Dyskusja

Czy chciałbyś wziąć udział w turnieju sp??


  • W sumie głosujących
    17
  • Głosowanie zakończone .

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
dzisiaj lub jutro wkleję zasady rozgrywek a na kolejny dzień pomyślę nad ustawieniami
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
Są już zasady turnieju i daty pierwszych rozgrywek, zapraszam do zapoznania się.
 

DeletedUser159420

Guest
MVP chyba nie przemyślane troszkę. Gracz, którego plemię nie wygrywa ma prawie zerowe szanse na MVP mimo, że może być 1 w rankingu i agro
 

DeletedUser199633

Guest
Będzie wiadomo coś o ustawieniach rund czy to będzie niespodzianka?
 

DeletedUser185495

Guest
Miałem nawet chęci się zgłosić, ale nie grałem ponad pół roku już to raz, a dwa nie mam czasu, ale miło będzie to oglądać :D
Z osób które znam i z którymi zdarzało mi się mierzyć to typuje 5 składów (2,14,17,18,19). Jeśli wcześniej na siebie nie trafią i nie wyeliminują nawzajem (zbyt wcześniej) to będzie to bardzo ciekawe :) Powodzenia! :D
Nie wywyższam nikogo haha :D

ps. trzeba zacząć jakąś burzę słów xD
 

DeletedUser178225

Guest
CoTy z Ego hmmm, to może być wyzwanie :D


nie mam czasu ale można będzie coś ustawić się czasami XD
ogólnie lepiej było by zimową porą bo więcej czasu i długie wieczory XD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Molter666

Łucznik
Wynik reakcji
244
Fajnie szkoda że nie można tego turnieju włączyć sobie na Tv i oglądać z popkornem transmisję
 
Wynik reakcji
6.787
Ehhh.. Nigdy nie rozumiem fenomenu tak długich ochron początkowych... Jest to bardzo frustrujace jeżeli ktoś wbije po starcie i napierdziela a osoba,która gra offem nic nie może zrobić... Dlatego wydaje mi się że na turnieju powinna być max 10 min..:)


Już nawet nie mówię o ustawieniu rund- będzie na tyle surki,że każdy będzie się bardzo podobnie rozwijał czyli umiejetność taka jak farma,rozwijanie się z góry nie ma wpływu na rozgrywkę...:)
 

DeletedUser199633

Guest
Są zróżnicowane, x1, x2, x4. Według mnie to jest spoko. Ale co do ochrony to się zgadzam, 50 minut to w x4 lub x2, to można pałac zrobić - może z 25-30 minut byłoby bardziej uczciwe dla pierwszych graczy
 

DeletedUser199633

Guest
Ano faktycznie 7 poziom. Też jestem za rundami poziom 0-2 wiosek
 
Do góry