Dyskusja związana ze startem Kuriera Plemion

Status
Zamknięty.

DeletedUser79273

Guest
[fieldset=Komentarz do tematu od moderacji]Zapraszam do dyskusji na temat zbliżającego się wielkimi krokami oficjalnego startu Kuriera Plemion.

Ten temat został założony, ponieważ w starym temacie zrobił się bałagan i nie tak prosto było go posprzątać. Proszę to uszanować i nie spamować. Każdy post nie trzymający się w ogóle ani nie zaczepiający o temat właściwy będzie usuwany. Szanujmy siebie i innych.

Dziękuję.[/fieldset]

ten kurier jest, czy go na granicy gdzieś porwali i odstrzelili dla przywłaszczenia przesyłki? :confused:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
ten kurier jest, czy go na granicy gdzieś porwali i odstrzelili dla przywłaszczenia przesyłki? :confused:

Parę cytatów od redakcji:

Dlaczego bin Laden dał się złapać? Bo czekał przed kompem na oficjalną wiadomość o starcie Kuriera Plemion :)

Kurier Plemion jest jak Yeti, niby istnieje, ale nikt nie widział :)

Teraz na poważnie;).

W sumie mieliśmy już startować ale jak nie problem z serwerem od Hetznera to ja mam trochę problemów w realu no i czekamy aż zatwierdzą nam w InnoGames autoryzację, bo już raz była zatwierdzona ale dokonaliśmy zmian w systemie i potrzebne są korekty. Bierny podeśle Ci link na pw w sumie już prawie skończone jest. Zresztą się zorientujesz.
 

DeletedUser123948

Guest
Po poście Aqriela wnoszę że około 2 tygodni do 2 miesięcy - czyli blisko. Zawsze może coś wypaść - najlepszym się zdarza
 

Deleted User - 7388697

Guest
ja po poście aqriela wnoszę, że od dnia do 3 lat ... :D
 

DeletedUser153384

Guest
no już nie długo start kuriera :p jestem optymistą i wierze że w 10 miesięcy wyjdzie
 

DeletedUser

Guest
Nie martwcie się. Na dniach wystartuję.



EDIT: Chciałem napisać na "miesiącach" - Dziwna składnia zdania mi wyszła :cool:
 

DeletedUser

Guest
od roku to powatarzacie :D

No cóż nie idzie nic innego napisać jak przyznać rację. Jest parę drobnostek, które wstrzymują start, ale niestety jako że firma wykonująca projekt robi to za darmo a ma obecnie inne zlecenia wszystko się wydłuża i każda drobnostka na 30 minut roboty jest robiona dzień-dwa. Łapcie screen w nagrodę za to, że jednak czekacie (bo jakiekolwiek nie byłby komentarze zawsze fajnie jest, że ktoś jeszcze pamięta że coś takiego jest tworzone:)):

http://img121.imageshack.us/img121/479/dddddddddxr.png

Jak napisałem, parę szczegółów jest do zrobienia bez których jednak nie możemy wystartować. Mam nadzieje, że szybko się z nimi uporamy.
 

Deleted User - 7388697

Guest
A co tam będzie oprócz tych wszystkich artykułów tak jak na starym portalu? :)


Ładnie to wygląda, ale już to widziałem :D
 

DeletedUser

Guest
A co tam będzie oprócz tych wszystkich artykułów tak jak na starym portalu? :)


Ładnie to wygląda, ale już to widziałem :D

Te funkcje zamierzamy wprowadzić jako pierwsze (mamy pięć paczek funkcji w planach, to pierwsza z nich):

- timery,

- skryptoteka,

- powiązanie kilku kont z gry z kontem na portalu,

- chat, w tym osobiste chaty dla plemion.

Ale najpierw będzie wersja zwykła czyli artykuły i inne teksty, możliwość skomentowania oraz ocenienia plus nowości czego nie było na starym: wiadomości prywatne i autoryzacja konta z kontem w grze. Po prostu chcemy już jak najszybciej wystartować. Mieliśmy to robić dopiero jak będą gotowe te funkcje co na początku wymieniłem, ale już za bardzo to się przeciąga. Dorabiać się będzie na bieżąco.
 

