Dyskusja

Czy chciałbyś wziąć udział w turnieju sp??


  • W sumie głosujących
    17
  • Głosowanie zakończone .

DeletedUser199633

Guest
Nie wiem, napisałem że nie rozumiem obecnej sytuacji. Wytłumaczysz nam kto wygrywa w takiej sytuacji lub co zdecydowałaś?
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
Weszłam na rundę aby zobaczyć co się dzieje.
Remisu nie będzie bo:
Po pierwsze nie ma takiego czegoś. Zawsze ktoś wygrywa.
Po drugie Nitro był cały czas aktywny sprawdziłam to, co nie można powiedzieć o jego przeciwnikach. Po prostu dal im szanse. Dziwne to. ale taka jest rzeczywistość.
Po trzecie ustawienia mówią, że nie można opuszczać plemienia, ale ja mogę kogoś wywalić z plemienia, więc wystarczy napisać, a do tej pory nie miałam takiego zgłoszenia.

Myślę, że wystarczy argumentów. Aczkolwiek każdą sprawę trzeba inaczej rozpatrywać
 

DeletedUser199633

Guest
Czyli wygrywa nitro? Nie no bez jaj ;D Jednak to oni dali mu szansę i założyli plemię, nie atakowali go. Poza tym chyba punkty mają decydować a nie nic innego. + suma ich punktów jest większa od jego
 

DeletedUser199633

Guest
Nie wiem czy wygrywają Witaminki czy remis, ale nitro nie ma prawa wygrać. Za co, za aktywność? Nic nie mam do nitro I powiedziałbym to w każdym przypadku, ale ostatecznie rozstrzygają punkty a nie żadne takie rzeczy. Albo powinno być to wyraźnie napisane w regulaminie, może po tej sytuacji powinien zostać zaktualizowany na wypadek takiej sytuacji, bo widać że nie tylko ja nie zrozumialem procedury
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
Szczerze to teraz nie wiem co zrobię. Wiem, że siedzicie na ts i wiecie bardziej o co chodzi, ale wystarczy ze mną się komunikować. Też jestem człowiekiem i można się ze mną dogadać w razie problemu, a nie, że Wy kombinujecie.

Ogólnie to nie chcę akceptować takiego czegoś jak remis. Bo jaki to był remis skoro w bece było 2 graczy czyli łącznie jako plemię mieli więcej punktów ale w rzeczywistości skład był pomieszany. Nawet jeśli gracze mają tą samą ilość punktów to w rankingu jest pierwszy ten, który zdobył je pierwszy, więc dalej jest on pierwszy a nie remisuje.
Jeżeli ktoś chce być fair wobec swojego przeciwnika, to można to inaczej rozegrać niż jakieś układziki i kombinowanie, o którym ja nic nie wiem. Można zagrać 1vs 1 a nawet jak jest 3 graczy to 1 vs 1 vs 1.
Tak jak Ceiter mówi, każdy ma możliwość zmiany terminu, można znaleźć też sobie zastępce.
Powinnam jako pierwsza wiedzieć o takim układzie, jako organizator turnieju.

Powiedziałam, że to nie będzie remis, bo wbiłam na rundę i odpisywał mi tylko Nitro później to się zmieniło, ale jeszcze nie napiszę Wam co zostało postanowione.
Chyba rozumiecie, że jeśli odpisywała mi tylko jedna strona to nie widziałam powodu dlaczego Nitro miałby nie wygrać.

Podsumowując nie chce takich sytuacji więcej. Jeśli obie strony zgadzają się na coś, to mogę iść na ustępstwa.
 

DeletedUser199633

Guest
Od siebie powiem że nie popieram działań które mają wprowadzać błąd i tworzyć chaos, bo to przedłuża turniej i na pewno nie jest przyjemne dla organizatorki.
 

DeletedUser178225

Guest
Tak, wygrali byli szybsi i lepiej rozegrali :D
Gratki i dzięki za rundkięXD
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
274
Jutro jeśli wszyscy wbija będzie w końcu normalna rundka

A czy 30 min to się okaże
 

DeletedUser178225

Guest
Czego oczekiwać na turnieju gdzie są zespoły dwu osobowe?
wystarczy wjechać tak jak zrobił to ceiter szybko po ochronie skontrować raz dwa i po rundzie;D

ogólnie to ceiter mieliście przewagę przez barbaki :D
mieliście wioska w wioskę we dwóch po jednej a ja musiałem latać dwa pola XD
 
Do góry