę, chociaż znając życie może też być to jakiś prosty błąd który ktoś popełni XD
 
Do góry