DeletedUser23926

Guest
Jak znam zycie to teraz Aqriel napisze, ze sesja sie zbliza i nie ma na to czasu, potem wyjedzie gdzies na wakacje albo do pracy, potem wrzesien i egzaminy poprawkowe. Później pazdziernk, poczatek roku studenckiego, to trzeba bedzie wszystko garnac, wiec jak znalazl kurier bedzie na 5-cio lecie plemion :)

Oczywiscie to zart i na serio mam nadzieje, ze bedzie ten kurier przed wakacjami, a czas, ktory czekamy wynagrodzi nam to, co jest "w srodku"
 

DeletedUser137434

Guest
Ze swojej skromnej strony mogę nadmienić iż artykuły są na bieżąco dokładane na portal.

Codziennie będzie inna tematyka
Poniedziałki = aktualizacje statystyk i mapki + newsy z światów gry (Polskie i ewentualnie zagraniczne serwery)
Wtorki = wieści ze światów + artykuły o nich
Środy = Wywiady z graczami, administracją gry, mod-teamem plemion, twórcami gry, osobami technicznymi itp.
Czwartki = Artykuły, Stałe Kolumny (stałe kolumny będą prowadzone przez redaktorów i starszych redaktorów - będą o różnej tematyce , między innymi {Jak nie dostać bana, rycerz na wygnaniu , porada miesiąca i inne}
Piątki = Poradniki, Refleksje, Listy od Czytelników
Soboty = Artykuły, Felietony, Stałe Kolumny
Niedziele = Na Luzie (humoreski, humor, opowiadania, fantastyka itp)

Jednakże nie mogę więcej tajemnic odkryć bo mnie Aqriel zje na śniadanie, w panierce poda na obiad, a na kolacje ... (aż strach pomyśleć :eek: )

Ale sam mam nadzieję, iż w końcu KOWR napisze magiczne słowo - Panowie i Panie, startujcie :cool:
 

DeletedUser

Guest
A co to te timery? :p

Bardzo fajna rzecz, która na pewno sie spodoba graczom co lubią ładnie planować i dogrywać ataki a czasem zdarza im się spóźnić lub po prostu zapomnieć o wysłaniu ataku. Więcej zobaczysz jak będzie gotowe:). Ogólnie sam mam trochę pojęcia o grze i będę się starał by pojawiały się takie nowe funkcjonalności z których gracz z ochotą będzie korzystał:).

Jak znam zycie to teraz Aqriel napisze, ze sesja sie zbliza i nie ma na to czasu, potem wyjedzie gdzies na wakacje albo do pracy, potem wrzesien i egzaminy poprawkowe. Później pazdziernk, poczatek roku studenckiego, to trzeba bedzie wszystko garnac, wiec jak znalazl kurier bedzie na 5-cio lecie plemion :)

Oczywiscie to zart i na serio mam nadzieje, ze bedzie ten kurier przed wakacjami, a czas, ktory czekamy wynagrodzi nam to, co jest "w srodku"

Sesja, nie sesja. Robota , nie robota jak będzie tylko Kurier oddany przez programistów od razu startujemy. W zasadzie bardzo wysoko w mojej osobistej hierarchii jest ten projekt i chce z nim wreszcie ruszyć:).
 

DeletedUser137434

Guest
Jak będzie tylko Kurier oddany przez programistów od razu startujemy. W zasadzie bardzo wysoko w mojej osobistej hierarchii jest ten projekt i chce z nim wreszcie ruszyć:).

Żeby KOWR tak samo to cenił wysoko w hierarchii jak TY byłoby wspaniale :p
 

DeletedUser21202

Guest
Nie liczę godzin i dni...
Niedługo trzeba będzie na lata podawać start kuriera:) 9 miesięcy już tak?
 

DeletedUser

Guest
Trudno cokolwiek powiedzieć.. Jakie jest opóźnienie każdy widzi, przybliżonego startu nie znają nawet najstarsi kurierowicze :)

Natomiast obiecywać niczego nie chcemy, już tyle razy start Kuriera była przekładany, że od następnych prognoz staramy się odizolować ;)

Ja mogę powiedzieć, że ze swojej strony robię wszystko, by portal został ukończony jak najszybciej.. tzn. staram się nie przeszkadzać :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry