Dyskusja

gst123

Chłop
Wynik reakcji
0
Obstawiam że dobrze zorganizowana akcja przez bąbelki spowodowała że ów gracz stracił chęci do gry ;)

aarde

Miecznik
Wynik reakcji
17
Hahaha żółta kropka akurat gdyby nie to że gracz od dłuższego czasu był nie aktywny to akcja kiepsko wam poszła bo ubite wszystkie wasze offy ;P więc słabo wypadliscie ale nadrobiliscie jak zawsze na warzywach ;)

KINGoftheBAR23

Pikinier
Wynik reakcji
39
Na tym etapie każdy udana akcja (okraszona dużą ilością przejęć) jest przez trafienie w warzywko, albo po prostu w kogoś komu się nie chce albo nie ma czasu.
Wy trafiliście w magiika z PZ, lub yelcyna u Nas, teraz poszczęściło się Nam
Ciekawe kto dzisiaj lub jutro po Naszej stronie okaże się być takim warzywkiem, bo nikt nie uwidacznia tego tak jak przeciwnik XD

Z petałda to się zdziwiłem bo wcześniej był aktywny, biłem się z Nim o barby, ładnie dogrywał ataki, a tu nagle zniknął i to chyba dosłownie moment przed atakami bo spichlerze prawie puste miał

Ciech1993

Miecznik
Wynik reakcji
26
tam już od paru dni była żółta kropka. Nie chciała dać zasta ani nic to wylot. I tak póżno ;p

W przypadku magika to raczej nie tyle warzywienie zawiniło co pompowanie do Mgły deffa gdzie stało w pewnej wiosce 300k piechoty, a taki Magiik, który był przecież celem każdej akcji nie miał nic, prócz tego co dali mu sąsiedzi (zapewne Ogotay, ale poza nim raczej mało kto). Pamiętam, że jak przejmowałem jego wioski to wsparcie szło tylko od jakiegoś typa co miał z 4/5 wiosek i to odległych o kontynent. Inna sprawa, że jego obrona też była co najmniej dziwna. Np na odbitkę wysłał grubego bez obstawy itp. Zawsze takie rzeczy dziwią gdy się widzi gracza, który jednak ma jakieś osiągnięcia z innych światów.

aarde

Miecznik
Wynik reakcji
17
W końcu ktoś dobrze napisał Gohan xd on tak skakał raz był żółty chwilę zielony i zaraz znowu żółty, wczoraj już mu się zapalila żółta albo przedwczoraj nie pamiętam i nie był sensu go trzymać dalej

Lesnovvylv2l

Miecznik
Wynik reakcji
28
Nic tak nie smakuje rankiem jak wiadomość, że atakują Ci gracza z żółtą kropką do którego nie ma żadnego kontaktu xD

KINGoftheBAR23

Pikinier
Wynik reakcji
39
A potem "Wywalacie by nie psuć statystyk".
Wywalanie takich graczy to jest coś naturalnego, nie chodzi nawet o statystyki tylko po prostu trzymacie go nic nie daje, a ty w oczy bolą te czerwone kropki o straconych wioskach.
Dla mnie problem pojawia się gdy potem takie plemię szczyci się statystykami wojennymi, w których nie jest uwzględnione np 100 wiosek straconych przez tego gracza :p Takie sztuczne pompowanie wychodzi z tego XD