Dyskusja

Czy chciałbyś wziąć udział w turnieju sp??


  • W sumie głosujących
    17
  • Głosowanie zakończone .

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
Jako ,że coraz częściej prosicie o turniej na sp, dopytałam się i mam zielone światło aby zorganizować coś takiego. Chciałabym wstępnie się dowiedzieć ile osób chciałoby wziąć udział w takim turnieju. Nie ukrywam jest to mój pierwszy turniej, który miałabym organizować, dlatego będę baardzo sugerowała się turniejami, które organizowała Mainsin.
Zanim zagłosujecie w ankiecie proszę zastanówcie się czy macie czas na taki turniej. W ostatnim turnieju dużo rund było wygranych walkowerem i myślę, że organizowanie takiego turnieju nie ma najmniejszego sensu. Od razu też informuje Was, że jeżeli dojdzie do zorganizowania turnieju i drużyny, które się zgłoszą nagle nie będą mogły znaleźć czasu na rozegranie rundy to będzie to raczej ostatni turniej jaki zorganizuje. Dlatego proszę o rozważne głosowanie i zastanowienie się czy to jest dobry czas na zorganizowanie turnieju.
Zapraszam do ankiety oraz do dyskusji.
 
Ostatnia edycja:

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Zgadzam sie z tym ze moze byc tak ze ludzie beda glosowac a pozniej bedzie brak osob grajacych. Turniej solowkowy... Napewnobylby lepszy niz grupowy gdyz bedzie wieksze prawdopodobienstwo ze bedzie wiecej osob. Ogolnie jestem zdecydiwany by wziąć udział w tym konkursie ale wiem o tym ze jestem jedynie dostępny pon-sob 8-15 a w tych godzinach raczej turnieju nie bedzie bo ludzie nie moga grac w pracy itd czy wziąć wolne aby grac turniej. Chyba ze bedzie na zasadzie 10 rund rozegranych nie wiecej i zostanie uwzgedniona pozycja gracza w tych 10 rundach. Pomieszane rundy nie o stalych porach czyli wieczorne ranne itd tak by kazdy mogl zagrac.
 

DeletedUser198393

Guest
Nareszcie turniej czekałem na niego trochę ja jestem zdecydowany na 100% mam czas i chęci nie widze nic co mogło by sie przyczynić do oddania walkowera :)
 
Wynik reakcji
6.752
O kurde to będzie trzeba wrócić i pograć normalnie parę gierek:)

Ludzi którzy się zapiszą i nie zagrają będzie zapewne sporo,tego nie unikniemy niestety :/

Z tego co pamiętam Etriel(Mogłem pomylić nick) bardzo fajny turniej zorganizowała,to może na tamtych zasadach go zrobić :)
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
Etriel nie zajmowała się szybkimi.

Hmm a wolicie plemienny (3 osoby w plemieniu) czy może 1 vs 1 ??
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
a moze 2vs2 ? :D tak dla rownowagi xD w 2ke latwiej znalesc czas niz w 3ke, a wieksze emocje niz 1vs1 ;d
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
Tak naprawdę to wszystko zależy od ilości chętnych osób.Z tego co widzę na tamten turniej zapisało się baaardzo dużo drużyn..
 

DeletedUser180001

Guest
Czy to nie ty mówiłeś na poprzednim turnieju że nie ma sensu grać ?

Loser ty napewno nie wygrasz.Chyba że nikt nie będzie miał czasu na grę.
 

DeletedUser180001

Guest
Nie ty Ceiter a Loser.

-oneloser napisał:
dlaczego tak twierdzisz>?? to prrawda ja nie mam sojuszy z calym serwerm jak ty wiec mnei kazdy bedzie atakował.

Dobra to nie temat na sprzeczki, jak chcesz możemy zagrać 1 vs 1 , jak wygrasz to nigdy więcej nie wbije na sp.
Licze, że turniej wyjdzie, wbijesz na niego i pokazesz jak grasz.
 
Do góry