Dyskusja

KINGoftheBAR23

Pikinier
Siedzisz sobie spokojnie z rodzinką w świąteczny weekend, spędzasz miło czas, odpoczywasz, cieszysz się życiem, a tu hur dur z każdej strony głosy o atakach od przeciwników XD
I walą sobie tacy po wszystkich limitach naokoło w samiutki środek świąt.
Spoko nie mam tego za złe, zdaje tylko relacje XD
Spoko pomysł, bo przecież łatwiej zgnoić kogoś kto przejmuje się swoją rodziną i nie spędza całych dni przed kompem.
Czekam tylko na szczycenie się jak to Ivan albo inny dostał taki łomot że jest słaby itp XD

Ale jak to sam Ivan powiedział "jedni mają honor, a inni tylko mówią, że go mają" <luzik>

Swoją drogą ciekawe, że w Boże Narodzenie i Sylwestra jest blokada na ataki ale w Wielkanoc już nie ma XD
Może przez ruchomą datę jest to zbyt trudne dla tak rozbudowanego systemu gry <rotfl>

Ostatnio edytowane przez moderatora:

KINGoftheBAR23

Pikinier
XD
Tu nie chodzi o zasady gry tylko o czystą ludzką przyzwoitość.
Ale co ja tam wiem, przecież ja umiem tylko w kilku na jednego atakować, co nie aarde?
Idźcie lepiej namawiać dalej KB albo PZ do przejścia do Was, a może teraz kolei na Wand? Plemion jeszcze jest dużo XD
Tylko uważajcie żeby Wam graczy nie braku :p

Lesnovvylv2l

Pikinier
@KINGoftheBAR23 o nas się nie martw :p Lepiej się zajmij swoim ogródkiem. Lepiej sprawdź TWSTATS - Wasi gracze też atakowali więc jesteś w tym momencie hipokrytą skoro uważasz,że nie mamy ludzkiej przyzwoitości skoro atakowaliśmy. Ale rozumiem, że lepiej obrzucić kogoś błotem niż spojrzeć na to co swoi ludzie robią. Lux Panie - LUX.

aarde

Miecznik
Płakałem z tego powodu? tak bywa przyjąłem na klatę 30 wsi na minus zjadłem darmy i gramy dalej, na tym gra polega, nie przygotowałem się do waszej akcji i są skutki druga wam nie wyszła, czemu o tej nie wspomnisz jak gdzieś około 200 offow poszło w piach i tylko jeden się przebił?:)

EmoxD995

Chłop
Witaj arkadio! Jam tam sie bawimy? Ja wlasnie dolaczyle. Widze niezla pogon za barbami jest tutaj. Jako ze to Arkadia to da sie odbic w tak poznym poczatku?
Czuwaj

Sykowsky

Chłop
Na temat przyzwoitości i uczciwości chyba nie mamy co dyskutować ;)

Jeśli chcesz coś się dowiedzieć, w temacie namawiania graczy do przejścia, to pogadaj z VonTkiem - później oceniaj, nie będę brudów na forum wyciągał, jak chcesz napisz pw, chętnie z Tobą porozmawiam :) Lubię kontakt z ludźmi :)
Traktujecie ludzi jak gówno za przeproszeniem, zresztą - sojuszników tak samo, a później płacz?
"Mieszkasz w pałacu a ludzi trzymasz w sraczu - więc nie dziw się że gówno z tego wychodzi"
Tutaj nie ma po co namawiać ludzi, sami się zgłaszają.

Mam szacunek do was, jestem człowiekiem rozsądnym ale nie lubię jak ktoś szczeka, gdy nie ma racji - chyba że nie widzisz, lub nie chcesz widzieć co się dzieje, na Twoim podwórku ;)

KINGoftheBAR23

Pikinier
Zauważcie ile razy napisałem "XD"
Serio ja wszystko rozumiem, a wy od razu traktujecie to jak atak, że jesteście najgorsi.
Od Nas nie szła żadna zorganizowana akcja, a nawet jedną przesunąłem aby nie szła w święta XD

Sykowsky - ja odpowiadam za Bąbelki, to co robią inni to nie mój interes bo nie plami mojego imienia :p
Wszyscy najwidoczniej jesteście hipokrytami, bardzo dobrze wiem do ilu plemion pisaliście, jakie propozycje były składane.
Ja nigdy nie napisałem do żadnego gracza od Was więc chociaż w tym aspekcie jestem czysty.

No ale lepiej wyzwać do wojny plemię PZ, a potem pisać do nich żeby przeszli do Was i zniszczyli Nas XDDDD
Jak mawiał klasyk: "szkoda strzępić ryja" XD

Wszystko zależy od tego, z której strony patrzysz, nie martwcie się o mój ogródek, walka będzie do ostatnich dni.

Sykowsky

Chłop
Ja też mogę powiedzieć że wykazałem się i przesunąłem kilkanaście akcji, aby nie szły w święta xD

A jednak trochę plami, jak ktoś mówi że o wszystkim wiecie i dajecie na to przyzwolenie ;)
W takim razie daj mi jakiś konkretny dowód, że pisaliśmy do PZ aby przeszli do nas i wystąpili przeciwko wam - bo jestem na bieżąco z wszystkimi sprawami plemiennymi i nigdy nie słyszałem aby coś takiego miało miejsce, to po pierwsze. Po drugie, dopóki jestem ja, dopóki jest Leśny - taka rzecz nigdy by nie miała miejsca :)

Porozmawiaj lepiej ze swoimi sojusznikami, niech powiedzą Ci jak jest na prawdę a nie wciskają kit.
Ja do żadnego z Twoich graczy też nie napisałem, przynajmniej sobie nie przypominam :)

Cieszę się, godny przeciwnik też jest potrzebny ;)

Ostatnio edytowane przez moderatora:
Nam nie potrzebni drewniani sojusznicy typu PZ :D ( zart jakby ktos nie mial dystansu -_-. Każdego przeciwnika trzeba szanować )

tak po prawdzie to ja nie wiem o co się kłócicie. Zwykła gra, a niektórzy tu to tak przeżywają jak nie wiem co.

MGLA

Chłop
PZ drewniany sojusznik..a to dobre sobie.;>;>;>;>;>;>;>;>;>;>;>;>;>
Jeżeli chodzi o dowody..abyście się nie zdziwili.
Moje priv jest moją prywatnością więc nie mam zamiaru go ujawniać.

Pozdrawiam