Dyskusja

Czy chciałbyś wziąć udział w turnieju sp??


  • W sumie głosujących
    17
  • Głosowanie zakończone .

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
Nie mogę dalej turnieju robić aż wszystkie mecze się nie rozegrają. Mam nadzieje, że tym razem mecz się odbędzie i od przyszłego tygodnia ruszymy dalej z turniejem
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
Nie miałam żadnej takiej informacji, więc są ustawieni na niedziele. Skoro się dogadali to ktoś powinien mi dać znać, a ja dostałam taką informacje po tym jak ja wyznaczyłam termin i jak ustawione zostały rundy na dziś i nie ukrywam, że skoro zrobiłam wszystko co powinnam zrobić to po prostu opuściłam forum i dopiero dziś odczytałam, że się dogadali. A czekałam długo bo od 4.października do wczoraj.
 

DeletedUser199633

Guest
Nie miało być dzisiaj meczu? Czy odłożyli po to żeby odłożyć kolejny ostatni raz i żeby ktoś dał walkowera?
 
Wynik reakcji
6.752
Szkoda gadac xD CoTy sam mowil,ze nie ma czasu na ten turniej to nie wiem dlaczego go przeciaga, jestem ciekaw jak bedzie wygladac jego gra w nastepnej fazie,a sorry wiem walkowery xd A ta runda to i tak jest z gory przesadzona nie umniejszajac umiejetnosci JFF!.... Po prostu nie maja szans;)
 

DeletedUser199633

Guest
W finale powinno być jedno przełożenie terminu na drużynę
 

DeletedUser199633

Guest
Ustalmy limit jakieś 20 minut drużyna nie wchodzi to walkower I runda publiczna się wtedy robi
 
Wynik reakcji
6.752
Dlugo wyczekiwana runda bo az 3 tygodnie! Iiiii zawodnicy nie wbili na runde xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 

DeletedUser178225

Guest
ogólnie to było ugadywane pod nich znalazłem zastępce a oni nie wbili XD
a mogłem iść z chłopakami na spacer XD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser178225

Guest
Szkoda gadac xD CoTy sam mowil,ze nie ma czasu na ten turniej to nie wiem dlaczego go przeciaga, jestem ciekaw jak bedzie wygladac jego gra w nastepnej fazie,a sorry wiem walkowery xd A ta runda to i tak jest z gory przesadzona nie umniejszajac umiejetnosci JFF!.... Po prostu nie maja szans;)

nie pyskuj tam XD
 

DeletedUser178225

Guest
Wygląda ten turniej dziwnie xd
Za drubensa to wyznaczal termin i każda drużyna była i to były po 4 osoby do gry :O. A tu 2 się nie mogą zebrać xd
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
A nie musicie się martwić już więcej na pewno nic nie zrobię. Właściwie to też mam już sama dosyć tego turnieju. A dałam możliwość przekładania bo wiedziałam, że z pierwszego etapu do drugiego przejdą drużyny, które choć raz pojawią się na rundzie nawet jeśli nie zagrają, a z drugiego etapu do trzeciego będzie podobna sytuacja, więc chodziło o to by rozegrały się "jakieś" mecze. Smutno, że moje starania uważacie za złą organizację turnieju, gdyż poświęciłam na zorganizowanie jego sporo czasu już przemilczę fakt, że terminy staram cały czas ustawiać pod graczy. A i dlatego też dałam 2 osobowe zespoły byście łatwiej mogli się zgadać. Szkoda komentować nawet.
 
Wynik reakcji
6.752
A nie musicie się martwić już więcej na pewno nic nie zrobię. Właściwie to też mam już sama dosyć tego turnieju. A dałam możliwość przekładania bo wiedziałam, że z pierwszego etapu do drugiego przejdą drużyny, które choć raz pojawią się na rundzie nawet jeśli nie zagrają, a z drugiego etapu do trzeciego będzie podobna sytuacja, więc chodziło o to by rozegrały się "jakieś" mecze. Smutno, że moje starania uważacie za złą organizację turnieju, gdyż poświęciłam na zorganizowanie jego sporo czasu już przemilczę fakt, że terminy staram cały czas ustawiać pod graczy. A i dlatego też dałam 2 osobowe zespoły byście łatwiej mogli się zgadać. Szkoda komentować nawet.
Ja nie krytykuje organizacji turnieju bo jest na prawdę spoko zwłaszcza, że nie musiałaś w ogóle tego organizować... Od początku obawiałem się takich pustych rund,było tak już tak na poprzednim.. To pokazuje w jakiej kondycji aktualnie są szybkie i nie warto tracić czasu na takie osoby które się zapisują a później totalna zlewka...

Dzięki wielkie za poświęcenie swojego czasu i mam nadzieje,że jakoś dotrwamy do końca turnieju :D
 

DeletedUser178225

Guest
Tu nie chodzi o organizację turnieju tylko drużyn, dwie osoby na drużynę to jest spoko bo każdy może być.
Czasami komuś nie pasuje, ale ogólnie to ustalanie terminu wygląda tak przez drużyny. Jedni chcą wtedy drudzy wtedy a jak dostaną konkretny dzień to muszą się wstawić
 
Do góry